Wreszcie miejsce pracy, w którym
rozwiniesz skrzydła

Dołącz do nas jako starszy specjalista ds. pozycjonowania

W agencji widoczni będziesz realizować ciekawe zadania, wyjeżdżać na zagraniczne konferencje, a może nawet poznasz Randa Fishkina, tak jak nasi pozycjonerzy. Twój wkład w rozwój firmy docenimy regularnymi podwyżkami. A szczególnie ucieszy nas Twoja zdolność do optymalizacji i ulepszania procesów. Czy wspominaliśmy już o przemiłym zespole, który sprawi, że już od pierwszego dnia poczujesz się tu jak u siebie?

Sprawdź poniżej, co jeszcze zaoferujemy Ci na stanowisku starszego pozycjonera.

Wyślij aplikację

Masz doświadczenie w SEO i czujesz, że:

1. Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?

2. Chcesz więcej zarabiać, ale nikt nie proponuje Ci podwyżki?

3. Nie masz wpływu na procesy w swojej firmie, a masz mnóstwo pomysłów na ulepszenia?

To miejsce jest dla Ciebie!

starszy specjalista ds. pozycjonowania

Jakie będą Twoje zadania?

  • samodzielne zarządzanie świetnymi projektami pozycjonowania stron i sklepów
  • współpraca z młodszymi specjalistami ds. pozycjonowania oraz niezależnymi działami Link Buildingu oraz Content Marketingu
  • przygotowanie strategii pozycjonowania
  • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji pod kątem SEO
  • wdrażanie przygotowywanych wytycznych i specyfikacji na stronach Klientów
  • nadzór nad rozbudową profilu linków przychodzących (off-site SEO)
  • optymalizacja stron zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google (on-site SEO)
  • analiza i optymalizacja procesu pozycjonowania (optymalizacja konwersji)

Co jest Ci potrzebne do ich realizacji?

  • praktyczna znajomość PHP, HTML, CSS
  • doświadczenie w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych
  • znajomość aktualnych trendów SEO i narzędzi SEO
  • praktyczna wiedza z zakresu audytu i optymalizacji stron
  • kreatywność i proaktywne podejście do zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie do pracy i do ludzi

Szczególnie docenimy:

  • znajomość popularnych systemów CMS oraz sklepów pod kątem zmian w kodzie
  • znajomość Google Analytics
  • doświadczenie w optymalizacji konwersji

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy ?

  • atrakcyjne zarobki + comiesięczne premie!
  • stały rozwój (5 pakietów szkoleń wewnętrznych - od technicznego SEO po organizację pracy)
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych zgodnie z potrzebami zawodowymi
  • praca w zespole osób z kilku a nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w branży SEO
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi SEO
  • luźna atmosfera i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))
  • realny wpływ na kierunek rozwoju naszej agencji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • praca z systemem informatycznym wspierającym wszystkie procesy w agencji

  • po roku współpracy: wyjazdy na polskie i zagraniczne konferencje (Festiwal SEO w Katowicach, BrightonSEO w Wielkiej Brytanii)

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • elastyczny czas pracy - przychodzimy między 7:45 a 9:00
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • home office po roku pracy
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić

  • świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga

  • klimatyzowane nowoczesne biuro

  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)

Organizacja pracy jest dla nas ważna

Myślisz, że praca w agencji to wieczny chaos? Nie u nas. Pracujemy z wykorzystaniem autorskiego programu do automatyzacji i zarządzania pracą Oko. Dzięki niemu zawsze wiesz, co i na kiedy jest do zrobienia, a przy okazji dostajesz dostęp do narzędzi, statystyk, bazy wiedzy i innych przydatnych informacji. Na pewno docenisz, że nie musisz pisać tysięcy maili, zapisywać wszystkiego w notesie, ani zastanawiać się, kto za co jest odpowiedzialny. Oko Cię wyręczy, co nie znaczy, że nie oczekujemy od Ciebie umiejętności organizacji pracy własnej i realizacji zadań zgodnie z wyznaczonym planem. Ale to chyba jest zrozumiałe :)

Nie wiesz, czego się spodziewać? Zobacz nas w akcji

Rozmowa kwalifikacyjna i pierwszy dzień w pracy mogą być stresujące. Jednak z nami nie ma się czego bać :) Mamy dystans do siebie, poczucie humoru i cieszymy się, gdy dołącza do nas nowa osoba. Zresztą zobacz ten filmik, on wszystko tłumaczy ;)

Dołącz do nas
Poznaj 7 powodów
dlaczego warto

Jeśli chcesz się realizować w marketingu internetowym, agencja widoczni jest miejscem dla Ciebie! Zobacz, dlaczego lubimy tu pracować i będziemy zachęcać Cię do spróbowania swoich sił w naszym zespole.

sprawdź dlaczego warto

Zespół widoczni

Siłą naszej agencji są ludzie, dlatego budujemy przyjazną atmosferę zarówno w pracy, jak i po pracy na spotkaniach integracyjnych. Zobacz galerię i poznaj ludzi z którymi będziesz współpracować - jako klient lub nowy członek zespołu.

Zobacz jak pracujemy   Poznaj zespół widoczni

Będziesz pracować z najlepszymi narzędziami

Jeśli jesteś takim pasjonatem pozycjonowania jak my, na pewno ekscytującą wiadomością jest to, że będziesz na co dzień korzystać z takich narzędzi jak: SEMSTORM, Senuto, Surfer SEO, Ahrefs, Netpeak i innych czołowych narzędzi w branży SEO.zestawienie logotypow

Zobacz więcej

Eksperci
Wymieniamy doświadczenia z najlepszymi ekspertami

Ciągły rozwój i śledzenie trendów w branży marketingu internetowego to jeden z naszych priorytetów. Nawiązaliśmy kontakty z wiodącymi ekspertami w branży na całym świecie. To oni są dla nas inspiracją i źródłem najświeższej wiedzy.

Rand Fishkin

Wizard of Moz

Jeden z najpopularniejszych na świecie ekspertów w zakresie pozycjonowania chwilę po porannej wymianie doświadczeń z zespołem widoczni podczas Marketing Festiwal w Pradze.

Avinash Kaushik

Digital Marketing Evangelist for Google

Autor bestellerowych książek z zakresu analityki internetowej: „Web Analytics 2.0” i „Web Analytics: An Hour A Day” oraz bloga „Ocam's Razor by Avinash Kaushik” na temat marketingu, analityki internetowej oraz narzędzi analitycznych.
Ekspert Google w zakresie Google Analytics, wykładowca i mówca na największych światowych uczelniach i konferencjach.

Cyrus Shepard

Ekspert SEO - Moz

Wieloletni ekspert SEO, SEM i webdeveloper. Od 2010 roku związany z firmą Moz, gdzie zajmuje się SEO oraz szkoleniami. Dzięki swoim osiągnięciom zawodowym trafił do 1000 najlepszych marketerów na całym świecie.

Jesteśmy #zawszewidoczni. Obserwuj nas!

Jesteśmy zgranym zespołem. Łączy nas przede wszystkim praca, ale poza tym uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach, działamy na uczelniach, wspólnie świętujemy i bawimy się na spotkaniach integracyjnych. Zobacz, co się dzieje u nas w pracy i po godzinach!

Zobacz więcej na Instagram

Praca

Uwaga: Nie poszukujemy osób do współpracy zdalnej oraz firm oferujących usługi outsourcingowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

Szukasz pracy? Skontaktuj się z nami!

Telefon
Zadzwoń do nas
Mail
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Zapraszamy na transmisję XIII odcinka LIVE Oko w Oko z Marketingiem Internetowym
więcej
Praktyczne informacje o Brighton SEO - dojazd, organizacja, poziom prelekcji i atmosfera. Zobacz, jak oceniamy jedną z największych konferencji SEO na świecie!
więcej
Światowy guru SEO - Rand Fishkin we wspólnym projekcie z widoczni.com! Oto dlaczego polecamy jego książkę:
więcej
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.

Zamów Bezpłatny Audyt SEO