Wreszcie miejsce pracy, w którym
rozwiniesz skrzydła

Dołącz do nas jako specjalista ds. marketingu

Interesujesz się zawodowo marketingiem internetowym? U nas znajdziesz przestrzeń do rozwoju. Szukamy osoby, która wesprze nasz dział marketingu swoją wiedzą, energią do działania i skutecznością. Jeśli chcesz uczestniczyć w budowaniu marki jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, ta praca jest dla Ciebie!

Sprawdź poniżej, co jeszcze zaoferujemy Ci na stanowisku specjalisty ds. marketingu.

Wyślij aplikację

lub mailowo na adres: praca@widoczni.pl

(w temacie maila podaj stanowisko)

Masz doświadczenie w marketingu i czujesz, że:

1. Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?

2. Chcesz więcej zarabiać, ale nikt nie proponuje Ci podwyżki?

3. Nie masz wpływu na procesy w swojej firmie, a masz mnóstwo pomysłów na ulepszenia?

To miejsce jest dla Ciebie!

Specjalista ds. marketingu

Jakie będą Twoje zadania?

  • realizacja strategii marketingowej firmy
  • aktualizowanie strony internetowej
  • nawiązywanie relacji z partnerami - mediami i instytucjami
  • prowadzenie działań w mediach społecznościowych
  • wsparcie zespołu w budowaniu wizerunku agencji widoczni
  • udział w eventach i wsparcie przy organizacji szkoleń
  • przygotowywanie i realizacja prezentacji

Co jest Ci potrzebne do ich realizacji?

  • warunek konieczny: doświadczenie w pracy w dziale marketingu

  • podstawowa znajomość marketingu internetowego lub gotowość do szybkiego przyswojenia sobie tej wiedzy
  • pozytywne nastawienie do zadań i mentalność “dasię”
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
  • dokładność i sumienne realizowanie zlecanych zadań
  • “lekkie pióro” i umiejętność władania poprawną polszczyzną
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z zagranicznych portali branżowych
  • pewność siebie i gotowość do wystąpień publicznych

Szczególnie docenimy:

  • zdolności graficzne
  • umiejętność robienia ładnych zdjęć
  • znajomość trendów w marketingu internetowym

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy ?

  • atrakcyjne zarobki, które rosną wraz z Twoim wkładem w rozwój firmy
  • stały rozwój - szkolenia wewnętrzne i dostęp do materiałów edukacyjnych
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych zgodnie z potrzebami zawodowymi
  • różnorodne zadania i przestrzeń do kreatywnej pracy
  • praca w zespole osób z kilku a nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w branży SEO
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi marketingowych
  • luźna atmosfera i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))
  • realny wpływ na kierunek rozwoju naszej agencji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • elastyczny czas pracy - przychodzimy między 7:45 a 9:00
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • home office po roku pracy
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić

    świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga

  • klimatyzowane nowoczesne biuro

  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)

Zobacz naszą kulturę organizacji!

I sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

Czytaj kulturę organizacji

Korzystaj z pakietu benefitów:
Elastyczny czas pracy (7:45-9:00)

fashion person woman hand3

Dofinansowanie do karty Multisport

dumbbells 2465478 960 722

Spotkania z fizjoterapeutą

aaaaa z fizjo

Home Office raz w miesiącu

technology 2425266 960 725

Nowoczesne klimatyzowane biuro

6

Ogródek firmowy i grill do dyspozycji

pexels photo 1260316

Dzień wolny w Twoje urodziny

birthday cake cake birthday cupcakes 40183

Stół do ping ponga i piłkarzyki

Wyjazdy i spotkania integracyjne

2EA9159D FC05 4DFB B2C2 8AB8CAAEB0F10

Jesteśmy #zawszewidoczni. Obserwuj nas!

Jesteśmy zgranym zespołem. Łączy nas przede wszystkim praca, ale poza tym uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach, działamy na uczelniach, wspólnie świętujemy i bawimy się na spotkaniach integracyjnych. Zobacz, co się dzieje u nas w pracy i po godzinach!

Zobacz więcej na Instagram

Uwaga: Nie poszukujemy osób do współpracy zdalnej oraz firm oferujących usługi outsourcingowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

Szukasz pracy? Skontaktuj się z nami!

Telefon
Zadzwoń do nas
Mail
Napisz do nas
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas:61 224 83 26 lub wyślij e-mail na:zawsze@widoczni.pl
Dowiedz się, co warto poprawić na swojej stronie, aby zwiększyć jej skuteczność.

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.

Zamów Bezpłatny Audyt SEO