Wreszcie miejsce pracy, w którym
rozwiniesz skrzydła

Dołącz do nas jako specjalista ds. sprzedaży

Potrafisz prowadzić skuteczne rozmowy telefoniczne? Nawiązywanie owocnych relacji z klientami to dla Ciebie pestka? U nas znajdziesz przestrzeń do rozwoju. Szukamy osoby, która wesprze nasz dział sprzedaży swoją wiedzą, energią do działania i skutecznością. Jeśli chcesz uczestniczyć w budowaniu marki jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, ta praca jest dla Ciebie!

Sprawdź poniżej, co jeszcze zaoferujemy Ci na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży.

Wyślij aplikację

WYŚLIJ CV na adres mailowy praca@widoczni.pl

Masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i czujesz, że:

1. Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?

2. Chcesz więcej zarabiać, ale nikt nie proponuje Ci podwyżki?

3. Nie masz wpływu na procesy w swojej firmie, a masz mnóstwo pomysłów na ulepszenia?

To miejsce jest dla Ciebie!

Specjalista ds. sprzedaży

Jakie będą Twoje zadania?

  • aktywne pozyskiwanie klientów przez telefon,
  • wyszukiwanie potencjalnych klientów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • umawianie rozmów biznesowych,
  • współpraca z działem obsługi klienta,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert usług SEO i Google Ads,
  • obsługa CRM,
  • raportowanie wyników z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi.

Co jest Ci potrzebne do ich realizacji?

  • łatwość w nawiązywaniu rozmowy,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • pewność siebie i komunikatywność,
  • gotowość do nauki w zakresie marketingu internetowego,
  • znajomość specyfiki sprzedaży B2B,
  • umiejętność analityczna,
  • dobra organizacja pracy.

Szczególnie docenimy:

  • znajomość branży SEO,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • znajomość Google Analytics.

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy ?

  • atrakcyjne zarobki, które rosną wraz z Twoim wkładem w rozwój firmy
  • stały rozwój - szkolenia wewnętrzne i dostęp do materiałów edukacyjnych
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych zgodnie z potrzebami zawodowymi
  • szkolenia z zarządzania czasem i z organizacji pracy, które poprawią Twój komfort pracy
  • różnorodne zadania i przestrzeń do kreatywnej pracy
  • praca w zespole osób z kilku a nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w branży SEO
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi marketingowych
  • luźna atmosfera i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))
  • realny wpływ na kierunek rozwoju naszej agencji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • elastyczny czas pracy - przychodzimy między 7:45 a 9:00
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • home office po roku pracy
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić

  • świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga

  • klimatyzowane nowoczesne biuro

  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)

Zobacz naszą kulturę organizacji!

I sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

Czytaj kulturę organizacji

Elastyczny czas pracy (7:45 - 9:00)

pexels photo 280260

Dofinansowanie do karty MultiSport

fitness 1038434 960 723

Dzień wolny w Twoje urodziny

christmas xmas gifts presents4

Spotkania i wyjazdy integracyjne

2EA9159D FC05 4DFB B2C2 8AB8CAAEB0F15

Home Office po roku pracy

technology 2425266 960 723

Do dyspozycji firmowy ogródek i grill

pexels photo 1260313

Stół do ping ponga i piłkarzyki

Spotkania z fizjoterapeutą

aaaaa mnale fizjo3

Nowoczesne klimatyzowane biuro

9

Jesteśmy #zawszewidoczni. Obserwuj nas!

Jesteśmy zgranym zespołem. Łączy nas przede wszystkim praca, ale poza tym uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach, działamy na uczelniach, wspólnie świętujemy i bawimy się na spotkaniach integracyjnych. Zobacz, co się dzieje u nas w pracy i po godzinach!

Zobacz więcej na Instagram

Praca

Uwaga: Ogłoszenie dotyczy wyłącznie stacjonarnej pracy w biurze w Poznaniu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez tego oświadczenia aplikacja nie może być rozpatrywana :(

lub wyślij aplikację na adres: praca@widoczni.pl

(w tytule maila podaj nazwę stanowiska)

Prowadzisz firmę i chcesz nam zaoferować usługi outsourcingowe? Szukamy wyłącznie osoby, która będzie członkiem naszego zespołu, ale może zainteresuje Cię oferta partnerstwa?

Szukasz pracy? Skontaktuj się z nami!

Telefon
Zadzwoń do nas
Mail
Napisz do nas
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas:61 224 83 26 lub wyślij e-mail na:zawsze@widoczni.pl
Dowiedz się, co warto poprawić na swojej stronie, aby zwiększyć jej skuteczność.

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.

Zamów Bezpłatny Audyt SEO