Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Why people make more of an effort to help than you might expect knowledge standard

Wspieramy

Prowadzimy i promujemy strony www fundacji

Fundacja Pomocy Sierotom


Wiemy, jak bardzo ważna jest pomoc potrzebującym – szczególnie dzieciom, które na pierwszych etapach życia nie mogą decydować o własnym losie. Dlatego agencja Widoczni wspiera Fundację Pomocy Sierotom – niepubliczną organizację, której intencją jest pomoc sierotom i półsierotom.

Szansa na dobry start

Od 13 grudnia 2010 r. fundacja nieprzerwanie prowadzi swoją działalność – przy czym nie ogranicza się jedynie do wsparcia finansowego. Krakowska instytucja kładzie nacisk na rozwój i kształcenie swoich podopiecznych. W myśl zasady, że młodzież najlepiej wychowuje się przez sport, kulturę i naukę, Fundacja Pomocy Sierotom organizuje dzieciom czas wolny poprzez prowadzenie zajęć dodatkowych, udzielanie korepetycji, przygotowywanie wyprawek szkolnych czy paczek świątecznych. Pomoc fundacji odbywa się także na wielu innych płaszczyznach np. kulturalnej i rozrywkowej, obejmując m.in. wspólne wycieczki do kina czy teatru. Wszystkie te działania wzmacniają w dzieciach poczucie, że nie są osamotnione i mogą liczyć na dodatkową pomoc. Nie zastąpimy sierotom rodziców, ale dzięki naszemu wsparciu możemy sprawić, że będą miały większe szanse na dobry start w dorosłe życie.

 
Opieka nad stroną www

My również chcemy przysłużyć się jak najlepiej podopiecznym fundacji. Dlatego pomagamy w sferze, która jest nam najbliższa – opiekując się witryną internetową Fundacji. Za ulepszenia na stronie www.pomocsierotom.org odpowiada nasz kolega, kierownik Działu Marketingu Internetowego, Cezary Urbanowicz:


- Dokonujemy modyfikacji na stronie internetowej, wprowadzamy drobne poprawki. Nie kosztuje to dużo pracy, a możemy w jakiś sposób pomóc tym dzieciom – mówi Cezary.
Każdy gest, nawet najdrobniejszy, może wesprzeć organizacje takie, jak Fundacja Pomocy Sierotom w wypełnianiu ich misji. Zachęcamy Państwa do pomocy.

10943784 891014264274573 4943057804181889845 n3
Wizard