Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Why people make more of an effort to help than you might expect knowledge standard

Wspieramy

Realizujemy zbiórki darów dla potrzebujących

Szlachetna Paczka

2021 to kolejny rok, w którym postanowiliśmy zaangażować się w piękną inicjatywę, jaką jest Szlachetna Paczka. Każdy z naszego zespołu był dumny, że mógł wesprzeć w te święta najbardziej potrzebujących.

Dla rodziny, którą wsparliśmy w tym roku udało się przygotować 19 paczek z produktami spożywczymi, chemią gospodarczą, sprzętem AGD, ubraniami, pościelą, a nawet biżuterią. Ważnym elementem był także fotel, którego brakowało w domu tej rodziny. 

Lubię ludzi - tegoroczne hasło inicjatywy

Co roku w potrzebie znajduje się kilkadziesiąt tysięcy rodzin. Często brakuje nawet tak podstawowych produktów jak: żywność, odzież, środki higieny. Form pomocy jest kilka. Nasza firma postanowiła przygotować paczki wypełnione upragnionymi darami dla wybranej rodziny.

 

Pomoc potrzebującemu - kogo wybraliśmy

Czytając opisy i potrzeby różnych rodzin, najbardziej wzruszyła nas historia pana Czesława spod Poznania. Po śmierci rodziców stał się bardzo samotny. Do tego pojawiła się niepełnosprawność. To, czego Pan Czesław najbardziej potrzebował, to ciepła odzież na zimę, buty, pościel, żywność oraz środki czystości. 

Wszystkie niezbędne dary zapakowaliśmy w 11 kartonów wypełnionych po brzeg. Każdy z nas przyniósł coś od siebie. Byliśmy w stałym kontakcie z wolontariuszką, która opiekowała się potrzebującym. W przyszłym roku planujemy pomóc co najmniej dwóm rodzinom :)

logo szlachetna paczka
Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzuć piąty bieg w biznesie.