Akademia Widoczni i Plus Jeden dla Poznania

maciej jezewski szkolenie

Cykl szkoleń Akademia widoczni dla Poznania, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania, doczekało się drugiego odcinka. Poprowadził je Maciej Jeżewski, pełnomocnik zarządu ds. relacji z klientami.

Szkolenie przeznaczone było dla firm, właścicieli stron i sklepów internetowych, którzy chcą w świadomy sposób korzystać z pozycjonowania.


 

Prowadzący skoncentrował w szkoleniu podstawową wiedzę z pozycjonowania stron i sklepów. Uczestnicy dowiedziel się na czym polega proces i jakie przynosi efekty. Maciej przedstawił również kroki pozycjonowania strony i omówił cztery filary - optymalizacja SEO, budowa profilu linku, tworzenie treści, optymalizacja konwersji.

 

 

Gorąco dziękujemy uczestnikom za obecność. Liczymy, że przekazana wiedza pomoże w czytaniu ofert i wyborze właściwej agencji SEO, a następnie w analizie wyników jej działań.

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Karolina Dopierała
Karolina Dopierała

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja o specjalizacji Nowe media. Swoją wiedzę uzupełnia na szkoleniach z zakresu copywritingu, strategii marki, SEO, Google Ads i Analytics.

W swojej pracy dba o przejrzysty wizerunek Widocznych i budowanie rozpoznawalności agencji. Zagłębia się w tajniki mediów społecznościowych, optymalizacji strony internetowej oraz marketingu w szerokim tego słowa znaczeniu.

W wolnej chwili Karolina lubi wpaść w wir książek o tematyce fantasy lub fotografować świat i ludzi przez pryzmat starych aparatów analogowych.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Akademia Widoczni i Plus Jeden dla Poznania

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 124 głosów

UDOSTĘPNIJ