Widoczni wśród prelegentów konferencji semKRK 2021

zdjecie semkrk

Już w piątek, 10 września 2021 r. zapraszamy na semKRK#18, czyli pierwsze wydarzenie branży SEM po pandemii w formie stacjonarnej. Towarzyszyć nam będzie 7 ekspertów z branży SEO i SEM, a wśród nich Michał Borzyszkowski z Wiodczni.com!

 

O czym opowiemy ze sceny semKRK?

Prelekcja Michała wygrała w głosowaniu online "Call of Papers" i okazała się najlepszym tematem SEO spośród kilkunastu innych. Jego temat: : Diabeł tkwi w szczegółach - ręczny audyt techniczny SEO zostanie podzielony na 3 części (plan, analiza błędów, wytyczne dla programisty). Oczywiście w czasie 30-minutowego wystąpienia nie zabraknie też intrygujących przykładów z życia wziętych ;) Michał ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży SEO, a więc na pewno zaskoczy uczestników ciekawymi case'ami ze swojej pracy. 

 

 

O konferencji

 

semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu  internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. Idea  spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim  wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden  główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja. Wydarzenie odbędzie się  w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Wracamy do spotkań na żywo!

Podczas semKRK#18: 

  • zobaczysz 2 zwycięskie case study z semKRK Awards 2021 (z kategorii E-commerce oraz SEO) i nauczysz się, jak osiągać jeszcze lepsze  rezultaty w swoich kampaniach, 
  • spotkasz 3 marketingowe gwiazdy, które podczas prelekcji podzielą się swoją wiedzą  i doświadczeniem, 
  • zobaczysz 2 zwycięskie prezentacje z naszego głosowania na Facebooku, gdzie nasi fani głosować będą tylko na tematy (nie znając prelegentów),
  • poznasz nowinki branżowe, które zainspirują Cię do działania, 
  • będziesz mógł zadawać pytania ekspertom na żywo!

 

 

Dodatkowo, bezpośrednio przed konferencją odbędą się warsztaty semKRK! Jak zawsze przeprowadzimy je na 3 ścieżkach: SEO, Google Ads i Google Analytics. Wszystkie warsztaty odbędą się w Hotelu Kossak w Krakowie od 9:00 do 17:00 w dniu konferencji, tj. 10 września 2021 r.

 

To jak, z kim widzimy się 10 września w Krakowie? :)

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Widoczni wśród prelegentów konferencji semKRK 2021

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 1 głosów

UDOSTĘPNIJ