Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 72

Zupełnie bezpłatny artykuł od naszych specjalistów

Zyskaj wartościową treść na swoją stronę bez żadnych opłat!

Bezpłatny artykuł na Twój blog? U nas to możliwe

Prowadzisz blog lub portal o tematyce biznesowej? Napiszemy dla Ciebie bezpłatnie wysokiej jakości artykuł ekspercki związany z marketingiem internetowym, reklamą firmy w sieci czy też z rozwojem zawodowym w dziedzinie marketingu internetowego.

Poniżej znajdziesz warunki takiej współpracy i sposób zgłoszenia.

widoczni 84
Warunki współpracy

Kto może uzyskać bezpłatny artykuł?

Szukamy partnerów, z którymi dotrzemy do szerszej grupy odbiorców. Zanim rozpoczniemy współpracę z blogiem lub portalem sprawdzamy takie aspekty jak:

Zgodność tematyczna
Zgodność tematyczna

Stawiamy na strony o tematyce biznesowej, od prowadzenia firmy po rozwój zawodowy; idealnie, gdyby blog lub portal specjalizowały się w marketingu internetowym

Jakość Twojej domeny
Jakość Twojej domeny

Nasza strona ma silną pozycję w Google, dlatego chcemy współpracować ze stronami, które również mogą się tym poszczycić, w tym celu sprawdzimy DR Twojej strony w narzędziu Ahrefs

Liczba użytkowników
Liczba użytkowników

Ten czynnik ma dla nas najmniejsze znaczenie, ale jednak zasięg i możliwość dotarcia do określonej liczby użytkowników również odgrywa rolę w wyborze stron do współpracy; szacunkowy ruch w Twojej domenie również sprawdzimy w narzędziu Ahrefs

Jeśli spełniasz te warunki, dostaniesz od nas propozycję 2-3 tematów tekstów, ustalimy z Tobą również długość tekstu (max 10 tys. znaków ze spacjami). Tekst powinien być opublikowany na stałe na Twojej stronie, z aktywnym linkiem do nas i podpisanym autorem tekstu.

Zalety współpracy

Dlaczego warto skorzystać z bezpłatnego artykułu od agencji widoczni?

Nasze artykuły piszą doświadczeni copywriterzy, wyspecjalizowani w tematyce pozycjonowania stron, reklam Google Ads, reklam na Facebooku, content marketingu i innych działań marketingowych. Dostarczą Ci wysokiej jakości, merytoryczną i przydatną treść.

Co równie ważne, teksty są zawsze zoptymalizowane pod pozycjonowanie, przejrzyście zedytowane i poprawne językowo. Teksty są unikalne i zawsze pisane pod konkretny blog lub portal. Masz pewność, że nie jesteś jednym z kilkunastu portali z dokładnie tym samym tekstem.

Unikalność i wartość treści dla użytkownika to dla nas priorytety.

widoczni 51

Jak uzyskać bezpłatny artykuł?

Wyślij do nas zgłoszenie mailem na adres: [email protected], w którym podasz adres swojego bloga lub portalu. Jeśli będzie odpowiadał naszym kryteriom, odezwiemy się z propozycją tekstu.

Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń, nie zawsze możemy wszystkim odpowiedzieć.