10 błędów w pozyskiwaniu opinii od klientów
• Dlaczego warto zbierać opinie i recenzje od klientów?
• 10 niewybaczalnych błędów w pozyskiwaniu opinii od klientów
• Kupujesz opinie lub umieszczasz fałszywe recenzje
• Nie pozyskujesz opinii w sposób aktywny
• Pozyskujesz opinie tylko z jednego źródła
• Utrudniasz klientom pozostawienie opinii
• Ignorujesz negatywne opinie
• Nie wdrażasz działań w oparciu o opinie
• Nie dbasz o aktualność opinii
• Twoja obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia
• Nie okazujesz wdzięczności za otrzymane opinie
• Nie budujesz długofalowych relacji z klientami
• Podsumowanie
Wiedza na temat tego co myślą i czują klienci, jest nieoceniona w kształtowaniu strategii biznesowych, doskonaleniu produktów i usług oraz w budowaniu trwałych relacji. Jednakże istnieje wiele błędów, które firmy często popełniają w tym procesie. W niniejszym artykule omówimy najczęstsze błędy w pozyskiwaniu opinii od klientów oraz przedstawimy alternatywne podejścia, które mogą uczynić ten proces bardziej efektywnym.
Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów
Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony.
Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:
- Pozycjonowania
- Kampanii Google Ads
- Optymalizacji UX
Dlaczego warto zbierać opinie i recenzje od klientów?
Pozyskiwanie opinii klientów przynosi wiele korzyści zarówno dla małych firm działających lokalnie, jak i dla e-commerce o zasięgu ogólnopolskim. Recenzje i opinie konsumentów mają wpływ na:
- Budowanie zaufania - badania potwierdzają, że recenzje w internecie są równie ważne jak rekomendacje od rodziny i znajomych (źródło: https://www.business2community.com/online-marketing/need-know-customer-reviews-website-01991969). Opinie klientów tworzą tzw. "social proof", czyli tzw. społeczny dowód uznania, który wpływa na decyzje zakupowe pozostałych konsumentów.
- Potwierdzenie jakości - pozytywne opinie klientów świadczą o tym, że Twój produkt jest wysokiej jakości i zgodny z opisem na stronie produktowej. Dzięki nim budujesz wiarygodność, pozycję marki i zachęcasz innych do skorzystania z Twojej oferty.
- Poprawę widoczności - duża liczba opinii (np. w wizytówce Google Moja Firma) może wpłynąć na lepszą widoczność Twojej strony w lokalnych wynikach wyszukiwania. To z kolei przyczynia się do zwiększenia ruchu i konwersji na stronie.
- Wybór klientów - badania Spiegel Research Centre dowodzą, że produkty z wieloma recenzjami są wybierane aż o 270% częściej niż te, które nie posiadają ocen (źródło: https://spiegel.medill.northwestern.edu/_pdf/Spiegel_Online%20Review_eBook_Jun2017_FINAL.pdf). Opinie klientów są więc czynnikiem przyciągającym potencjalnych nabywców.
- Algorytmy Google - dobra reputacja oparta na dużej liczbie rzetelnych i prawdziwych opinii jest uznawana przez algorytmy Google jako wskaźnik popularności witryny i zaufania użytkowników.
Opinie klientów mają istotny wpływ na wizerunek i pozycję Twojej firmy w internecie. Oprócz wymienionych korzyści, warto pamiętać, że referencje są dowodem zaufania społecznego, budzą zainteresowanie potencjalnych klientów oraz pozwalają im zobaczyć, jak Twoja firma jest postrzegana przez innych użytkowników. Recenzje są darmowym sposobem na budowanie pozytywnej reputacji marki. Dodatkowo opinie, czyli treści generowane przez użytkowników (User Generated Content), mogą zawierać naturalnie umieszczone frazy kluczowe, co przekłada się na lepsze pozycjonowanie Twojej witryny.
Przeczytaj koniecznie:
- Jak pozyskiwać opinie klientów - poznaj najlepsze taktyki i popraw efekty pozycjonowania
- Opinie klientów w internecie w statystykach. 25 kluczowych danych, które warto znać
Dodatkowy miesiąc SEO za 1 zł!
Podpisz umowę na usługę pozycjonowania na 12 miesięcy, a 13. miesiąc otrzymasz za symboliczną złotówkę. To najlepsza okazja, by w pełni wykorzystać potencjał swojej strony.
Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły tej promocji.
Wyślij zapytanie
10 niewybaczalnych błędów w pozyskiwaniu opinii od klientów
Pozyskiwanie opinii od klientów to niezwykle ważny element budowania reputacji firmy, ale istnieje wiele niewybaczalnych błędów, które mogą zaszkodzić wiarygodności i zaufaniu klientów - oto 10 najważniejszych:
1. Kupujesz opinie lub umieszczasz fałszywe recenzje
Wykorzystywanie nieuczciwych praktyk, takich jak kupowanie opinii lub umieszczanie fałszywych recenzji, może przynieść Twojej firmie wiele negatywnych konsekwencji. Konsumenci są świadomi tego, że niektóre recenzje w internecie pochodzą z nieprawdziwych źródeł. Czynnik, które mogą sugerować nieprawdziwość opinii są:
- przesadne pochwały w recenzjach,
- opinie o bardzo podobnej treści,
- anonimowi użytkownicy lub użytkownicy posługujący się pseudonimami.
Autentyczne recenzje od zadowolonych klientów są kluczowe dla budowania zaufania i reputacji firmy. Dlatego warto postawić na transparentność i uczciwość, dbając o dobre relacje z klientami i zapewniając im wysokiej jakości usługi. Oto kilka podstawowych zasad dotyczących pozyskiwania recenzji, które warto przestrzegać:
- Unikaj kupowania opinii - referencje powinny być wynikiem autentycznych, pozytywnych doświadczeń klientów, a nie wynikiem płatności. Zadowolony klient proszony o referencje, z pewnością chętnie podzieli się pozytywnymi doświadczeniami ze współpracy.
- Nie pisz recenzji dla swojej firmy pod różnymi pseudonimami - klientom zależy na uczciwości, zatem opinie o Twoim przedsiębiorstwie powinny pochodzić od rzeczywistych konsumentów.
- Pozyskuj opinie od realnych klientów - pozyskuj recenzje tylko od tych osób, które są faktycznymi użytkownikami Twoich usług lub produktów.
- Nie dodawaj wielu recenzji w krótkim czasie i z tego samego adresu IP - takie działania mogą zostać uznane za spam.
- Nie bądź natarczywy - nie forsuj klientów w celu pozyskiwania opinii, gdy już posiadasz wystarczającą ilość wiarygodnych recenzji.
2. Nie pozyskujesz opinii w sposób aktywny
Pomijanie aktywnych próśb o opinię może prowadzić do braku wartościowych recenzji, co utrudnia budowanie zaufania między firmą a potencjalnymi klientami. Dodatkowo brak informacji zwrotnych uniemożliwia dostosowanie oferty i obsługi klienta do rzeczywistych oczekiwań i potrzeb konsumentów. W celu skutecznego pozyskiwania opinii od klientów warto zastosować różne strategie, które pomogą utrzymać ich zaangażowanie i skłonić do podzielenia się swoimi wrażeniami. W tym celu możesz podjąć następujące kroki:
- Na paragonie lub osobnej kartce z podziękowaniami za dokonanie zakupu umieść link do recenzji (adres URL) i poinformuj o tym klienta przy zakupie.
- Wykorzystaj wiadomości, które wysyłasz do klientów (np. e-mail z informacją o wysłaniu zamówienia) oraz zawrzyj w nich linki do profilu z recenzjami firmy wraz z prośbą o podzielenie się opinią.
- Udostępniaj linki do profili z recenzjami w social mediach, np. na Facebooku.
- Na Twojej stronie internetowej możesz umieścić przyciski z wezwaniami do działania (CTA), które będą zachęcać klientów do pozostawienia opinii, np. "Daj nam znać, jak Ci się podobało!", "Twój głos jest dla nas ważny”, "Chcemy usłyszeć Twoje zdanie!", itp.
- W witrynie firmowej możesz również umieścić wyskakujące okienka z prośbą o recenzję, pamiętaj jednak, aby nie zasłaniały całej treści strony i były łatwe do zamknięcia.
Wysyłając klientom przypomnienia o możliwości pozostawienia opinii, możesz zaproponować im wybór platformy, na której chcieliby się wypowiedzieć, np. Google, Facebook lub inny branżowy portal. Nie zapomnij o załączeniu bezpośrednich linków do Twojego profilu.
Prośba o wystawienie opinii z wykorzystaniem CTA “Powiedz nam, co myślisz o swoim zakupie!”.
3. Pozyskujesz opinie tylko z jednego źródła
Pozyskiwanie opinii od klientów z różnych źródeł ma bardzo duże znaczenie dla sukcesu każdej firmy. Skupienie swoich działań tylko w obrębie jednej platformy, może pozbawić Cię zysku i odbić się negatywnie na Twoim biznesie. Efektem takiego postępowania jest :
- Brak różnorodności opinii - ograniczenie się do jednego źródła opinii może skutkować brakiem różnorodności w feedbacku od klientów. Mogą występować recenzje wyrażające jednostronne perspektywy i ograniczony obraz o Twojej firmie.
- Znikoma obecność na innych platformach - jeśli koncentrujesz się tylko na jednym źródle opinii, pomijasz szanse na zaistnienie w innych ważnych miejscach, gdzie potencjalni klienci mogą szukać informacji o Twojej firmie. To może wpływać na ograniczenie widoczności i słabą świadomość marki.
- Niska wiarygodność - posiadanie opinii tylko z jednego źródła może budzić podejrzenia wśród potencjalnych klientów i wpływać na osłabienie zaufania do Twojej firmy.
- Brak perspektyw - ograniczenie się do jednego źródła recenzji może uniemożliwić uzyskanie pełnego obrazu opinii o Twoim produkcie lub usłudze. Różnorodność ocen pozwala na uzyskanie różnych perspektyw, które mogą dostarczyć cennych wskazówek niezbędnych do udoskonalenia oferty.
- Przewaga konkurencji - jeżeli Twoi konkurenci korzystają z różnych źródeł opinii, mogą cieszyć się większym zasięgiem i lepszą reputacją. Pozyskując oceny tylko z jednego miejsca możesz działać na swoją szkodę i dawać przewagę konkurencji.
Dlatego ważne jest, aby rozważyć korzystanie z różnorodnych platform i źródeł opinii, aby budować wiarygodność marki, zwiększyć swoją obecność w internecie i zrozumieć oczekiwania Twoich konsumentów. W tym celu skoncentruj się na kluczowych platformach dla Twojej branży, czyli:
- Zadbaj o recenzje w Google Moja Firma, które mają duże znaczenie przede wszystkim dla lokalnych przedsiębiorstw.
- Wykorzystaj media społecznościowe, zarówno jeżeli prowadzisz biznes lokalny, jak i e-commerce o ogólnopolskim zasięgu. Pozyskiwanie opinii na platformach takich jak Facebook, gdzie użytkownicy mogą polecać i oceniać usługi, jest bardzo korzystne i wpływa na wzrost popularności marki.
- Poszukaj portali specjalistycznych, które są skoncentrowane na Twoim obszarze biznesowym. To doskonałe miejsca do zdobycia opinii od klientów zainteresowanych konkretnymi usługami lub produktami. Doskonałym przykładem dla branży nieruchomości jest strona Otodom.pl, na której użytkownicy mogą oceniać agencje nieruchomości, deweloperów oraz doświadczenia związane z wynajmem i sprzedażą.
Badania wykazały, że firmy korzystające z co najmniej czterech różnych platform z recenzjami osiągają o 46% wyższe przychody w porównaniu do tych, które ograniczają się do jednego źródła (https://goodreviews.io/google-review-statistics/).
Recenzje z odpowiedzią w wizytówce GMF agencji Widoczni
4. Utrudniasz klientom pozostawienie opinii
Skomplikowane formularze i długie ankiety skutecznie odstraszają konsumentów od pozostawiania opinii Twojej firmie. Tego typu utrudnienia mogą prowadzić do mniejszej liczby recenzji, a co za tym idzie, utraty potencjalnych korzyści, takich jak budowanie świadomości marki i zaufania wśród klientów. Istnieje jednak kilka sposobów, które mogą Ci ułatwić ten proces. W tym celu:
- Wysyłaj klientom bezpośrednie linki do Twojego profilu w Google Moja Firma, gdzie będzie mógł łatwo dodać recenzję bez konieczności logowania się na konto Google czy szukania Twojej firmy.
- Utwórz w witrynie firmowej dedykowaną podstronę, na której będą wyświetlane wszystkie otrzymane recenzje, z dostępną opcją dodawania nowych opinii.
- Umieść na swojej stronie internetowej linki do Twoich profili na platformach z recenzjami (Google, Facebook, portale branżowe itp.).
Tego typu ułatwienia mogą zachęcić klientów do pozostawienia feedbacku.
Pamiętaj, że krótkie ankiety (z maksymalnie pięcioma pytaniami) są statystycznie najskuteczniejsze w uzyskiwaniu odpowiedzi od klientów. Aby móc lepiej poznać odczucia klientów w stosunku do Twoich produktów czy usług, staraj się przede wszystkim nie przytłaczać odbiorcy. (2018, https://broadly.com/blog/online-review-statistics/).
Prośba o opinie z propozycją miejsc do pozostawienia recenzji
5. Ignorujesz negatywne opinie
Negatywne recenzje od klientów to coś, czego nie jesteś w stanie uniknąć prowadząc własny biznes. Każda opinia wymaga reakcji z Twojej strony, ale ignorowanie tych negatywnych może przynieść niekorzystne konsekwencje z kilku powodów:
- Utrata zaufania - ignorowanie negatywnych opinii może prowadzić do utraty zaufania ze strony konsumentów. Brak otwartości na konstruktywną krytykę i niechęć do dialogu z niezadowolonym klientem, może wpłynąć na postrzeganie firmy jako nieprofesjonalnej oraz nadszarpnąć Twoją reputację.
- Brak możliwości wyciągnięcia wniosków - negatywne opinie mogą zawierać wartościowe informacje zwrotne, które mogą pomóc Ci w udoskonalaniu oferty i rozwoju firmy. Ignorując je tracisz szansę na poznanie Twoich słabych punktów i możliwość podjęcia określonych działań zaradczych.
- Brak progresu - kiedy ignorujesz negatywne opinie, ograniczasz swoją perspektywę. Osoby z zewnątrz mogą dostrzec niedoskonałości, których sam nie jesteś w stanie zobaczyć. Bez uwzględnienia negatywnej opinii możesz utknąć w stagnacji i nie osiągnąć swojego pełnego potencjału.
Reagowanie na niepochlebne recenzje jest dużym wyzwaniem, ale możesz wykorzystać ich potencjał i przekształcić je w atut. Wedle statystyk tylko 24% firm regularnie odpowiada na negatywne opinie w sieci, co jest dużym błędem (2021, https://www.podium.com/article/online-review-statistics/). Pokaż klientom, że zależy Ci na ich opinii i satysfakcji ze współpracy z Twoją firmą. Nie zostawiaj negatywnych komentarzy bez odpowiedzi. Zawsze staraj się wyjaśnić zaistniałą sytuację. Jeżeli doszło do błędu, odważ się przyznać do niego i zaproponuj stosowną rekompensatę. Negatywna recenzja może być sposobem na udowodnienie, że jesteś prawdziwą firmą, która czasem popełnia błędy, ale potrafi sobie radzić w trudnych sytuacjach. Warto pamiętać, że całkowity brak negatywnych recenzji może budzić podejrzenia u klientów i prowadzić do zasadnego pytania o rzetelność opinii o Twojej firmie.
6. Nie wdrażasz działań w oparciu o opinie
Zebrane opinie na temat Twojej firmy są świetnym źródłem informacji, które pozwala na weryfikację podejmowanych działań promocyjnych oraz lepsze dopasowanie oferty. Brak uwzględnienia recenzji konsumentów może prowadzić do nieprawidłowego kierowania działaniami marketingowymi, a to z kolei może skutkować utratą potencjalnych klientów i większą liczbą negatywnych opinii.
Przykładem braku wdrażania działań opartych na opiniach klientów może być sytuacja, w której restauracja nie uwzględnia negatywnych recenzji dotyczących jakości obsługi. Pomimo wielokrotnych skarg na nieuprzejme zachowanie personelu, kierownictwo nie podejmuje żadnych kroków w celu poprawy tych aspektów. Ignorowanie opinii klientów może prowadzić do utraty lojalności klientów, a także negatywnego wpływu na reputację restauracji. W rezultacie, może to skutkować spadkiem liczby gości oraz trudnościami w przyciąganiu nowych klientów. Gdyby restauracja odpowiednio zareagowała na negatywne opinie i skoncentrowała się na poprawie doświadczeń klienta, mogłaby zyskać pozytywne rekomendacje i zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku gastronomicznym.
Przyjęcie właściwej diagnozy i podjęcie odpowiednich działań naprawczych sprawi, że klient poczuje się zauważony i usatysfakcjonowany, co może skłonić go do promowania Twojego produktu lub usługi. Zadowolenie konsumentów ma ogromne znaczenie, ponieważ wpływa to na zyski i koszty Twojej firmy, a także ma kluczowe znaczenie dla sukcesu całego przedsiębiorstwa. Dlatego ważne jest inwestowanie w satysfakcję klientów i podejmowanie działań mających na celu utrzymanie ich lojalności.
7. Nie dbasz o aktualność opinii
Regularne pozyskiwanie opinii jest kluczowe dla utrzymania wysokiej renomy Twojej firmy. Ich aktualność ma istotne znaczenie, nie tylko dla procesów pozycjonowania, ale także dla samych użytkowników. Wyobraź sobie, że prowadzisz salon fryzjerski, a ostatnia opublikowana recenzja pochodzi sprzed dwóch lat. W tym czasie wiele mogło się zmienić, na przykład zespół pracowników oraz jakość obsługi. Nieaktualne opinie nie budzą zaufania potencjalnego klienta, a wręcz mogą go zniechęcić do skorzystania z Twoich usług. Dlatego tak ważne jest dbanie o aktualność i regularne pozyskiwanie świeżych recenzji od klientów, aby zapewnić wiarygodność i aktualność informacji dla nowych odbiorców.
8. Twoja obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia
Niska jakość obsługi klienta ma negatywny wpływ na wizerunek firmy w internecie. Kiedy klienci mają złe doświadczenia z obsługą, mogą postrzegać firmę jako nieprofesjonalną oraz niekompetentną, co może doprowadzić do utraty reputacji na rynku. Finalnie mogą również zrezygnować z korzystania z usług Twojej firmy, co oznacza utratę potencjalnych dochodów. Ponadto, zaniedbanie obsługi klienta może prowadzić do mniejszej liczby pozytywnych rekomendacji, co jest jednym z najskuteczniejszych sposobów pozyskiwania nowych klientów. Aby zadbać o jak najwyższy poziom obsługi klienta możesz:
- Uruchomić live chat i zatrudnić osobę odpowiedzialną za obsługę tego kanału komunikacji. Szybkie i skuteczne odpowiadanie na zapytania klientów (najlepiej tego samego dnia lub w ciągu 24 godzin) wpływa postrzeganie Twojej firmy jako profesjonalnego przedsiębiorstwa.
- Wdrożyć strategię omnichannel, czyli zapewnić klientom możliwości kontaktu przez różne kanały komunikacji, co również przyczynia się do lepszej jakości obsługi klienta.
Szczególną uwagę należy zwrócić na szkolenie zespołu obsługi klienta, zwłaszcza w zakresie umiejętności miękkich, takich jak empatia, komunikacja i rozwiązywanie problemów. Każdy członek zespołu powinien być nastawiony na budowanie trwałych relacji z klientami oraz traktować ich jak partnerów biznesowych. Klient, który czuje się ceniony i ma zaufanie do firmy, chętniej podzieli się pozytywną opinią w internecie.
Dowiedz się więcej:
- Jak skutecznie wdrożyć marketing omnichannel w sklepie internetowym?
- Live chat w sklepie internetowym. Jak go wdrożyć i zwiększyć sprzedaż?
9. Nie okazujesz wdzięczności za otrzymane opinie
Brak okazania wdzięczności za otrzymane opinie może negatywnie wpłynąć na Twoje relacje z klientami oraz na reputację firmy. Oto dlaczego brak wdzięczności jest źle odbierany:
- Brak uznania za wkład klienta - klient nie ma żadnego interesu w wystawianiu opinii dla Twojej firmy, więc jest to w pewnym sensie przysługa. Dlatego jeśli nie okażesz wdzięczności za wysiłek związany z napisaniem opinii, może poczuć się zlekceważony i niedoceniony. To może wpłynąć na ich lojalność i zaangażowanie w przyszłych interakcjach z firmą.
- Niewykorzystanie okazji do budowania relacji z klientem - wyrażanie wdzięczności za opinie klientów to doskonała okazja do budowania pozytywnych, długoterminowych relacji. Pokazanie, że doceniasz ich zaangażowanie w rozwój Twojej firmy, może zwiększyć ich lojalność.
- Aby wyrazić wdzięczność za recenzje od klientów, warto zaoferować im atrakcyjne rabaty na kolejne zakupy, darmową dostawę czy wcześniejszy dostęp do przedsprzedaży. To doskonały sposób na wzmocnienie relacji z klientami i pokazanie im, że ich opinie są dla Ciebie ważne.
Podziękowanie za opinię w formie rabatu na kolejne zakupy
10. Nie budujesz długofalowych relacji z klientami
Nieinwestowanie w budowanie trwałych relacji z klientami oznacza utratę możliwości zrozumienia ich potrzeb, oczekiwań i preferencji, co utrudnia dostosowanie oferty i obsługi do wymagań konsumentów. W biznesie ważne jest budowanie trwałych relacji z klientami, które powinny opierać się na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Jeśli traktujesz swoich klientów jak partnerów i działasz w ich najlepszym interesie, zwiększasz szanse na otrzymanie pozytywnych opinii o Twojej firmie. Od wielu lat stosujemy tę strategię w naszej agencji, co zaowocowało zdobyciem ponad 500 recenzji od naszych zadowolonych klientów.
Jeżeli jesteś zainteresowany budowaniem zaufania i wizerunku Twojej firmy, możesz pobrać bezpłatnego e-booka, który udostępniamy na stronie naszej agencji: Opinie w Google: jak budować zaufanie i wizerunek firmy - ebook
10 błędów w pozyskiwaniu opinii od klientów. Podsumowanie
Pozyskiwanie opinii od klientów jest nieustannym procesem, który wymaga uwagi, elastyczności i gotowości do zmian. Unikanie typowych błędów może przynieść znaczące korzyści dla firmy, takie jak lepsze zrozumienie klientów, a także zwiększenie ich lojalności i zaangażowania. Pamiętaj o tym, że opinie klientów są bezcennym źródłem informacji i mogą stać się kluczem do sukcesu dla Twojego przedsiębiorstwa. Dlatego warto inwestować czas i wysiłek w stworzenie efektywnego systemu pozyskiwania i analizowania opinii klientów, aby rozwijać się i doskonalić w dynamicznym środowisku biznesowym.
Zazwyczaj nie zaleca się usuwania negatywnych opinii, chyba że są obraźliwe lub naruszają regulamin platformy. Lepiej skupić się na konstruktywnym rozwiązaniu problemu i udzieleniu odpowiedzi na daną opinię, aby pokazać, że firma podejmuje działania w celu poprawy obsługi klienta i naprawienia ewentualnych błędów. Jeśli klient nie reaguje na prośbę o wystawienie opinii, warto wysłać mu uprzejme przypomnienie lub zapewnić dodatkowy bodziec, np. oferując specjalny rabat lub dodatkową korzyść za udzielenie opinii. Możesz skontaktować się z klientem, który wystawił negatywną opinię i zapytać, co jest powodem wystawienia takiej recenzji oraz czy jest możliwość rozwiązania problemu i udzielenia pomocy. Jeśli uda Ci się rozwiązać problem, możesz poprosić klienta o aktualizację opinii lub dodanie nowej, bardziej pozytywnej.
Poznaj historie sukcesu naszych klientów
Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie! Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować. Ponad 600 pozytywnych opinii w Google i 90 opinii na Clutch.co