Akademia widoczni
Uczymy studentów, blogerów i początkujących
WIEDZA

Akademia widoczni - edukujemy i dzielimy się wiedzą

Marketingu najlepiej uczyć się od praktyków, dlatego chętnie angażujemy się w edukację studentów, blogerów i wszystkich, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w marketingu. Naszą misją jest edukować i pomagać w wyborze swojej ścieżki kariery. Zobacz, jakie działania edukacyjne prowadzimy!

Szkolenia dla studentów

Jesteśmy stałymi gośćmi najlepszych poznańskich uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego, Wyższej Szkoły Bankowej i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Odpowiadamy na potrzeby studentów, którzy chcą opanować podstawy marketingu internetowego i rozwijać się dalej w tym kierunku. Realizujemy:

 • wykłady z ekspertami z naszej agencji
 • warsztaty z wykorzystaniem narzędzi marketingowych
 • szkolenia z tworzenia content marketingu
 • szkolenia z optymalizacji strony i bloga

Studenci zawsze otrzymują od nas prezentację z zajęć, a w zależności od potrzeb oferujemy również możliwość uzyskania certyfikatów, potwierdzających nabytą wiedzę.

Zawsze zapraszamy również do nas na praktyki i do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zobacz relacje z naszych zajęć:

uep beztla

Wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Otwarte wykłady dla studentów to okazja, aby zachęcić do rozwoju w tym kierunku. Zajęcia są bezpłatne i dostępne dla każdego, niezależnie od dotychczasowej wiedzy i doświadczenia. Dla najlepszych studentów przewidujemy możliwość dalszego rozwoju na indywidualnych warsztatach w naszym Centrum Marketingu Internetowego.

Zobacz relacje:

Wykład "Narzędzia młodego pozycjonera"

Warsztaty z Google Analytics

 

Pobierz prezentację

"Narzędzia młodego pozycjonera"

Wykłady w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Oferujemy studentom szkolenia z marketingu internetowego uzupełniające ich edukację. Podpowiadamy przy okazji, jak rozpocząć pracę w marketingu internetowym, nad jakimi kompetencjami pracować i gdzie szukać dodatkowej wiedzy. 

 

wsb widoczni
Szkolenia dla blogerów

Nasza akcja #promujemyblogosferę to wyraz wsparcia dla wszystkich blogerów. Sami chętnie czytamy blogi, dlatego wiem, jak dużą stanowią wartość. Chociaż blogerzy świetnie radzą sobie z tworzeniem interesujących treści, często tracą szanse na sukces z powodu braku wiedzy technicznej. Podczas naszych szkoleń uczymy jak zoptymalizować blog pod pozycjonowanie, jak dotrzeć do czytelników i z jakich narzędzi korzystać dla większej efektywności działań.

Specjalnie dla blogerów realizujemy:

 • zamknięte szkolenia w naszej firmie
 • szkolenia online
 • webinary

Zobacz relacje z naszych szkoleń:

 

Pobierz prezentację "Optymalizacja wpisu na blogu"

Szkolenia otwarte z marketingu internetowego

Angażujemy się w edukację podczas wydarzeń branżowych. Zapraszamy wtedy wszystkich zainteresowanych naszymi prelekcjami. O tym, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia, świadczy wysoka frekwencja na naszych wykładach. Do tej pory mieliśmy okazję wesprzeć swoją wiedzą m.in. konferencję Startup Poznań oraz Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

Zobacz relacje:aula logo widoczni

Aula Polska Poznań

Aula Polska Poznań Jesteśmy ekspertem Auli Polskiej Poznań – cyklu spotkań branżowych, których celem jest dzielenie się wiedzą w gronie ekspertów. Nasze wystąpienie dotyczyło Google Analytics i odbyło się w ramach spotkania na temat analityki internetowej. Wydarzenie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że bilety na nie rozeszły się w ciągu kilku godzin! Zobacz relację

 

Startup Poznań 2015

W 2015 roku zostaliśmy zaproszeni do wygłoszenia prelekcji na evencie skierowanym do startupów i wszystkich osób zainteresowanych przedsiębiorczością. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odwiedziły nas dziesiątki osób, a po zakończeniu imprezy dostaliśmy jedną z najlepszych ocen od uczestników. Zobacz relację

startup poznan beztla
stp widoczni

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przygotowaliśmy bezpłatny wykład z optymalizacji treści na stronie. W wydarzeniu mógł wziąć udział każdy zainteresowany. W efekcie nasza sala konferencyjna zapełniła się młodymi przedsiębiorcami i freelancerami. Zobacz relację

Widoczni szkolą z marketingu internetowego
Blog widoczni

Akademia widoczni zaczęła się od eksperckiego bloga. To tutaj po raz pierwszy zaczęliśmy tworzyć treści edukacyjne i szerzyć wiedzę na temat marketingu internetowego. Dziś blog widoczni odwiedzają setki przedsiębiorców, blogerów i przyszłych specjalistów marketingu internetowego.

 

Czytaj artykuły na blogu

Blog
Ostatnio na blogu
Przygotowaliśmy prosty poradnik dla właścicieli sklepów internetowych i nie tylko. Zobacz, jakie działania pozwolą Ci zbudować sprzedaż online!
więcej
Lekkie pióro i znajomość oferty nie wystarczy... Aby pisać skuteczne treści dla sklepu internetowego potrzebny tak przede wszystkim dobrze przeprowadzony resear...
więcej
Jakie nowinki branżowe przyniósł styczeń? Sprawdź nasz styczniowy przegląd prasowy!
więcej
Akademia widoczni w mediach

Wiedzę na temat marketingu internetowego popularyzujemy także za pośrednictwem prasy. Tworzymy treści eksperckie do magazynów takich jak: Nowy Marketing, Marketer+, Magazyn Online Marketing, Marketing w Praktyce i wiele innych. Akademia widoczni dociera w ten sposób także do tych, którzy nie mogą uczestniczyć w naszych eventach. 

 

Zobacz, gdzie przeczytasz nasze artykuły

logotypy2
współpraca
Zaproś nas na szkolenie lub konferencję

Szukasz prelegentów na swoją konferencję? Organizujesz wydarzenie edukacyjne na uczelni lub w swojej instytucji? Zaproś nas do współpracy. Nasze prezentacje są w 100% skupione wokół wybranego tematu, wzbogacone o ciekawe przykłady i studia przypadku. Nie traktujemy naszych wystąpień jako okazji do bezpośredniej reklamy. Szanujemy czas Twoich gości – nie opisujemy swojej oferty, historii firmy i naszych zalet. Zamiast tego dostarczamy wysokiej jakości szkolenie na jeden z poniższych tematów:

 • Narzędzia w marketingu internetowym
 • Pozycjonowanie dla początkujących
 • Content marketing i blogowanie – zarabiaj na swoich tekstach
 • Optymalizacja wpisów na blogu
 • Analityka internetowa dla blogerów
 • Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym – marketing dla początkujących

Tematy zawsze są uzgadniane indywidualnie w zależności od tego, kto będzie uczestnikiem szkolenia oraz ile potrwają zajęcia.

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Zalety
Dlaczego My?
iconAdvantages3.png
Wspieramy sprzedaż
Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
iconAdvantages1.png
19 lat doświadczenia
Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
iconAdvantages2.png
Optymalizacja konwersji
Skupiamy się na optymalizacji konwersji zwiększając zyski z prowadzonych kampanii w ramach tego samego budżetu.
iconAdvantages4.png
1-miesięczne wypowiedzenie
Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.
 • iconAdvantages3.png
  Wspieramy sprzedaż
  Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
 • iconAdvantages1.png
  19 lat doświadczenia
  Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
 • iconAdvantages2.png
  Optymalizacja konwersji
  Skupiamy się na optymalizacji konwersji zwiększając zyski z prowadzonych kampanii w ramach tego samego budżetu.
 • iconAdvantages4.png
  1-miesięczne wypowiedzenie
  Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Warsztaty dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej - relacja

Masz pytania?

Zadzwoń do Nas

61 224 83 26