Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni brighton seo 024

Gdzie spotkasz widocznych?

Konferencje i wydarzenia, w których wzięliśmy udział

Jeździmy na konferencje i eventy branżowe

 

Czasem odpoczywamy od wygłaszania prelekcji i z równą ekscytacją zasiadamy na widoczni najlepszych w Europie konferencji i eventów. Szukamy inspiracji, poznajemy odmienne spojrzenie na marketing internetowy i nawiązujemy relacje z zagranicznymi influencerami.

 

Zobacz, gdzie do tej pory dotarli Widoczni :)

Konferencja w UK

Widoczni na Brighton SEO

BrightonSEO to jednak z największych konferencji SEO w Europie. Odbywa się dwa razy roku. Eksperci Widoczni mieli okazję już kilka razy w niej uczestniczyć. To właśnie na Brighton SEO nawiązaliśmy współpracę z Randem Fishkinem i zostaliśmy oficjalnym Patronem Medialnym jego książki. Brighton SEO to także doskonała organizacja, świetna atmosfera w gronie pozycjonerów z całego świata. Ale najważniejszym elementem konferencji jest sfera merytoryczna: program, prelegenci i poziom wykładów.

Zobacz relacje
widoczni brighton seo 0002
Event w Pradze

Marketing Festival

Wysoko cenimy konferencję Marketing Festival, która odbywa się w Pradze. W 2017 roku podczas tego branżowego wydarzenia poznaliśmy osobiście takich ekspertów jak Rand Fishkin, Avinash Kaushik, Oli Gardner, Cyrus Shepard i wielu innych. To wydarzenie należy do największych konferencji marketingowych w naszej części Europy. Organizatorzy dbają o wysoki poziom konferencji, zapraszając wyłącznie uznanych ekspertów z branży.

Zobacz relację
Marketing Festival 2017 widoczni
Kraków

SEO Poland

Za nami pierwsza edycja SEO Poland. Organizatorzy wzbudzili ciekawość trasą po Polsce w formie SEO Barcampów. Na dwóch z nich mieliśmy okazję wystąpić. Sama konferencja była dopięta na ostatni guzik. Dostępnych był szeroki wachlarz prelekcji, dotyczących aktualnych problemów SEO, porad i wskazówek działania, a także świeżej dawki inspiracji. Mamy nadzieję, że za rok ponownie się spotkamy.

ZOBACZ RELACJE
seopoland widoczni
Konferencja w Katowicach

Festiwal SEO

Największe święto pozycjonerów w Polsce. Katowice to co roku stolica pozycjonowania, gdzie spotykają się specjaliści na każdym poziomie zaawansowania. Znajdą tu coś dla siebie i początkujący, i zaawansowani. To nie tylko doskonała okazja do wymiany wiedzy, ale również do nawiązania nowych znajomości. Wreszcie możemy spotkać tych wszystkich specjalistów, blogerów i przedsiębiorców, których znamy przede wszystkim ze wspólnym projektów online.

Zobacz relację
widoczni z on crawl festiwal seo 2018
Kraków

semKRK

Jeden z najważniejszych barcampów w Polsce w dziedzinie marketingu w wyszukiwarce i analityki. Jest to obowiązkowy punkt na mapie każdego specjalisty SEM. Każda prelekcja jest w pełni dopracowana merytorycznie, a prelegenci dzielą się case studies zaciągniętymi z własnego doświadczenia. Szczególnie doceniamy organizację, dopiętą na ostatni guzik. Widoczni szczególnie lubią wracać na to wydarzenie, zwłaszcza w roli prelegentów.

ZOBACZ RELACJE
michal borzyszkowski semKRK
Warszawa

Social Media Week Warsaw

Największy na świecie event dotyczący mediów społecznościowych wreszcie dotarł do Polski! Na kilku salach prelegenci dzielili się wiedzą z zakresu wykorzystania social media marketingu do rozwoju swojej firmy, swojej marki osobistej czy po prostu dotarcia do wybranej grupy odbiorców. Niezapomniana atmosfera i bardzo inspirujące spotkania.

Zobacz relację
widoczni social media week 012
Warszawa

I love marketing

I love marketing, konferencję Sprawnego Marketingu, nikomu nie trzeba przedstawiać. Formuła krótkich, ale treściwych prelekcji najlepszych specjalistów w swoich marketingowych dziedzinach to to, co przyciąga co roku tłumy. My również z ciekawością jeździmy na tę konferencję. To dla nas źródło ciekawych pomysłów i możliwość poznania obszarów marketingu, którymi na co dzień się nie zajmujemy.

Zobacz relację
i love ads relacja widoczni
Poznań

Golden Marketing Conference

Duży event, któremu nie straszna nawet pandemia. Na Targach Poznańskich mieliśmy okazję wziąć udział w niezwykle ciekawych prelekcjach ekspertów z branży marketingu. Nie tylko ze świata digital, ale również z obszarów klasycznego marketingu. Dużo wiedzy podanej w ciekawy sposób.

Zobacz relację
golden marketing conference 2020 relacja wydoczni
Poznań

Influencer Live Poznań

Wcześniej znany jako Blog Conference Poznań, dziś Influencer Live to event skierowany do twórców internetowych. Jako prelegenci zapraszani są znani blogerzy, twórcy YouTube i inne osoby, które odniosły sukces w sieci. Nie brakuje intensywnego networkingu i słynnej wieczornej imprezy. Warto tu być :) 

Zobacz relację
IMG 20190511 160631
Poznań

Dni Przedsiębiorczości

Poznańskie Dni Przedsiębiorczości wydarzenie w pełni poświęcone inspiracją biznesowym! Prelekcje ekspertów, szkolenia, panele dyskusyjne - to wszystko poświęcone rozwojowi i nowinką w świecie biznesu. Nie mogło zabraknąć również naszych reprezentantów. Zobacz, jak Widoczni działali na kolejnych edycjach eventu ;)

poznan biznes partner prelekcja widoczni3
Wizard

Co możesz zrobić w 30 minut dla swojej firmy?

Tylko tyle nam wystarczy, żeby przeprowadzić bezpłatny audyt Twojej strony i podpowiedzieć Ci:

  • Dlaczego nikt jej nie widzi w Google
  • Dlaczego tyle płacisz, a nie masz ruchu na stronie
  • Dlaczego z odwiedzin na stronie nie masz konwersji
  • Z kim właściwie konkurujesz o uwagę w internecie

To 30 minut, które pozwoli Ci zbudować skuteczny plan digital. Sprawdzisz?