Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E hala z plyty i z brama segmentowa
Historia współpracy Protan Elmark Export

Protan Elmark Export -  polski producent hal namiotowych

Kampania Facebook na Serbię

Protan Elmark - o firmie

Protan Elmark to polski lider w produkcji hal namiotowych. Firma działa aktywnie nie tylko na rynku polskim, ale również międzynarodowym. Hale Protan Elmark znajdziemy na 5 kontynentach. Największymi zaletami firmy jest wysoka jakość materiałów, z których wykonywane są obiekty, bezpieczeństwo hal i obsługa przed i posprzedażowa. 


Do grona klientów Widoczni firma dołączyła w 2008 roku. Celem współpracy była przede wszystkim intensywna promocja marki w sieci, zarówno w wynikach organicznych Google, płatnych wynikach wyszukiwania, jak i social mediach. Właścicielom zależało na ekspansji na rynki zagraniczne, dlatego zaproponowaliśmy kampanie Facebook Ads m.in w Serbii.

Wyzwania

Wyzwaniem jest większość kampanii prowadzonych za granicą. Pojawia się tutaj potrzeba znajomości języka, specyfiki lokalnego rynku i gospodarki. Często kampanie prowadzone w mniejszych Państwach są wymagające ze względu na mniejszą grupę odbiorców. To wpływa na trudność pozyskania zapytania. 

Chcieliśmy pozyskać jak najniższym kosztem, jak najwięcej zapytań, by sprawdzić czy rynek ma potencjał pod kątem sprzedaży hal.
agata tuszynska.jpg
opiekun SEM Protan Elmark
Agata Tuszyńska,

Szukaliśmy sposobu, który pozwoli nam w optymalnym budżecie na przetestowanie działań dla wybranego kraju. Chcieliśmy pozyskać jak najniższym kosztem, jak najwięcej zapytań, by sprawdzić czy rynek ma potencjał pod kątem sprzedaży hal. Dlatego zdecydowaliśmy się na kampanię na Facebooku, której celem było pozyskanie kontaktów. 

Jakie efekty udało się osiągnąć?

 

 

Już od pierwszych dni kampanii zauważalnie wzrosło zainteresowanie. Liczba zapytań była tak duża, że musieliśmy w połowie miesiąca wstrzymać działania żeby skontaktować się z wszystkimi zainteresowanymi ofertą

Google Analytics - transakcje

323 zapytania, średni koszt pozyskania 0,69 zł, kampania Kosztowała w sumie 225 zł. 

Ty także możesz odnieść taki sukces!

Dzięki jakim działaniom było to możliwe?

Stworzenie skutecznych treści reklamy
Stworzenie skutecznych treści reklamy
Zaprojektowanie odpowiednich grafik
Zaprojektowanie odpowiednich grafik
Dobranie odpowiedniej grupy odbiorców
Dobranie odpowiedniej grupy odbiorców
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej