Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E dalpo wywiad

Historie Sukcesu naszych klientów

Wywiad z Bartoszem Popielewskim z Dalpo

Jak zwiększyliśmy obroty o ponad 300%?

Wywiad z Bartoszem Popielewskim z Dalpo

 

Dalpo buduje swoją pozycję na rynku od 1989 r. Przez wiele lat rozwinął handel bezpośredni na najwyższy poziom. Jak wyglądało poszerzenie oferty o kanał e-commerce? Zobacz jak pomogliśmy naszemu klientowi wejść na ścieżkę marketingu internetowego. Obejrzyj wywiad z Bartoszem Popielewskim, Marketing & E-commerce Managerem firmy Dalpo.

 

Historie Sukcesów Klientów

Dalpo & Widoczni - jak wyglądała nasza współpraca na przestrzeni lat?

corner

Zobacz wywiad z Bartoszem Popielewskim

Dalpo - od 1989 r. do teraz

Dalpo to ceniona firma zajmująca się produkcją materiałów samoprzylepnych. Jednak jej początki wyglądały zupełnie inaczej. Powstała jeszcze w 1989 roku w Poznaniu, a zaczynała od sprzedaży uszczelek, a następnie artykułów biurowych. Ostatecznie skupiła się na produkcji i sprzedaży materiałów samoprzylepnych, a taśmy pakowe stały się jej core business.

Firma nie ograniczyła się do wąskiej gałęzi biznesowej, lecz rozwinęła kompleksową ofertę skierowaną do klienta biznesowego. Jednym z najmocniejszych filarów firmy Dalpo jest bardzo dobrze rozwinięty dział handlowy krajowy i zagraniczny umożliwiający sprzedaż na terenie całej Polski, jak również innych krajów.


Jak wyglądały początki współpracy z agencją Widoczni?

Od samego początku firma Dalpo starannie rozwijała dział handlowy, który jest obecnie głównym kanałem sprzedaży. Jednak idąc z duchem czasu postanowili otworzyć się na sprzedaż internetową i tak zaczęła się nasza współpraca. Chociaż według Bartosza Popielewskiego, kanał e-commerce dalej raczkuje, to widzi on z roku na rok coraz lepsze wyniki oraz możliwy potencjał.


Porady dla firm szukających agencji marketingowej

Jakimi kryteriami kierować się szukając agencji marketingowej? Wiedzą ekspercką, kompleksowością świadczonych usług, a przede wszystkim podejściem do klienta. Bartosz zwrócił uwagę na aktywny kontakt naszej agencji - wychodzenie z propozycjami modyfikacji, dzięki którym oczekiwane rezultaty pojawią się szybciej, a wyniki przekraczają oczekiwania. W tym celu warto szukać agencji marketingowej która oferuje opiekę dedykowanego zespołu.


Jak wspierać ekologię?

Jako firma produkcyjna, Dalpo, zwraca uwagę nie tylko na produkt, ale również na jego wytworzenie. Jakie rozwiązania zastosowali u siebie? Między innymi redukcję śladu węglowego, a także wykorzystywanie różnych źródeł energii takich jak fotowoltaika.

Jednocześnie firma Dalpo stara się rozwijać portfolio produktów ekologicznych. Jednym z przykładów jest papierowa taśma pakowa, która swoimi właściwościami dorównuje taśmie foliowej, zarówno pod względem temperatury, jak również wytrzymałości. Zyskujemy jednak pewność, że wykorzystaną taśmę możemy wyrzucić razem z kartonem do odpadów papierowych.


Oczekiwania i efekty współpracy z agencją Widoczni

Nasza agencja o 2019 r. opiekuje się sklepem internetowym Dalpo, współpraca obejmuje kampanie SEO, ADS oraz szereg działań mający na celu poprawić UX strony. Jak wspomina Bartosz od samego początku wyznaczyli magiczną liczbę, którą postanowili osiągnąć działaniami marketingowymi. Chociaż musieli się uzbroić w cierpliwość, to obecnie z dumą przyznają, że przekroczyli ją wielokrotnie. Skuteczność widać przede wszystkim po rosnącym ruchu na stronie, napływającymi zapytaniami, czy nowo pozyskanymi kontaktami. Miarodajne efekty nie pozwalają spocząć firmie Dalpo na manowcach, na horyzoncie pojawiają się nowe cele do realizacji.

Sukcesy Dalpo osiągnięte dzięki agencji Widoczni poznasz na stronie: