Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 zespół w plenerze crop

Widoczni z bliska!

Poznaj nasz zespół i zostań widocznym!

Poznaj Widocznych z bliska

Widoczni prężnie się rozwijają i obecnie tworzą ponad 100-osobowy zespół. Połączyła nas praca, wizja kariery i pasja, ale czy to wszystko? Chociaż wspólnie dzielimy ścieżkę zawodową to cenimy sobie naszą różnorodność. Pochodzimy z różnych regionów Polski, studiowaliśmy na odmiennych uczelniach, a w wolnym czasie rozwijamy różne zainteresowania. Zdecydowanie nie możemy narzekać na jednolitość.

Chociaż jesteśmy zalatanym zespołem, większość chętnie opowiedziała o sobie. Sprawdźcie, jak wiele nas łączy, a co różni!

Jaką płeć reprezentujemy w większości?

W przypadku naszej agencji nie można stwierdzić, czy marketingiem rządzą mężczyźni czy kobiety. Idziemy ramię w ramię!

Patrząc trochę głębiej, ciekawa okazuje się zależność między działem a płcią. W widocznych kobiety zdominowały działy:

  • Google Ads
  • Content Marketingu
  • Marketingu

Natomiast mężczyźni przeważają w działach:

  • SEO
  • Sprzedaż
  • Obsługa klienta

W jakim wieku jesteśmy?

Widocznym nie brakuje świeżych umysłów, jak również lat doświadczenia. Najliczniejsza grupa ma od 26 do 30 lat i stanowi prawie połowę zespołu. Zaraz za nimi jest grupa osób poniżej 25 lat. Widoczni są otwarci na młodych. Nie wymagamy od nich na start niemożliwych lat doświadczenia. Zamiast tego szukamy osób ambitnych i chętnych do rozwijania umiejętności.

Jakie mamy wykształcenie?

Wierzymy, że wymarzony zawód można znaleźć dopiero po latach i ukończonej edukacji na zupełnie innym kierunku. Na szczęście marketing internetowy to dziedzina wyjątkowo interdyscyplinarna. Łączy wiedzę ścisłą i analityczną z umiejętnościami kreatywnymi. To sprawia, że pracę w naszej branży może znaleźć każdy, kto ma chęci do nauki i rozwoju.

Dowodem na to jest właśnie nasz zespół, do którego dołączyli absolwenci uczelni ekonomicznych, humanistycznych czy politechniki. Oprócz kluczowych kierunków takich jak marketing, programowanie, czy informatyka mamy absolwentów kierunków: edukacja artystyczna, filmoznawstwo, transport drogowy, automatyka i robotyka, skandynawistyka, filologia rosyjska, a także zdecydowanie najpopularniejsze - dziennikarstwo.

Skąd pochodzimy?

Nasza firma ma korzenie poznańskie. Nic więc dziwnego, że większość zespołu pochodzi z Wielkopolski. Nie brakuje u nas również przedstawicieli innych województw np. kujawsko pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, czy świętokrzyskiego, a to nie wszystko!

Jaki model pracy wolimy?

Ostatnie lata dały możliwość przetestowania nowych warunków pracy. Jak wolą pracować Widoczni? Praca zdalna pozwoliła dołączyć do naszego zespołu osobom mieszkającym daleko od naszej siedziby. Jednak osoby z Poznania, mimo wielu zalet pracy zdalnej lubią pojawić się w biurze i pogadać przy wspólnej kawie. Dlatego zdecydowana większość preferuje połączenie w formie pracy hybrydowej.

Jakie mamy zainteresowania?

Tak liczny zespół daje mnóstwo pomysłów spędzania wolnego czasu i regeneracji po pracy. Najchętniej lubimy spędzać czas przy filmach i serialach lub ulubionej książce. Znalazło się równie dużo zwolenników aktywnego spędzania czasu, czyli podróżowania i sportu. Wśród Widocznych nie brakuje miłośników motoryzacji i gier planszowych, jak również komputerowych.

Niektóre pasje chociaż równie ciekawe, skupiają nieco mniej osób. Mamy kilku pasjonatów roślin, koncertów, malowania, majsterkowania, clubbingu, DIY, historii, a także tematów kulinarnych.

Czy mamy zwierzaki?

Widoczni mają wielką słabość do zwierząt! A ich temat za każdym razem budzi u nas wiele emocji i radości. Szczęśliwych właścicieli czworonogów u nas nie brakuje. Chętnie dzielimy się ich zdjęciami z Widocznymi, którzy zwierzaki kochają, a mieć nie mogę.

Mimo że najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to u nas przeważają koty. Pod opieką Widocznych są również nieco rzadsze zwierzaki jak króliki, świnka morska, a nawet wąż!

Skąd pochodzimy?

Najstraszniejszy moment w pracy? Przerwa od kawy spowodowana czyszczeniem ekspresu. Dla niektórych to prawdziwy koszmar i chwilowe wyłączenie z funkcjonowania. Ile filiżanek kawy pijemy w pracy? Najczęściej ograniczamy się do dwóch, jednak dla niektórych cztery filiżanki to dalej za mało!

Całkiem spora część Widocznych zamiast kawy, po przyjściu do pracy obowiązkowo parzy herbatę.

Pozycjonowanie

Za co najbardziej lubimy widocznych?

Widoczni stawiają na pozytywne relacje z klientem, ale równie ważne są te wewnętrzne. Staramy się budować przyjazną atmosferę i jesteśmy otwarci na nasze różnice. 

Zapytaliśmy członków naszego zespołu, za co najbardziej cenią widocznych. Jakie są ich odpowiedzi?

Za otwartość, spontaniczność, za to, że pokazali mi, że w pracy też może być fajnie, za różnorodność, za ciągłe dostarczanie mi coraz to nowszych zadań ;)
widoczny-radosc
Widoczny
Za atmosferę (zarówno zdalnie, jak i w biurze) - szczególnie ogromne poczucie humoru i dużą różnorodność pod względem zainteresowań co sprawia, że nigdy nie jest nudno :)
widoczny hello
Widoczny
Każda osoba ma inne pasje którymi można się podzielić dzięki czemu buduje się szersze spojrzenie na otaczającą nas codzienność
widoczny hello2 1
Widoczny
Dekoracja
Video
PLay
Zespół po godzinach

Widoczni, czy tu się dobrze pracuje? Zobacz!

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzuć piąty bieg w biznesie.