Widoczni z bliska! Poznaj nasz Zespół
Informacje o zespole Widoczni

Widoczni to obecnie ponad 40-osobowy zespół. Łączy nas wspólna praca, zaangażowanie i pasja do tego, co robimy. Tworzymy jeden zespół, Jednak na co dzień każdy z nas jest osobną jednostką. Mamy różne zainteresowania, pochodzimy z różnych miejscowości, skończyliśmy różne uczelnie. mamy różny staż pracy, 

Sprawdźcie, jak wiele nas łączy, a co różni!

 

Jaką płeć reprezentujemy w większości?

Od dawien dawna krąży legenda, że branża SEO to królestwo mężczyzn. Jak wiadomo, w każdej legendzie jest odrobina prawdy. W naszej agencji chłopcy są w przewadze, ale nieznacznej. Widzimy zresztą, że z każdym rokiem kobiet w naszej branży jest coraz więcej. 

Ciekawym spostrzeżeniem jest także zależność między działem a płcią. W widocznych kobiety rządzą w działach: Marketingu, Google Ads, Content Marketingu. Mężczyźni za to przeważają w działach SEO, Sprzedaży i Obsługi Klienta. 

 

11

W jakim wieku jesteśmy?

Rozpiętość wiekowa w naszej agencji jest dosyć szeroka. Najmłodszy z nas ma 21 lat, a najstarszy 35. A więc jest to różnica 14 lat! Najwięcej osób w naszej firmie ma 27 lat. 

Zrodlo danych https builtwith.com

 

Jakie mamy wykształcenie?

Marketing internetowy to dziedzina wyjątkowo interdyscyplinarna. Łączy wiedzę ścisłą i analityczną z umiejętnościami kreatywnymi. To sprawia, że pracę w naszej branży może znaleźć każdy, kto ma chęci do nauki i rozwoju. W naszej agencji są zarówno umysły ścisłe, jak i humanistyczne. 

Najlepiej to pokazują dwa najpopularniejsze wśród nas kierunki studiów: informatyka oraz dziennikarstwo. 

 

13

 Widzimy, że w Widocznych roi się od magistrów! Nie brakuje także absolwentów z tytułem inżyniera i licencjata. Dzięki elastycznemu grafikowi i możliwości pogodzenia pracy z nauką, w naszej firmie znajdzie także sporo osób, które są w trakcie kształcenia.

14

p1.jpg
p2.jpg
p3.jpg
  • p1.jpg
  • p2.jpg
  • p3.jpg

Czy posiadamy certyfikaty?

 Większość naszych specjalistów posiada dodatkowe kursy i certyfikaty, które potwierdzają ich umiejętności i wiedzę. 

 

 15

Jakie certyfikaty posiadamy?

Praca w marketingu internetowym wymaga stałego doskonalenia się i poszerzania wiedzy. Dlatego nasi specjaliści dbają o to, aby na bieżąco aktualizować certyfikaty (w szczególności te od Google Academy) a także rozwijać się poprzez ukończone kursy z innych gałęzi marketingu internetowego. 

Jak widać na poniższym wykresie najwięcej z nas posiada certyfikaty z Google Analytics i Google Ads.

 

certyfiakty widoczni

 

tak pracuejmy
tak pracujemy 2
  • tak pracuejmy
  • tak pracujemy 2

Ile lat pracujemy w marketingu internetowym?

 Mimo, że marketing internetowy to branża bardzo młoda, to niektórzy z nas już mogą się poszczycić nawet 10-letnim doświadczeniem!

Przeciętny Widoczni pracuje w e-marketingu ok. 3-4 lat. Jest to wystarczający czas, aby nabyć doświadczenie i zostać cenionym specjalistą na rynku. Mamy też grupę osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w SEO. Są to głównie stażyści i studenci, którzy stawiają pierwsze kroki w branży i pod okiem starszych i bardziej doświadczonych kolegów, mogą się rozwijać.

 

 

17

Jakie mamy zainteresowania?

Każdy z nas godziny spędzone w biurze przy komputerze odreagowuje w inny sposób. Część z nam wybiera gry na komputerze i Play Station, inni wolą popołudnia z książką, czy ulubionym serialem. Jednak znacząca większość wybiera aktywne spędzanie wolnego czasu. Podróże i sport to coś, co pozwala nam znaleźć zdrową równowagę w życiu. 


24

Skąd pochodzimy?

Główna siedziba naszej firmy ulokowana jest w Poznaniu. Nie więc dziwnego, że znacząca większość naszego zespołu pochodzi z województwa Wielkopolskiego. Ale oczywiście nie brakuje u nas przybyszy z innych województw np. kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, czy pomorskiego. Mamy także kolegę z Warmii i koleżankę z Dolnego Śląska.

 

korzenie widoczni 

 

Zobacz, jak wyglądają #widoczniodzaplecza

Oceń ten artykuł
Widoczni z bliska! Poznaj nasz Zespół
Średnia ocen użytkowników 4.30 na podstawie 79 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO