Bezpłatne warsztaty w agencji widoczni za nami! Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

autor: Anna Zalewska

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to globalna inicjatywa, która wspiera proaktywne postawy i ma na celu zainteresowanie przedsiębiorczością oraz rozwojem osobistym. W ramach Tygodnia na całym świecie firmy, uczelnie i instytucje organizują bezpłatne wydarzenia edukacyjne. My również przyłączyliśmy się do tej akcji i zaoferowaliśmy darmowe warsztaty na temat promocji stron internetowych.

 

Marketing internetowy dla początkujących

Szkolenie „Mam stronę internetową i co dalej?” skierowane było do osób i firm, które nie prowadzą jeszcze działań marketingowych w sieci. To z myślą o nich przygotowaliśmy prezentację na temat możliwych kanałów promocji w internecie od content marketingu, poprzez reklamy na pozycjonowaniu kończąc. Uczestnicy dowiedzieli się, które działania mogą realizować samodzielnie, a co lepiej zlecić agencji.

Kameralna atmosfera wydarzenia sprzyjała dialogowi. Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i zmieniania tym samym biegu warsztatów w taki sposób, aby poznać najbardziej interesujące ich zagadnienia. Dla nas to również świetne doświadczenie. Dzięki takim spotkaniom zdajemy sobie sprawę, że marketing internetowy to wciąż dla wielu osób obcy temat. Im większa świadomość klientów, tym lepszy i ciekawszy rynek e-marketingu.

Czekamy na kolejną okazję do dzielenia się wiedzą. Obserwujcie nas na Facebooku i LinkedIn, aby nie przeoczyć naszych szkoleń.

Skutecznie wypromujemy Cię w sieci.

 

Wyślij zapytanie
Autor
anna zalewska widoczni
Anna Zalewska

Pasjonatka content marketingu i marketingu internetowego. Chętnie sięga po wszelkie książki od powieści po wegańskie książki kucharskie. Dzień zaczyna od dobrych biznesowych i psychologicznych podcastów, a kończy na macie z jogą lub z hantlami. W pracy najbardziej ceni kreatywne zadania realizowane z zespołem inspirujących ludzi.

Zobacz więcej o autorze

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO