Bezpłatne warsztaty w agencji widoczni za nami! Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

DSC 0086

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to globalna inicjatywa, która wspiera proaktywne postawy i ma na celu zainteresowanie przedsiębiorczością oraz rozwojem osobistym. W ramach Tygodnia na całym świecie firmy, uczelnie i instytucje organizują bezpłatne wydarzenia edukacyjne. My również przyłączyliśmy się do tej akcji i zaoferowaliśmy darmowe warsztaty na temat promocji stron internetowych.

 

Marketing internetowy dla początkujących

Szkolenie „Mam stronę internetową i co dalej?” skierowane było do osób i firm, które nie prowadzą jeszcze działań marketingowych w sieci. To z myślą o nich przygotowaliśmy prezentację na temat możliwych kanałów promocji w internecie od content marketingu, poprzez reklamy na pozycjonowaniu kończąc. Uczestnicy dowiedzieli się, które działania mogą realizować samodzielnie, a co lepiej zlecić agencji.

resizedimage1000731 DSC0076

 

Kameralna atmosfera wydarzenia sprzyjała dialogowi. Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i zmieniania tym samym biegu warsztatów w taki sposób, aby poznać najbardziej interesujące ich zagadnienia. Dla nas to również świetne doświadczenie. Dzięki takim spotkaniom zdajemy sobie sprawę, że marketing internetowy to wciąż dla wielu osób obcy temat. Im większa świadomość klientów, tym lepszy i ciekawszy rynek e-marketingu.

Czekamy na kolejną okazję do dzielenia się wiedzą. Obserwujcie nas na Facebooku i LinkedIn, aby nie przeoczyć naszych szkoleń.

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Bezpłatne warsztaty w agencji widoczni za nami! Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ