Widoczni finalistami konkursu European Search Awards 2023

vlog v3

Czym jest konkurs European Search Awards?

European Search Awards to coroczne wydarzenie, które ma na celu uhonorowanie najbardziej kreatywnych, innowacyjnych i skutecznych kampanii związanych z wyszukiwarką internetową w Europie. Konkurs jest organizowany przez branżową agencję Events International oraz międzynarodowe jury ekspertów z dziedziny marketingu internetowego.

European Search Awards cieszy się ogromnym prestiżem w branży marketingu online i są uznawane za jedno z najważniejszych wydarzeń dla profesjonalistów SEO, SEM oraz PPC w Europie. Konkurs przyciąga zarówno wiodące agencje, jak i niezależnych ekspertów, którzy rywalizują o nagrody w różnych kategoriach związanych z optymalizacją wyszukiwarek, kampaniami reklamowymi, link buildingiem, analizą danych i wiele więcej.

Widoczni wśród finalistów ESA 2023

Nasza agencja ma zaszczyt ogłosić, że w tym roku została wybrana jako finalista konkursu European Search Awards. Ten fakt jest ogromnym uznaniem dla naszego zespołu oraz dowodem na naszą skuteczną pracę i profesjonalizm w dziedzinie marketingu internetowego. Bycie finalistą konkursu European Search Awards jest potwierdzeniem, że osiągnęliśmy wysoki poziom jakości i innowacyjności w naszych kampaniach, oraz że nasze strategie i rezultaty są godne uwagi na arenie europejskiej.

W tym roku zgłosiliśmy naszą kampanię dla klienta Słoiczkowo. Szczegółowy case na temat naszej współpracy przeczytacie Tutaj. Widoczni rywalizowali z pięcioma innymii agencjami w kategorii: BEST USE OF SEARCH – FMCG (LARGE).

Dlaczego warto brać udział w konkursach branżowych?

To wspaniałe wydarzenie daje nam możliwość wyróżnienia się wśród wielu renomowanych firm z branży i jest okazją do spotkania i wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami SEO i SEM. Konkurs stanowi również doskonałą platformę promocyjną dla naszej agencji, pozwalając nam przedstawić nasze osiągnięcia i sukcesy przed szerokim audytorium z całej Europy.

Bycie finalistą w konkursie European Search Awards to ogromny sukces, który motywuje nas do dalszego doskonalenia naszych umiejętności i podnoszenia standardów w dziedzinie marketingu internetowego. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia i traktujemy je jako potwierdzenie, że jesteśmy jednymi z czołowych graczy w branży.

 

Listę tegorocznych zwycięzców znajdziecie na stronie organizatorów.

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Widoczni finalistami konkursu European Search Awards 2023
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ