Widoczni na konferencji "Bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży"

WKK 6213

Dzięki inicjatywie Polskiej Izby Turystyki, Warszawa była świadkiem kolejnego ważnego wydarzenia branżowego. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dyskusji o przyszłości marketingu w turystyce, reprezentowani przez Piotra Kortylę, naszego eksperta z agencji.

Piotr Kortyla na konferencji w Warszawie

Piotr, z pełnym zaangażowaniem, dzielił się swoimi przemyśleniami na temat roli AI w marketingu turystycznym, zastanawiając się nad przyszłością popularnych narzędzi takich jak Facebook, Google Ads, czy TikTok.

W trakcie panelu „Czy FB, ADS i TikTok to już prehistoria? AI i marketingowe trendy w promocji” poruszono wiele istotnych zagadnień:

  • Jak AI zmienia oblicze marketingu w turystyce?
  • Jakie narzędzia marketingowe będą dominować w przyszłości?
  • Jakie są nowe trendy w promowaniu ofert turystycznych?

Interakcje z innymi uczestnikami, w tym z Bees&Honey, Social Media Now, Qtravel.ai, przyniosły inspirującą wymianę wiedzy i doświadczeń. Piotr wraz z innymi ekspertami dzielili się spostrzeżeniami dotyczącymi efektywnego wykorzystania nowoczesnych technologii w turystyce.

Wrażenia z konferencji

Piotr Kortyla oraz inni uczestnicy wyrazili duże zadowolenie z poziomu dyskusji, oraz zainteresowania ze strony innych uczestników. Ta konferencja pokazała, jak ważna jest ciągła aktualizacja wiedzy w świecie marketingu i turystyki.

„Bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży” to krok ku przyszłości branży turystycznej, ukazujący potrzebę innowacji i adaptacji do nowych trendów. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wydarzeń, które z pewnością przyniosą jeszcze więcej wiedzy i inspiracji dla branży turystycznej!

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Widoczni na konferencji "Bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży"
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ