Konkurs na staż rozstrzygnięty! - relacja

Ania 1

Pierwsza edycja konkursu na staż w naszej agencji cieszyła się dużym powodzeniem. Otrzymaliśmy dziesiątki zgłoszeń. Wybór był trudny, ponieważ kandydaci reprezentowali kompetencje z różnych obszarów.  

Etap konkursowy 

Podczas pierwszego etapu kandydaci zmierzyli się z pozoru łatwym zadaniem: w maksymalnej liczbie znaków 1500 opisać siebie, czym się interesują oraz dlaczego chcą podjąć staż w agencji. Spośród wielu kandydatów na rozmowę zaprosiliśmy tylko kilka wybranych osób, które swoim opisem przekonały nas, że są zmotywowane do intensywnej nauki.

 Podczas rozmowy kandydaci mieli okazję opowiedzieć o swoich predyspozycjach oraz zapoznać się z możliwościami, jakie oferuje im staż w agencji. Następnie przydzielono im zadanie rekrutacyjne, które miało na celu wyłonić stażystę. Kandydatury zostały rozpatrzone przez menadżerów działu Content Marketingu oraz działu Pozycjonowania i WebDevelopment. 

Ostatecznie stworzyliśmy dla stażysty stanowisko, które pozwoli rozwijać się w zakresie SEO copywritingu i content marketingu. Dodatkowo, dla stażysty przewidziano cykl szkoleń obejmujących zagadnienia z zakresu marketingu internetowego. Wybrano Anię Misiaszek, absolwentkę kognitywistyki UAM.

Wrażenia stażystki

Cieszę się, że zostałam wybrana na staż w agencji. Pierwsze szkolenie o sposobie organizacji pracy oraz podstawach pisania tekstów już za mną. Staż będzie dobrą okazją do podszlifowania języka, zagłębienia się w Google Analytics oraz do uzyskania certyfikatu Google.

Dołącz do nas!

Chcesz również skorzystać z naszej oferty stażowej, ale nie wiesz, czego się spodziewać? Śledź nasze kanały społecznościowe! Ania będzie cyklicznie zdawać relację z przebiegu stażu na Facebooku i na Instagramie. Czekamy na Ciebie :) 

Ania 1

 

Dołącz do naszego zespołu! Zobacz więcej

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Konkurs na staż rozstrzygnięty! - relacja
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ