Letni staż w agencji widoczni trwa! Zobacz relację stażysty

staz w agencji widoczni Mateusz2

Druga edycja letniego konkursu na staż w naszej agencji cieszyła się dużym powodzeniem wśród studentów, którzy chcieli zdobyć cenne doświadczenie  z zakresu marketingu internetowego czasie wakacji. Prowadziliśmy rekrutację na dwa stanowiska: copywritera oraz asystenta pozycjonera. Właśnie to drugie stanowisko od lipca objął Mateusz, student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Mateusz dołączył do Działu Link Building, gdzie nad jego pracą czuwa opiekun.

Oto, jak współpracę z nami ocenia sam stażysta?

staz w agencji widoczni Mateusz

 

 

Mój pierwszy dzień w agencji Widoczni

Już 5 minut po przekroczeniu progu biura Widocznych wiedziałem, że atmosfera w firmie jest naprawdę wyjątkowa. Wszelka niepewność związana z pierwszym dniem w nowej pracy bardzo szybko zniknęła, a ja zrozumiałem, że trafiłem do świetnego zespołu - pozytywnych i przyjaźnie nastawionych ludzi z ogromnym poczuciem humoru.

Mój opiekun, Adrian, zabrał mnie na mały “tour” po biurze - poznałem wszystkich pracowników, a następnie rozpoczęło się moje pierwsze szkolenie. Niecałe dwie godziny później dodałem swojego pierwszego linka i stałem się częścią zespołu odpowiedzialnego za link building, będący jednym z kluczowych elementów pozycjonowania.

Dwa tygodnie później mam za sobą mnóstwo dodanych linków oraz opublikowanych wpisów. Tym samym wiem, że realnie przyczyniłem się do tego, aby klienci firmy znaleźli i utrzymali się na szczycie wyników wyszukiwania.

2 widoczni staz letni

 

 

Dlaczego Widoczni?

Marketingiem internetowym zainteresowałem się pod koniec pierwszego roku studiów dziennikarskich - stałem przed wyborem specjalizacji i uznałem, że “marketing online” jest najlepszą opcją dla kogoś, kto uwielbia internet i nowe technologie. W ten sposób zaczęła się moja przygoda, a jej celem było zahaczenie o różne obszary digital marketingu po to, aby w pełni odkryć czym tak naprawdę chce się zajmować.

Po roku pracy jako copywriter postanowiłem spróbować swoich sił w pozycjonowaniu. W ten sposób trafiłem do Widocznych - to dla mnie doskonała opcja, dzięki której zdobędę cenne i praktyczne doświadczenie. Gdzie indziej otrzymam solidną dawkę wiedzy związanej z pozycjonowaniem niż właśnie w samym środku ekipy ekspertów?

3 widoczni staz letni 2

 

 

Co dalej?

Poza link buildingiem odbyłem już swoje szkolenie z Google Analytics. Czekam na jeszcze więcej i jestem w pełni nastawiony na intensywną naukę oraz poznawanie specyfiki branży SEO, co mam nadzieję zaprocentuje w moim przyszłym życiu zawodowym. 

Autor: Mateusz Wilczewski

4 mateusz staz w agencji widoczni

 

Dołącz do naszego zespołu! Zobacz więcej

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Letni staż w agencji widoczni trwa! Zobacz relację stażysty
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ