Mam stronę internetową i co dalej? Darmowe szkolenie

blog widoczni seo10

Twoja firma zainwestowała właśnie w budowę strony internetowej, ale czy to wystarczy, aby zaistnieć w sieci? W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizujemy kurs dla początkujących z zakresu marketingu internetowego. Kurs jest bezpłatny.

 

Strona to za mało

Posiadanie firmowej lub osobistej strony internetowej to ważny element pracy nad pozyskaniem klientów i czytelników. Efekty przynoszą jednak tylko te strony, które są odwiedzane przez zainteresowanych użytkowników. O tym jak pozyskać skuteczne odwiedziny będziemy rozmawiać na bezpłatnym kursie „Mam stronę internetową i co dalej?”

Kurs odbędzie się w naszej siedzibie na ul. Złotowskiej 41 w Poznaniu, 17 listopada o 15:00.

Podczas kursu omówione będą zarówno działania bezpłatne, które można realizować samodzielnie bez szkody dla pozycji strony internetowej w Google, a także metody płatne – reklamy w wyszukiwarkach, pozycjonowanie i reklamy w mediach społecznościowych. Przewidziane jest ćwiczenie praktyczne oraz czas na pytania i odpowiedzi. Kurs jest szczególnie przydatny dla firm i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z promocją w internecie i nie wiedzą, w jaki sposób dotrzeć ze swoją stroną do użytkowników.

Obecnie lista uczestników jest już zamknięta, ale zapraszamy na kolejne edycje kursu, które odbędą się w nowym roku. Śledźcie naszego Facebooka i LinkedIna.

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Mam stronę internetową i co dalej? Darmowe szkolenie
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ