Poznańskie Dni Przedsiębiorczości 2019 - 5 prelekcji ekspertów widoczni!

adrianna nowak poznan biznes partner prelekcja

"Kolejne Dni Przedsiębiorczości Poznań to pięć dni, kiedy słowo "biznes" będzie odmieniane przez wszystkie przypadki." - tak o tym evencie piszą sami organizatorzy. Wydarzenie odbyło się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a dokładniej w budynku Poznań Congress Center.

W czasie jego trwania #akademiaWidoczni pojawiła się na scenie aż pięciokrotnie w trzech różnych dniach. Udział w Poznańskich Dniach Przedsiębiorczości to dla nas coroczna tradycja. Jednak za każdym razem udaje się nawiązać nowe relacje i dowiedzieć się o naszej branży czegoś innego. Dlaczego PDP są wyjątkowe? Ponieważ zrzeszają nasze lokalne poznańskie środowisko biznesowe i dostarczają pakiet wartościowych i inspirujących spotkań z ekspertami zupełnie za darmo. Warunkiem uczestnictwa była wcześniejsza rejestracja. 

Oto jakie są nasze wrażenia oraz o czego edukowali eksperci widoczni?

DSC0189

 

POZNAN CONGRESS

 

 

Startup Poznań 2019 - prelekcja

W pierwszy Dzień Poznańskich Dni Przedsiębiorczości na scenie głównej wystąpiła Ania Zalewska z widoczni.com. Prelekcja pt. "Czy digital detoks to kolejna marketingowa ściema?" zebrała gromkie brawa i była ciekawą odskocznią na tle pozostałych wystąpień. Na początku nasza menadżerka marketingu zrobiła test wśród uczestników. Była ciekawa ilu z nich wytrzyma bez korzystania z telefonu/laptopa podczas jej prelekcji. Prezentacja trwała tylko 20 min, jednak dla znacznej większości było to zbyt długo, by nie zerknąć do Messengera czy Insatgrama.

Ania podpowiedziała kilka ciekawych metod, które pomogą utrzymać zdrową równowagę między światem online a offline. Pokazała, jak to wygląda w naszej agencji i jak my sobie radzimy z uzależnieniem od smartfonów. 

Po prelekcji pojawiły się pytania od publiczności oraz mini wywiad z prowadzącym, Maciejem Kautzem. 

W tym dniu prócz sceny głównej dodatkowo czynne były sale warsztatowe oraz pokój z technologiami VR. Oczywiście nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności przetestowania kilku urządzeń, które wyjątkowo wzbudziły naszą ciekawość. 

 

 

ANIA ZALewska widoczni statrup poznan 2019

 

widoczni maciej kautz startup poznan 2019

 

 

Poznań Biznes Partner - warsztaty plus strefa doradcza

Drugi dzień wydarzenia nazywa się Poznań Biznes Partner. W tym dniu aktywna była scena główna, 3 sale warsztatowe oraz spotkania z ekspertami WSB. Od samego rana widoczni pojawili się na scenie warsztatowej nr 1. Swoją godzinną prelekcję zaprezentowała Adrianna Nowak. 

Wystąpienie "Pokaż mi swój LinkedIn, a powiem Ci kim jesteś", dotyczyło sposobów na efektywnego budowania wizerunku eksperta za pośrednictwem LinkedIna. Sala pękała w szwach a sami uczestnicy większość porad testowali od razu w praktyce, logując się na swoje aplikacje w telefonie. 

Prezentacja naszej specjalistki od LinkedIna dostępna jest poniżej:

 

adrianna nowak poznan biznes partner

 

adrianna nowak poznan biznes partner prelekcja

 

Szkolimy studentów, blogerów i początkujących Zobacz więcej

 

Chwilę później po wystąpieniu Adrianny Nowak, gościliśmy na scenie warsztatowej nr 3. Ania Zalewska opowiedziała o tym, jak powinien wyglądać nowoczesny dział marketingu w firmie oraz jak efektywnie współpracować z agencją SEO. Nasza prelegentka podpowiedziała, czego warto wymagać, o co pytać i jak mierzyć efektywność zewnętrznej agencji. Dużo narzędzi, przykładów i praktycznych wskazówek z pierwszej ręki.

anna zalewska widoczni pbp

 

Potem przyszedł czas na wystąpienie na scenie głównej. Widoczni pojawili się na niej razem z LH.pl, który w tym roku był głównym partnerem wydarzenia. Anna Zalewka i Aneta Rutkowska opowiedziały o optymalizacji technicznej, dopasowaniu tekstów pod SEO oraz odpowiedziały na pytanie dlaczego ich zdaniem linkbuilding wciąż króluje pośród wszystkich kroków SEO. Panie poruszyły także kwestię znaczenia dla pozycjonowania czasu ładowania się strony WWW oraz. Wspólnie w widzami zastanowiły się, jak można go skrócić poprzez odpowiednią optymalizację treści oraz konfigurację hostingu. 

 

 

ania zalewska widoczni

 

DSC0243

 

BYLIŚMY WYSTAWCAMI

Równocześnie z trwającymi prelekcjami na holu głównym funkcjonowały stoiska doradcze, w tym także stoisko agencji widoczni. Prócz naszych ekspertek dla uczestników dostępny był także Widoczny - nasz PR menadżer :)

STERFA DORADCZA

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Poznańskie Dni Przedsiębiorczości 2019 - 5 prelekcji ekspertów widoczni!
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ