Pracujesz w agencji marketingowej? Poznaj projekt edukacyjny dla agencji od WhitePress

whitepress dla agencji glowne v1 1

Pracujesz w agencji marketingowej? A może jesteś jej właścicielem? Weź udział w jedynym takim projekcie edukacyjnym dla branży. Dołącz do nas jako ekspert i weź udział w badaniach rynku agencyjnego w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

WhitePress® wraz z partnerami przygotował dla Ciebie raporty i artykuły z 6 kluczowych obszarów prowadzenia biznesu, darmowe szablony umów i dokumentów, a dodatkowo porady ekspertów z wiodących agencji.

 

 

Rynek agencyjny od podszewki – bezpłatne materiały merytoryczne 


Projekt edukacyjny dla agencji jest międzynarodową inicjatywą WhitePress® skierowaną zarówno do początkujących, jak i rozwijających się agencji. Chcemy poruszyć i omówić najważniejsze tematy dotyczące rynku agencyjnego, tj. źródła finansowania, dochody i marże, wynagrodzenia pracowników, kwestie marketingowe, a także niuanse prawne, o których rzadko można znaleźć informacje w sieci. 

 

Plan zakłada 30 obszernych artykułów podzielonych na sześć sekcji:

  • zakładamy agencję - porady na start,
  • agencje w Polsce i Europie w liczbach,
  • szablony dokumentów dla agencji,
  • wycena działań agencyjnych,
  • marketing i sprzedaż w agencji - ucz się od najlepszych,
  • jak budować zespół i kiedy stosować outsourcing?

Dlaczego z tymi treściami warto się zapoznać? Znajdziesz w nich komentarze praktyków - właścicieli agencji marketingowych. SEO, twórców narzędzi marketingowych, a także przedstawicieli mediów branżowych, prawników i ekspertów w dziedzinie finansów. Wnioskami ze swoich doświadczeń podzielili się m.in.: Artur Jabłoński, Anna Ledwoń-Blacha, Krzysztof Marzec, Szymon Lisowski i Paulina Mazur. 

 

Międzynarodowe raporty i dobre praktyki


Mamy dla Ciebie więcej niespodzianek! Oprócz merytorycznych artykułów zadbamy o dodatkowe materiały: opracowane przez prawników szablony umów i innych dokumentów (NDA, umowy z klientami czy freelancerami), checklisty oraz bonusy od partnerów - to wszystko już wkrótce na stronie projektu.


Co więcej, zapewniamy także dostęp do raportu poświęconego polskiemu rynkowi agencyjnemu wraz z wynikami badań z innych krajów europejskich. 

 

Zróbmy razem coś dobrego!


Weź udział w badaniu ankietowym, odpowiedz na wszystkie pytania, a za wypełnioną ankietę przekażemy datek dla Fundacji Sarigato, która wspiera dzieci z trudnych środowisk w nauce technologii.


Wypełnij ankietę: https://www.webankieta.pl/ankieta/627766/whitepress-dla-agencji-badanie-online.html


Nie czekaj. Dołącz się do projektu


Cyklicznie publikujemy już artykuły dla agencji, przygotowane z udziałem ekspertów i badań rynku. Przez 6 miesięcy będą sukcesywnie publikowane kolejne materiały, a wisienką na torcie będzie obszerny e-book.


Partnerami WhitePress® dla agencji zostali m.in. Marketer+, Sprawny Marketing, Online Marketing, Senuto, Semstorm, Surfer, Devagroup, Widoczni, Delante, SMSAPI i semKRK. 


Masz własny pomysł na współpracę przy tym projekcie? Odezwij się do nas - chętnie  tym porozmawiamy.

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Pracujesz w agencji marketingowej? Poznaj projekt edukacyjny dla agencji od WhitePress
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ