Spotkanie z pracodawcą w Collegium da Vinci - prelekcja widoczni

akademia widoczni w cdv wyklad

,,Jak wypromować stronę w Internecie - narzędzia optymalizacji" - tak brzmiał temat spotkania studentów Collegium da Vinci z Akademią Widoczni, które odbyło się 27 stycznia 2020 roku. Czego dowiedzieli się od nas uczestnicy spotkania oraz jak nas przywitali? Sprawdźcie!

spotkanie z pracodawca4

 

Jak wypromować stronę internetową?

Narzędzia optymalizacji

Na sali wykładowej w budynku Collegium da Vinci pojawiło się kilkadziesiąt osób - studentów różnych kierunków. Cel spotkania był jeden - pokazanie uczestnikom czym jest marketing internetowy, a także przedstawienie pomysłów na rozwój zawodowy w naszej branży. 

Na początek Ania Zalewska - prowadząca wkład, opowiedziała, co jest kluczowe w pracy w agencji SEO. Aby wyświetlać się na najwyższych pozycjach w wynikach Google nie wystarczy mieć strony internetowej. Do odniesienia sukcesu potrzebny jest efektywny marketing i praca nad optymalizacją strony.

Studenci dowiedzieli się, jakie czynniki wpływają na kolejność wyświetlania w wynikach wyszukiwania oraz poznali przydatne narzędzia do optymalizacji witryn internetowych. 

akademia widoczni w cdv wyklad

 

cdv spotkanie z pracodawca widoczni

 

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google Zobacz więcej

Spotkanie z pracodawcą

Na koniec nie zabrakło pytań na temat rekrutacji w naszej agencji. Część studentów była zainteresowana aplikowaniem na stanowiska w różnych działach. Dostaliśmy sporo CV, które z pewnością rozpatrzymy. Jesteśmy otwarci na osoby początkujące, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową. Cenimy sobie determinację i chęć uczenia się. 

Spotkanie ze studentami Collegium da Vinci z pewnością pozwoliło na wyłonić kilku kandydatów, cechujących się właśnie tymi zaletami. 

 

cdv widoczni

 

akademia widocnzi w collegium da vinci

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Spotkanie z pracodawcą w Collegium da Vinci - prelekcja widoczni
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ