Spotkanie z pracodawcą w Collegium da Vinci - prelekcja widoczni

autor: Adrianna Nowak

,,Jak wypromować stronę w Internecie - narzędzia optymalizacji" - tak brzmiał temat spotkania studentów Collegium da Vinci z Akademią Widoczni, które odbyło się 27 stycznia 2020 roku. Czego dowiedzieli się od nas uczestnicy spotkania oraz jak nas przywitali? Sprawdźcie!

Jak wypromować stronę internetową?

Narzędzia optymalizacji

Na sali wykładowej w budynku Collegium da Vinci pojawiło się kilkadziesiąt osób - studentów różnych kierunków. Cel spotkania był jeden - pokazanie uczestnikom czym jest marketing internetowy, a także przedstawienie pomysłów na rozwój zawodowy w naszej branży. 

Na początek Ania Zalewska - prowadząca wkład, opowiedziała, co jest kluczowe w pracy w agencji SEO. Aby wyświetlać się na najwyższych pozycjach w wynikach Google nie wystarczy mieć strony internetowej. Do odniesienia sukcesu potrzebny jest efektywny marketing i praca nad optymalizacją strony.

Studenci dowiedzieli się, jakie czynniki wpływają na kolejność wyświetlania w wynikach wyszukiwania oraz poznali przydatne narzędzia do optymalizacji witryn internetowych. 

akademia widoczni w cdv wyklad
widoczni w collegium da vinci wyklad
  • akademia widoczni w cdv wyklad
  • widoczni w collegium da vinci wyklad
Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google

Akademia Widoczni w TVP Poznań!

Zobacz relację z wykładu

Spotkanie z pracodawcą

agencja Widoczni

Na koniec nie zabrakło pytań na temat rekrutacji w naszej agencji. Część studentów była zainteresowana aplikowaniem na stanowiska w różnych działach. Dostaliśmy sporo CV, które z pewnością rozpatrzymy. Jesteśmy otwarci na osoby początkujące, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową. Cenimy sobie determinację i chęć uczenia się. 

Spotkanie ze studentami Collegium da Vinci z pewnością pozwoliło na wyłonić kilku kandydatów, cechujących się właśnie tymi zaletami. 

akademia widocnzi w collegium da vinci
akademia widoczni cdv
  • akademia widocnzi w collegium da vinci
  • akademia widoczni cdv
Autor
adrianna nowak widoczni
Adrianna Nowak

Specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO