Szkolenie #wypromujebiznes vol 1. Google Analytics

autor: Adrianna Nowak

24 października #akademiaWidoczni ponownie zawitała w Plus Jeden Poznań. Tym razem uczestnicy dowiedzieli się, jak wykorzystać Google Analytics, aby mierzyć sprzedaż ze strony internetowej. Prowadząca Ania Zalewska skupiła się na sklepach internetowych, dlatego osoby z branży e-commerce mogły wynieść z tego szkolenia najwięcej. 

A ponieważ nie samym Google Analyticsem człowiek żyje, uczestnicy poznali także kilka innych, płatnych narzędzi, które ułatwiają pracę w dziale marketingu lub w zarządzaniu własnym sklepem.

Szkolenie skierowanie było dla osób początkujących, które mają dostęp do Google Analytics, ale nie wiedzą, jak to wykorzystać w swojej pracy w dziale sprzedaży, marketingu lub jako właściciel sklepu lub strony internetowej.

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google
Autor
adrianna nowak widoczni
Adrianna Nowak

Specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO