Widoczni na SEO Poland On Tour w Warszawie

IMG 20230616 WA0002

Ponownie ruszyła trasa barcampów SEO Poland On Tour po całej Polsce. Poprzedzają one kulminacyjną konferencj SEO Poland organizowaną przez Linkhouse. Nasz reprezentant, Paweł Więcko, starszy specjalista ds. pozycjonowania, wybrał się do stolicyna warszawską edycją barcampu. Sprawdź naszą relację!


Barcamp SEO w Warszawie - bawi i uczy

Ideą barcampu są merytoryczne spotkania ekspertów i zainteresowanych, ale w zdecydowanie luźnej i lekkiej atmosferze. To nie tylko okazja do odświeżenia swojej wiedzy i poznania najnowszych rozwiązań z świata SEO, ale również czas integracji specjalistów z branży i wzajemnej wymiany spostrzeżeń. 16 czerwca Linkhouse zaprosił na barcamp SEO w Warszawie do lokalu Pełną Parą Mokotów. Na uczestników czekało sześć inspirujących prelekcji, a następnie czas przeznaczony na networking.


Kto pojawił się na scenie SEO Poland On Tour w Warszawie?

Prelegenci mimo luźnej atmosfery przyciągnęli uwagę uczestników ciekawymi i merytorycznymi prezentacjami.

Sebastian Heymann stanowił niespodziankę barcampu. Ostatecznie wnikliwie przedstawił wyniki testów sprawdzających jak szybko można zaobserwować efekty linkowania zewnętrznego. Sebastian podchodzi do SEO z wielką pasją, co można zauważyć na każdej jego prelekcji.

Piotr Pantkowski pojawił się z tematem “Jaki wpływ na SEO ma serwer Twojej witryny?” Prelekcja była pełna praktycznych wskazówek dotyczących wyboru serwera. Piotr przygotował również precyzyjną checklistę hostingu SEO, dzięki której słuchacze mogą celnie zweryfikować funkcje dostawcy.

Następnie na scenie pojawił się Mariusz Jałyński. Jak wskazuje temat “5 Sposobów na zepsucie sobie SEO”, ostrzegał uczestników przed przypadkami negatywnych działań związanych z działaniami SEO.

Jacek Żmudziński zwrócił uwagę uczestników tematem “Kluczowe elementy efektywnej komunikacji w branży SEO”. Na barcampie pojawiło się wielu specjalistów SEO, którzy w trakcie swojej pracy radzili sobie z nie jednym błędem na stronie psującym działania SEO. Jak jednak wytłumaczyć rozwiązania osobie zielonej w pozycjonowaniu? Jacek postanowił pomóc w tej sprawie swoimi rozwiązaniami.

Marcin Miedziński pojawił się na scenie z konkretnym tematem - “Optymalizacja SEO Prestashop”. Przedstawił przykładów optymalizacji stron na Prestashop pod kątem pozycjonowania.

Ostatni na scenie pojawił się Maciej Chmurkowski z tematem, którego nie może zabraknąć na tegorocznych eventach - “Sposoby na wykorzystanie AI w generowaniu content planu”. Chociaż temat jest znany to zdecydowanie nie jest wyczerpany. Maciej do sztucznej inteligencji podszedł humorystycznie z nutą krytyki. Przedstawił praktyczne wskazówki, jak skutecznie wykorzystać AI do tworzenia treści.

Podsumowaniem wystąpień był konkurs, który rozgrzał emocje przed częścią networkingową. Gratulujemy każdemu prelegentowi oraz samym organizatorom za zapewnie konkretnej dawki wiedzy w luźnej oprawie.

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Karolina Dopierała
Karolina Dopierała

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja o specjalizacji Nowe media. Swoją wiedzę uzupełnia na szkoleniach z zakresu copywritingu, strategii marki, SEO, Google Ads i Analytics.

W swojej pracy dba o przejrzysty wizerunek Widocznych i budowanie rozpoznawalności agencji. Zagłębia się w tajniki mediów społecznościowych, optymalizacji strony internetowej oraz marketingu w szerokim tego słowa znaczeniu.

W wolnej chwili Karolina lubi wpaść w wir książek o tematyce fantasy lub fotografować świat i ludzi przez pryzmat starych aparatów analogowych.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Widoczni na SEO Poland On Tour w Warszawie

Średnia ocen użytkowników4.83 na podstawie 79 głosów

UDOSTĘPNIJ