Widoczni wspierają Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

26756770 1600391510042715 726637617734467268 o

Jak zaczynać nowy rok to z przytupem! Widoczni postanowili wesprzeć poznański Sztab Ławica w promocji  26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 

14 stycznia na Ławicy odbył się największy Finał WOŚP w Poznaniu!

 

 Odwiedź stronę WWW i poznaj szczegóły!

 

Czas na wstępne podsumowanie! 

  • Z puszek zebrano:  68.004,70 zł
  • Złote Serduszko wylicytowano za: 15.000 zł
  • Rowery wykręciły:  8.004,0 zł

 

 

Szlachetny cel!

Tegoroczny finał odbył się pod hasłem "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". To właśnie z myślą o najmłodszych wsparliśmy tę szlachetną inicjatywę. Była to już 26 edycja WOŚP'u, choć dla mieszkańców Ławicy to debiut. Debiut, ale za to jaki! Organizatorzy potraktowali zadanie bardzo poważnie i do współpracy zaprosili znakomite osobistości!

Przygotowaliśmy dla Was zbiór najważniejszych informacji i atrakcji, które czekały na uczestników w czasie 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poznaniu na Ławicy:

 

 

Debiut Pełną Parą!

Scena na Złotowskiej była największą sceną w całym Poznaniu. Na gości czekała masa atrakcji - liczne koncerty, pokazy, warsztaty. Główną atrakcją sportową był maraton rowerowy, w którym udział wzięli m.in. Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak oraz prof. dr hab. n. med. Jerzy Szczapa.

Na scenie zagrały zespoły: Golden Life, BAiKA, De Mono, Acid Drinkers wraz z dziećmi oraz wiele wiele innych! Scena to także miejsce, gdzie odbyły się licytacje przedmiotów od lokalnych artystów, gospodyń domowych, rękodzielników.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie mógł odbyć się bez obowiązkowego symbolu - Światełka do Nieba.  W Sztabie Ławica miało ono miejsce przy wyjątkowej aranżacji, bo na samym Lotnisku!

Nad całością wydarzenia czuwali: dziennikarz Antyradia Przemysław Frankowski oraz aktorka Ela Jędrzejewska. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła telewizja TVN, której wozy transmisyjne na żywo relacjonowały przebieg Finału.

Miejscem wydarzenia i głównym gospodarzem jest sąsiadująca z nasza siedzibą Piekarnia Ławica, dlatego nie zabrakło uciech dla łasuchów.

 

 

 

 

Bo liczy się wsparcie!

Widoczni w ramach wspólnych działań ze Sztabem WOŚP Poznań Ławica, postanowili stworzyć od zera stronę internetową http://lawica-wosp.pl/, która  szczegółowo prezentuje program imprezy, Patronów, firmy partnerskie, aukcje WOŚP oraz najświeższe informacje. Dodatkowo wspieramy organizatorów w działaniach na mediach społecznościowych. 

Gorąco zachęcamy Poznaniaków oraz mieszkańców okolic do dołączenia 14 stycznia do Największego Sztabu WOŚP w Wielkopolsce! 

Kto się zaangażował?

Prócz lokalnych firm sąsiadujących z Ławicą, takich jak sklepy, hotele, szkoły, teatry, w akcję wsparcia debiutującego Sztabu zaangażowały się także: 

- Lotnisko Poznań Ławica im. Henryka Wieniawskiego, 

- Ochotnicza Straż Pożarna, 

- Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak, 

- a także stacja TVN, której wozy transmisyjne pojawiły się na miejscu wydarzenia. Całość Finału była relacjonowana na żywo przez dziennikarzy TVN Mateusza Hładkiego i Małgorzatę Mielcarek. Tutaj znajdziecie materiał przygotowany przez TVN 24, który przybliża kulisy przygotować do 26. Finału WOŚP Poznań Ławica!

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Widoczni wspierają Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ