Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop

Skuteczna agencja PPC

Pozycjonowanie i optymalizacja konwersji

Agencja Ads / PPC

Widoczni to wiodąca agencja PPC w Polsce, która dzięki reklamom w ekosystemie Google oraz na Facebooku zwiększa sprzedaż swoich klientów, buduje ich rozpoznawalność i poprawia współczynniki konwersji. Chcesz zbudować widoczność w wyszukiwarce Google oraz na Facebooku szybko i skutecznie? Postaw na efektywne kampanie Google Ads i Facebook Ads prowadzone przez specjalistów agencji widoczni. Naszym klientom oferujemy przygotowanie, analizę i optymalizację reklamy w Google oraz w mediach społecznościowych w atrakcyjnej cenie. Zobacz, jak pracujemy i jak możesz osiągnąć sukces dzięki płatnym kampaniom promocyjnym. Niezależnie od tego, jakie cele chcesz osiągnąć, nasze kampanie pozwolą Ci zmaksymalizować zwrot z inwestycji (ROI) z reklamy PPC w Google Ads i Facebook Ads.

Jak zbudujesz widoczność dzięki współpracy z agencją Ads/PPC Widoczni?

Agencja PPC specjalizująca się w reklamie Google Ads zwiększa szansę na zwrot z inwestycji w płatną promocję w Google. Dzięki dobrze zoptymalizowanej reklamie w sieci wyszukiwania zyskujesz widoczność w wyszukiwarce Google i docierasz codziennie do setek tysięcy użytkowników zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Reklama Google Ads zapewnia natychmiastową widoczność, dlatego warto włączyć ją w okresie poprzedzającym szczyt sprzedaży i w ten sposób wesprzeć pozycjonowanie strony lub sklepu. Dobrze zoptymalizowana reklama na wybrane słowa kluczowe sprawi, że Twoja strona wyświetli się na wysokich pozycjach i będzie widoczna na pierwszy rzut oka.

Wyślij zapytanie
widoczni 93
Zalety

Widoczni - Twoja agencja PPC. Korzyści ze współpracy

Dbamy o dobro i efekty naszych klientów jak o swój własny sukces. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto z nami współpracować!

1

Otrzymujesz doświadczonego opiekuna reklamy Ads

Dlaczego Agencja PPC widoczni to strzał w dziesiątkę? W naszej firmie na sukcesy naszych klientów pracuje zespół specjalistów w Google Ads, którzy posiadają certyfikaty z zakresu różnych formatów reklam oraz doświadczenia w zakresie optymalizacji kampanii i dopasowywaniu ich do oczekiwań i branży konkretnego klienta. Zespół współpracuje ze sobą, co sprawia, że w razie wątpliwości każdy może uzyskać wsparcie innej osoby. To wartość dodana dla klientów, którym zależy na efektywności kampanii.

2

Zyskujesz efektywną optymalizację kampanii PPC

Agencja widoczni zapewnia nie tylko przygotowanie i zaplanowanie kampanii PPC, ale także jej stałą optymalizację. W ramach współpracy opracowujemy listę fraz i w procesie realizacji kampanii weryfikujemy skuteczność słów kluczowych. W razie potrzeby dodajmy do kampanii słowa wykluczające, by nie marnować budżetu. Sprawdzamy, które fraz naprawdę działają, i na nich skupiamy swoje działania. Opracowujemy i weryfikujemy także sposoby kierowania reklam (na urządzenia, na lokalizację itp.), by osiągnąć jak najlepsze efekty sprzedażowe. W pełni wydajemy założony budżet, proponujemy efektywne formaty reklam, dopasowane do konkretnego biznesu. W razie potrzeby optymalizujemy strategię, dopasowując ją do zmieniających się realiów i przyzwyczajeń oraz oczekiwań użytkowników.

3

Masz stały kontakt z opiekunem Ads

Każdy klient, który decyduje się na reklamy Ads w naszej agencji, współpracuje z opiekunem, który poznaje biznes, planuje działania i optymalizuje je w oparciu o informacje od klienta, analizę konkurencji oraz uzyskiwane efekty. Zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego w każdej chwili możesz skontaktować się z opiekunem, by dowiedzieć się, na jakim etapie znajdują się działania i w jaki sposób możesz wesprzeć prowadzone prace. Każdy opiekun samodzielnie będzie się z Tobą kontaktował, by omówić planowane i zrealizowane działania. Jeśli nie możemy odebrać, oddzwaniamy.

4

Zyskujesz przejrzyste raporty PPC

Zależy nam, by nasi klienci rozumieli prowadzone działania. Dlatego też w ramach współpracy wysyłamy cykliczne raporty, uwzględniające ważne wskaźniki reklamy PPC dla Twojego biznesu. W razie potrzeby omawiamy je z klientami w trakcie spotkań online, by mieć pewność, że wszystko jest jasne i przejrzyste. Raporty te zawierają informację m.in. o wygenerowanym współczynniku i liczbie konwersji, współczynniku CTR, liczbie kliknięć w reklamy, udziale w wyświetleniach, cenie za kliknięcie, średniej wartości konwersji oraz współczynniku ROAS. Kompleksowy raport pozwala w pełni ocenić efektywność kampanii i zaplanować przyszłe działania. Jakie efekty osiągamy w reklamie Google Ads?
Specjalizujemy się w reklamie PPC (Google Ads i Facebook Ads), która:

 • generuje leady sprzedażowe,
 • zwiększa sprzedaż w e-commerce,
 • poprawia ruch na stronie,
 • pozwala dotrzeć do nowych klientów,
 • zwiększa współczynnik konwersji oraz średnią wartość konwersji,
 • buduje świadomość marki online,
 • pozwala śledzić zdarzenia offline, zainicjowane przez reklamę Ads (wizyty w stacjonarnym punkcie sprzedaży, kontakt telefoniczny itp.).
5
Dobrze wykorzystujesz budżet reklamowy

Z agencją Widoczni masz pewność, że Twój budżet jest wydawany we właściwy sposób. W procesie realizacji kampanii Google Ads wybieramy takie kierowanie reklam, które zapewnia największy zwrot z inwestycji. Pamiętaj, że kampania PPC to ciągłe testy, dlatego nie możesz zostawić jej bez opieki i liczyć na sukces. Dlatego też cyklicznie sprawdzamy, czy metody kierowania działają i w razie potrzeby zmieniamy je.

6
Zyskujesz edukację w cenie usługi PPC

W ramach współpracy klienci, którzy zdecydują się na reklamę Ads w naszej agencji PPC, mogą skorzystać z darmowych szkoleń. Dotyczą one różnych zagadnień z zakresu marketingu internetowego - m.in. reklam w Google, pozycjonowania, content marketingu czy budowy wizerunku na portalu LinkedIn. Szkolenia prowadzą nasi trenerzy Akademii Widoczni, którzy są specjalistami w różnych dziedzinach. Warsztaty odbywają się stacjonarnie, w naszej siedzibie w Poznaniu, albo online, za pośrednictwem komunikatorów video. Każdy z naszych klientów może wziąć udział w szkoleniu w cenie usługi i rozwijać swoją wiedzę o marketingu internetowym. Wszystko po to, by lepiej rozumieć prowadzone działania.

7
Otrzymujesz zoptymalizowane strony docelowe

W ramach współpracy dbamy nie tylko o jakość i treść reklam. Optymalizujemy także strony docelowe w taki sposób, by przekształcały użytkowników w docelowych klientów. Optymalizacja landing page;y w Google Ads i Facebook Ads obejmuje:

 • poprawę szybkości działania strony,
 • optymalizację struktury strony docelowej,
 • dodanie elementów zwiększających konwersję, np. video,
 • optymalizację mobilną landing page’y.
Sprawdź jak skutecznie zwiększamy ruch i konwersję na stronie Zobacz więcej
Skuteczne reklamy online

Z naszą agencją PPC możesz więcej

Jak zyskasz nowych klientów dzięki kampaniom Google Ads od agencji Widoczni?

W jaki sposób reklama Google Ads przygotowana przez agencję PPC widoczni zyskuje nowych klientów? Dobrze zoptymalizowana kampania codziennie wyświetla się tysiącom użytkowników w różnych miejscach w ekosystemie Google - w sieci wyszukiwania, na platformie YouTube, w sieci reklamowej Google, czyli na tysiącach stron internetowych przeglądanych przez użytkowników. Możesz wybrać atrakcyjną formę wizualną reklamy, promować konkretne produkty i przekonywać użytkowników do wyboru Twojej oferty przy relatywnie niewielkich kosztach.

W ramach współpracy przygotowujemy także skuteczne kampanie remarketingowe, które pozwalają dotrzeć do klientów, którzy już byli na Twojej stronie, ale nie zrealizowali celu (konwersji). W ten sposób wzmocnisz przekaz reklamowy i zachęcisz użytkowników do skorzystania z oferty.

Wyślij zapytanie
widoczni 124
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Sprawdź, jak kampanie Google Ads przyniosły 7-krotny wzrost przychodów Zobacz historię sukcesu

Zwiększ przychody z reklamy PPC. Zaplanujmy razem Twój sukces!

Reklama Google Ads, prowadzona przez sprawdzoną agencję PPC, naprawdę działa! Przekonało się o tym liczne grono naszych klientów. Kampanie w Google nie tylko zwiększają widoczność, ale także zapewniają zwrot z inwestycji i zwiększają sprzedaż oraz współczynniki konwersji. Kampanie prowadzone przez agencję Widoczni skupiają się na efektach sprzedażowych i konwersjach, dzięki czemu finansują się same. Za pomocą reklamy PPC zyskasz również przewagę nad konkurencją, która nie reklamuje się w Google.

 

Agencja Ads Widoczni. Jak pracujemy na Twój sukces?

W jaki sposób przygotowujemy kampanię Google Ads dla naszych klientów? Gwarantujemy:

 • pracę na kontach klientów, co zapewnia im wgląd w prowadzone działania i efekty,
 • integrację narzędzi (Google Analytics, Google Tag Manager) i wdrażanie kodów śledzenia,
 • wybór formatu reklamy dopasowanego do potrzeb, oczekiwań i biznesu klienta,
 • zaawansowane badanie słów kluczowych,
 • opracowanie skutecznej strategii słów kluczowych oraz jej bieżącą weryfikację,
 • tworzenie treści reklam i testowanie skuteczności tekstu reklamy,
 • zarządzanie stawkami za kliknięcie itp.,
 • bieżące śledzenie celów kampanii PPC,
 • bieżące raportowanie wyników,
 • wsparcie doświadczonego specjalisty w zakresie reklam PPC.

Dzięki agencji Ads Widoczni szybciej uruchomisz efektywną kampanię PPC i szybciej zauważysz jej efekty. Będziesz mieć pewność, że Twoja kampania Ads znajduje się pod dobrą opieką, podczas gdy Ty skupiasz się na rozwoju biznesu offline. Działamy transparentnie, dlatego od początku wiesz, ile zapłacisz za obsługę kampanii oraz jakie środki powinieneś przeznaczyć na budżet reklamowy.

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Artboard
Osiągnij reklamowy sukces!

Co obejmują nasze usługi PPC w Google Ads?

W ramach współpracy dotyczącej reklam Google Ads zapewniamy:

 • wsparcie dedykowanego opiekuna,
 • przygotowanie unikalnej, niestandardowej strategii reklamowej, dopasowanej do danej branży, biznesu i oczekiwań,
 • badanie setek słów kluczowych i wybór najbardziej odpowiednich fraz do Twojej kampanii,
 • skuteczne zarządzanie stawkami reklamowy, które zwiększa zwrot z inwestycji na reklamę,
 • efektywne kierowanie reklam, które pozwala dotrzeć do docelowych klientów,
 • monitorowanie ustawień konta, zwiększające skuteczność reklamy PPC,
 • optymalizowanie treści i wyglądu reklamy,
 • regularne raportowanie,
 • stały kontakt,
 • optymalizację stron docelowych.
widoczni 138
widoczni 89 widoczni 87

Facebook Ads - skuteczna reklama w mediach społecznościowych

W agencji PPC Widoczni działamy kompleksowo, dlatego też naszym klientom oprócz reklamy Google Ads proponujemy także działania reklamowe w mediach społecznościowych. Opierają się one na reklamie Facebook Ads, wyświetlanej w różnych miejscach na Facebooku, zarówno na wersji webowej, jak i w aplikacji mobilnej. Dzięki kampanii PPC na Facebooku zrealizujesz następujące cele:

 • zbudujesz świadomość marki,
 • dotrzesz do użytkowników według reprezentatywnych danych demograficznych (płeć, wiek, zainteresowania, wykształcenie, status życiowy - np. posiadanie dzieci, stan cywilny itp.),
 • pozyskasz lokalnych klientów,
 • wypromujesz aplikację,
 • zwiększysz sprzedaż,
 • dotrzesz do dotychczasowych i nowych odbiorców.


Facebook Ads - Twój klucz do sukcesu w mediach społecznościowych

Jesteś aktywny w mediach społecznościowych? Wzbogać swoją strategię o reklamę Facebook Ads. W ramach współpracy wybierzemy efektywne formaty reklam, dopasowane do twojego biznesu, określimy cele kampanii oraz grupę docelową. Właściwa optymalizacja pozwoli Ci wygenerować wzrost przychodów, zwrot z inwestycji oraz zarabiać dzięki mediom społecznościowym.

Najlepsza agencja PPC

Reklama PPC - 5 powodów, dla których warto z niej skorzystać!

Dlaczego warto skorzystać z reklamy PPC w Google Ads oraz na Facebooku? Poznaj 5 najważniejszych powodów!

 • Reklama PPC skutecznie zwiększa sprzedaż.
 • Reklama Ads zapewnia użytkownikom łatwy i szybki sposób na konwersję.
 • Kampanie PPC umożliwiają precyzyjne kierowanie, dzięki czemu zapewniają wysoką efektywność.
 • Reklamy PPC dają duże możliwości monitorowania wyników oraz optymalizacji.
 • Kampanie Ads, w tym PPC, zapewniają szybkie rezultaty, w przeciwieństwie do pozycjonowania, które wymaga cierpliwości i długofalowej strategii.

Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Oceń ten artykuł:
Agencja PPC

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 119 głosów

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzucić piąty bieg w biznesie.