Jak wdrożyć Consent mode v2 i wypromować się online?
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 221
Ile linków dodać w treści na stronie internetowej?

Wiesz, że dla pozycjonowania stron warto dodawać linki do innych podstron swojej witryny? Możesz linkować do innych artykułów na swoim blogu lub do podobnych produktów. Tylko, ile linków będzie wystarczająco i czy istnieje limit w liczbie linków na stronie?

 

Zobacz film

Ile linków dodawać w treści strony?

Linki w tekstach na stronie

Dlaczego warto dodawać linki w treści strony do innych podstron? Z uwagi na pozycjonowanie, warto linkować, aby wzmacniać wybrane podstrony. Linkowanie do danej podstrony wskazuje Google’owi, że to właśnie ona jest jedną z najważniejszych. Poza tym linkowanie do innych podstron wpływa na proces indeksowania. Niepodlinkowane podstrony mogą nie być odnalezione przez robota Google.

Innym aspektem linkowania w treści do innych podstron jest sprzedaż. Warto sugerować użytkownikowi inne treści, które mogą go interesować, np. produkty uzupełniające w sklepie internetowym, podobne artykuły na blogu, a przede wszystkim ze stron informacyjnych warto zawsze linkować do oferty, aby zwiększyć szanse na pozyskanie sprzedaży.

 

Liczba linków na stronie

Linki na podstronie zmniejszają jej wartość na rzecz podstron, do których prowadzą. Mimo to nie powinniśmy stosować sztucznych ograniczeń i jeśli na jakiejś stronie jest sens dodać kilkanaście linków - zróbmy to.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej