Recenzja książki "Marketing w 3 tygodnie"

paper pencil work touch business usb 1421 592

Tym razem postanowiliśmy napisać recenzję. Raz na jakiś czas pojawiają się publikacje, które warto przeczytać zarówno ze względu na zawartą merytorykę jak i sposób jej podania. Z pewnością na to miano zasługuje książka Michała Ruska „Marketing w 3 tygodnie”. Tytuł mógłby sugerować, że jest to pozycja dla marketingowych laików, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży. Otóż nic bardziej mylnego. Doświadczonych marketingowców na pewno zainteresuje masa informacji i wiedzy branżowej, ubranej w przyjemny sarkastyczny styl pisania. Autor przedstawia 21 kluczowych zasad marketingu nie stroniąc od zabawnych porównań, anegdot i i przykładów z życia.

1

 

 

Dlaczego warto przeczytać?

Autor zabiera czytelnika w podróż pełną zabawnych porównań, nietypowych wniosków, a momentami mocnego sarkazmu. Z każdym kolejnym rozdziałem przedstawia świat i zachowania konsumenckie w świetle swoich własnych doświadczeń, od czasu do czasu uwypuklając pewne tendencje w zabawny i irracjonalny sposób. Lekkie pióro sprawia, ze książkę ekspercką o dużym nasyceniu informacji merytorycznych czyta się równie chętnie jak powieść fabularną. Czytając publikację kilkukrotnie, za każdym kolejnym razem odkrywamy jak wiele informacji zawartych jest miedzy wersami, które uzupełniają to, co zostało napisane wprost.

Czego dowiemy się z tej lektury? M. in tego, dlaczego marketing jest jak dobra pierwsza randka, a także czy rozsądnie jest wybrać serce, rozum, czy cycki. We wszystko wplączą się blogerki modowe oraz zagadnienie poszukiwania followersów. Jednocześnie, autor udowodnił, że marketing jest potężniejszy niż człowiek, a baner na księżycu jest dla naiwnych. Przekonasz się, że można kupować za darmo, pod warunkiem, że nie używasz zwrotu „i co jeszcze”, które budzi grozę w praskiej cukierni. Dowiesz się, że marketingo-informatyk nie istnieje, a także jaki jest sen marketingowca odpowiedzialnego społecznie.

Słowem, pozycja obowiązkowa na półce każdego marketingowca. Zachęcamy do lektury.

Pomagamy budować biznes dzięki pozycjonowaniu sklepów Zobacz więcej

 

 

Dla osób, które przez nabyciem lektury, chciałyby przeczytać jej próbkę, autor udostępnia darmowy fragment e-booka, poprzez zapisanie się do newslettera: http://twojekspertodmarketingu.pl/index.php/sklep/. Wraz z pobraniem e-booka generuje się kod rabatowy dający 21% zniżki na książkę.

 

Kilka słów o autorze: 

Michał Rusek  

Właściciel agencji marketingowej www.MarketingFanpage.pl, portalu www.MarketingDlaCiebie.pl, firmy szkoleniowej www.SzkolenieObslugiKlienta.pl oraz wydawnictwa www.TwojEkspertOdMarketingu.pl.

Ekspert ds. marketingu i reklamy, copywriter , publicysta i szkoleniowiec. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania, gdzie studiował Zarządzanie i Marketing o profilu Psychologia Zarządzania oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Autor, posiadający na swoim koncie setki publikacji w magazynach i portalach, bliski współpracownik i redaktor magazynów Mistrz Branży i Businessman Today.

Facebook

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Adrianna Nowak
Adrianna Nowak

Menadżer Marki w agencji widoczni i trenerka Akademii Widoczni. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocją treści w sieci i kontaktem z mediami branżowymi.

Z wykształcenia jest dziennikarką ze specjalnością reklama i promocja. Doświadczenie zdobyte podczas pracy dziennikarki i copywriterki pozwala jej szerzej widzieć tworzony content i lepiej dostosować go pod wymogi użytkowników, jak i Google.

Od 7 lat pracuje w branży marketingu internetowego. Cyklicznie zajmuje się szkoleniem klientów Agencji z zakresu prowadzenia profili na LinkedIn w ramach cyklu “Oko w Oko z Marketingiem Internetowym”.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Recenzja książki "Marketing w 3 tygodnie"

Średnia ocen użytkowników4.90 na podstawie 72 głosów

UDOSTĘPNIJ