25 inspirujących kobiet marketingu i biznesu na LinkedIn 2024

zestawienie kobiet 2024

25 inspirujących kobiet marketingu i biznesu, które warto śledzić na LinkedIn w 2024

Jeśli w 2024 roku jesteś przedsiębiorcą, to w praktyce często bywasz też grafikiem, specjalistą od budowania marki czy ekspertem od marketingu internetowego. Wszystko dlatego, że współczesny biznes jak nigdy wcześniej wymaga od właścicieli firm kompleksowego podejścia i znajomości wielu strategii marketingu online. Wśród tych, którzy kształtują marketing i biznes w 2024, znajduje się wiele wybitnych kobiet — liderek, ekspertek w swoich dziedzinach, które swoją wiedzą, doświadczeniem i innowacyjnym podejściem inspirują innych do rozwoju i osiągania sukcesów. Właśnie dlatego przygotowaliśmy zestawienie 25 kobiet marketingu i biznesu na LinkedIn, które aktywnie dzielą się swoją wiedzą i pasją, będąc nie tylko ekspertkami w swoich dziedzinach, ale także mentorami i inspiracją dla kolejnych pokoleń. Nasze zestawienie to wyjątkowy przewodnik po profilach kobiet, które nie tylko odniosły sukces w swoich karierach, ale także nieustannie dążą do dzielenia się swoimi doświadczeniami, pomysłami i wskazówkami, które mogą pomóc innym w rozwoju osobistym i zawodowym. Od głębokich analiz trendów rynkowych, przez innowacyjne strategie marketingowe, aż po praktyczne porady dotyczące budowania marki osobistej i efektywnego wykorzystania LinkedIn w celach biznesowych – te kobiety stanowią źródło nieocenionej wiedzy i inspiracji. Odkryj z nami obiety, które kształtują i zmieniają oblicze marketingu internetowego!

 

Zestawienie 25 kobiet marketingu i biznesu na LinkedIn 2024

UWAGA: możesz sortować tabelę po liczbie obserwujących, klikając w odpowiednią kolumnę. Możesz również wyszukać daną ekspertkę, wpisując jej nazwisko w pole Filtruj dane. Specjalistki w tabeli są uszeregowane w kolejności od największej do najmniejszej liczby obserwujących na LinkedIn

Imię i nazwisko Profil na LinkedIn Liczba obserwujących
Dagmara Pakulska strona 22937
Agnieszka Wnuk strona 22014
Angelika Chimkowska strona 20289
Natalia Hatalska strona 13581
Anna Ledwoń-Blacha strona 13078
Marta Czapik strona 12709
Joanna Ceplin strona 12051
Magdalena Pawłowska strona 11791
Joanna Malinowska-Parzydło strona 11007
Kamila Rowińska strona 10279
Anna Prończuk-Omiotek strona 10107
Ewa Wysocka strona 8202
Martyna Zastrożna strona 7700
Monika Czaplicka strona 7660
Katarzyna Dworzyńska strona 7304
Karolina Marzantowicz strona 6259
Ola Gościniak strona 6016
Magdalena Urbaniak strona 5593
Kamila Kotowska strona 3336
Patrycja Górecka-Butora strona 2318
Olga Palka strona 1997
Joanna Lubecka strona 1666
Sylwia Dąbrowska strona 1569
Aleksandra Sidorowska strona 1442
Natalia Charzyńska strona 1008
 

 

Metodologia rankingu - jak wybraliśmy ekspertki do zestawienia kobiet marketingu i biznesu na LinkedIn w 2024?

Jedną z misji agencji widoczni jest edukacja. Dlatego też, opracowując zestawienie kobiet marketingu i biznesu wzięliśmy pod uwagę nie tyle popularność ekspertek na LinkedIn (liczbę obserwujących), ale wartość merytoryczną, jaką niosą ich publikacje. Na podstawie własnej wiedzy i przygotowywanych wcześniej raportów oraz zestawień opracowaliśmy najpierw listę ekspertek z zakresu marketingu i biznesu, a następnie zapoznaliśmy się z ich profilami na platformie LinkedIn. Kluczowym aspektem dodania ekspertki do zestawienia była regularna publikacja wpisów o charakterze edukacyjnym (treści tekstowe, treści wideo, webinary, podcasty i inne). Sama liczba obserwujących na LinkedIn miała dla nas jedynie charakter orientacyjny. W efekcie jeśli dana specjalistka ma niewielu obserwujących, ale publikuję wartościowe, edukacyjne treści — znalazła się w rankingu. Jeśli jednak liczba obserwujących była duża, ale same treści były publikowane rzadko i nie miały charakteru poradnikowego, edukacyjnego — wówczas danej specjalistki nie umieściliśmy w zestawieniu. Naszym celem jest bowiem zaprezentowanie naszym czytelnikom kont, z których faktycznie mogą czerpać rzetelną wiedzę o nowoczesnych działaniach marketingowych i biznesie, a sama liczba obserwujących nie zawsze oznacza, że konto jest prowadzone w sposób wartościowy i merytoryczny. Dane o liczbie obserwujących zostały zebrane 4 marca 2024.

 

 

Dla kogo stworzyliśmy zestawienie kobiet marketingu i biznesu na LinkedIn 2024?

Szukasz kobiet, które osiągnęły sukces w biznesie, i chcesz się od nich uczyć? Zależy Ci na sprawdzonej wiedzy o marketingu, budowaniu marki osobistej i prowadzeniu swojej firmy? Chcesz rozwijać się w zakresie nowych technologii w marketingu i uczyć się od najlepszych? Nasze zestawienie kobiet marketingu i biznesu 2024 na LinkedIn jest dla Ciebie. W zestawieniu umieściliśmy 25 ekspertek, które za pośrednictwem platformy LinkedIn dzielą się własnym doświadczeniem i wiedzą z zakresu różnych aspektów marketingu i biznesu. Znajdziesz tu ekspertki z zakresu prawa, autoprezentacji, analityki internetowej, biznesowej komunikacji, prowadzenia kampanii reklamowych w środowisku Meta i wiele więcej. Wybrane przez nas ekspertki za regularnie publikują wartościowe treści na LinkedIn, zarówno tekstowej, jak i wideo, i w sposób interesujący przekazują aktualną wiedzę o trendach i sposobach budowania silnych marek w sieci.

 

 

To nie koniec!

Zestawienie kobiet marketingu i biznesu na LinkedIn w tej formie i metodologii zrealizowaliśmy po raz pierwszy, ale jesteśmy pewni, że... to nie koniec! W 2025 roku możecie spodziewać się kolejnej edycji. Uważasz, że jesteś wartościową kandydatką i chciałabyś, żebyśmy zaprezentowali Twoją działalność na łamach kolejnej edycji? A może uważasz, że jakiejś specjalistki brakuje w tym zestawieniu? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem LinkedIn, a rozważymy proponowanych przez Ciebie kandydatów do kolejnej edycji rankingu.

 

 

25 Kobiet Marketingu i Biznesu na LinkedIn 2024

Kolejność Alfabetyczna 

 

Joanna Ceplin

Joanna Ceplin na LinkedIn: 12 051 obserwujących

Ekspertka w dziedzinie budowania świadomości marki online i w mediach społecznościowych, współpracowała z takimi markami jak mBank, Allegro i Orange. Pełni funkcję CEO Instytutu Marki Online i Komunikacji, oferującego szkolenia (AI, Brand Manager, Wirtualna Asysta, Specjalista ds. Social Media) z certyfikatem MEN. Autorka książek "Uwierz w swoją markę online i rozwijaj swój biznes”, „Planer Marki Online". Organizatorka stacjonarnych szkoleń i kursów, z których skorzystało już ponad 75 000 osób.

Na LinkedIn pisze o mentoringu i rozwoju biznesu.

 

Natalia Charzyńska

Natalia Charzyńska na LinkedIn: 1 008 obserwujących

Aktywna w marketingu od 2015, specjalizuje się w kampaniach Meta Ads. Prowadzi blog charzynska.pl i kanał YouTube "Charzyńska o Reklamach", dzieląc się poradami o kampaniach Meta Ads. Jej podręcznik "Profesjonalne reklamy Facebook Ads" sprzedał się w nakładzie 1500 egzemplarzy, a jej bezpłatna 7-dniowa Szkoła Reklamy przyciągnęła ponad 1800 początkujących performance marketerów

Na LinkedIn przygotowuje wiele ciekawostek z zakresu kampanii Meta Ads oraz informuje o nowinkach w zakresie środowiska reklam Meta.    

 

Angelika Chimkowska

Angelika Chimkowska na LinkedIn: 20 289 obserwujących

Specjalistka od budowania strategii komunikacji oraz sprzedaży współpracująca z korporacjami i wspierająca marki osobiste. Do realizacji celów dla swoich klientów wykorzystuje przede wszystkim social media, a zwłaszcza platformę LinkedIn. Właścicielka i założycielka firmy Silna Marka, autorka podcastu Silna Marka w Praktyce oraz laureatka wielu wyróżnień, m.in. 5. miejsca na liście 25 Mistrzyń LinkedIn według Forbesa.

Na LinkedIn znana z odkrywania sekretów autoprezentacji, budowania silnej marki i biznesowej komunikacji.

Zobacz wywiad z Angeliką Chimkowską

 

 

Marta Czapik

Marta Czapik na LinkedIn: 12 709 obserwujących

CEO Legalna Marta, trenerka i MVP Microsoft 365, specjalizuje się w implementacji Microsoft 365 dla biznesu. Tworzy warsztaty pozwalające naa osiągania firmowych celów dzięki technologii Microsoft i doradza w zakupie oprogramowania.

Na LinkedIn udostępnia porady dotyczące wykorzystania rozwiązań Microsoft w firmach.

 

Monika Czaplicka

Monika Czaplicka na LinkedIn: 7 660 obserwujących

 

 

 

Szefowa agencji Wobuzz, znana z akcji „Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy" i "Nie czytasz? Nie idę z Tobą łóżka". W branży od 2006, założycielka agencji Priders, autorka bloga monikaczaplicka.pl. Specjalizuje się w zarządzaniu kryzysowym, social sellingu i komunikacji, często występując jako prelegentka i mentorka startupów.

Na LinkedIn publikuje treści o inkluzywności i marketingu, wzbogacone o unikatowe grafiki.

Zobacz wywiad z Moniką Czaplicką

 

Sylwia Dąbrowska

Sylwia Dąbrowska na LinkedIn: 1 569 obserwujących

Założycielka marki Video Teacherka od 2017, specjalizuje się w content marketingu wideo. Uczy efektywnej pracy z kamerą  i przed kamerą oraz tworzenia angażujących wideo. Ekspertka w autoprezentacji i wystąpieniach publicznych, pomaga budować silne marki osobiste i firmowe za pośrednictwem filmów.

Na LinkedIn Sylwii dowiesz się, jak zacząć nagrywać własne wideo, jakich błędów nie popełniać i jak dobrze prezentować się przed kamerą, by odbiorcy chcieli Cię słuchać i oglądać.

Zobacz wywiad z Sylwią Dąbrowską

 

Katarzyna Dworzyńska

Katarzyna Dworzyńska na LinkedIn: 7 304 obserwujących

Założycielka PR Calling, agencji public relations, która pomaga klientom w realizacji celów biznesowych oraz komunikacyjnych, zapewniając optymalny mix usług PR, social media oraz digital. Realizowała działania dla takich firm, jak m.in.: PayU, iTaxi, Audioteka, Listonic, PayPo. Ekspertka Sieci Mentorów PFR.

Na LinkedIn dzieli się informacjami, jak budować wizerunek eksperta i efektywnie realizować działania PR dla swojej marki.

 

Ola Gościniak

Ola Gościniak na LinkedIn: 6 016 obserwujących

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online w Interaktywnej Paczce, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek, m.in. bestsellerowej Bądź Online, oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa. Organizatorka Interaktywnej Konferencji GIRLBOSS, inicjatorka raportu "Jesteś ekspertką! Uwierz w to!".

Na LinkedIn organizuje liczne webinary, aktywizuje kobiety i uczy, jak realizować cele biznesowe online.

 

Patrycja Górecka-Butora

Patrycja Górecka-Butora na LinkedIn: 2 318 obserwują 

Head of International Marketing w WhitePress, odpowiada za komunikację B2B platformy. Od lat zafascynowana content marketingiem i social mediami, z których szkoli m.in studentów AGH i WSEI. W swojej karierze prowadziła kampanie dla takich marek jak: Kazar, Booksy czy Allegro. Swoim wieloletnim doświadczeniem branżowym dzieli się w książce "Influencer marketing od A do Z" i na scenach konferencji marketingowych.

Na LinkedInie uczy, jak realizować efektywne kampanie marketingowe w dobie nowych technologii.

 

Natalia Hatalska

Natalia Hatalska na LinkedIn: 13 577 obserwujących

CEO i założycielka infuture.institute, uznana za jedną z najbardziej wpływowych ekspertek w analizie trendów. Wyróżniona na listach New Europe 100 "Financial Times" i 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Dwukrotnie nagrodzona tytuem autorytetu polskiego biznesu za wkład w rozwój gospodarki cyfrowej. W 2022 roku znalazła się na Liście Kobiet Roku Forbes i Esomar Insight250. Autorka książki „Wiek paradoksów. Czy technologia nas ocali?" i licznych projektów badawczych.

Na LinkedIn publikuje wiele ciekawych badań, także o charakterze społecznym.

 

Kamila Kotowska

Kamila Kotowska na LinkedIn: 3 336 obserwujących

Od 8 lat związana z branżą kreatywną. Prelegentka, trenerka, wykładowczyni. Ekspertka Behavior-Led Marketingu, który łączy kreatywność z analityką behawioralną i pracą z danymi. Szkoli z wystąpień publicznych, pitchy oraz implementacji analityki w marketingu. Jako entuzjastka Content i Growth Marketingu stawia przede wszystkim na nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów komunikacyjnych i budowę strategii kreatywnych. Mówi o sobie Creative MacGyver.

Na LinkedIn tworzy biuletyn Behaviour Lead Marketing, "Okołobiznesowe polecajki", w których dzieli się swoimi poleceniami z zakresu biznesu i inicjuje wymianę wiedzy w swojej społeczności.

 

Anna Ledwoń-Blacha

Anna Ledwoń-Blacha na LinkedIn: 13 078 obserwujących

Współzałożycielka i Dyrektorka Kreatywna w More Bananas oraz współtwórczyni i kluczowa organizatorka wydarzeń CRASH Mondays. Mentorka w programie dla Brand Managerów IMOK. Autorka książki "Strategiczne zarządzanie działaniami w mediach społecznościowych". Ma 12-letnie doświadczenie w marketingu, od 7 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń oraz warsztatów. Łącznie spędziła ponad 2000 godzin, prowadząc zajęcia zarówno w trybie stacjonarnym, jak i online.

Na LinkedIn dzieli się ciekawymi webinarami ze swokim udziałem, raportami i publikuje biuletyn "Ledwo o marketingu", który subskrybuje 4 767 użytkowników.

Zobacz wywiad z Anią Ledwoń-Blachą

 

Joanna Lubecka

Joanna Lubecka na LinkedIn: 1 666 obserwujących

Adwokatka i założycielka kancelarii Lubecka.Law, specjalizująca się w prawie biznesowym, umowach gospodarczych i sprawach międzynarodowych. Aktywnie angażuje się w edukację przedsiębiorców poprzez szkolenia i publikacje, w tym autorskie e-booki o wycenie usług prawnych, które cieszą się dużym zainteresowaniem, i prowadzi blogi prawne. Autorka e-booka ,,Wycena usług prawnych’’ oraz ,,Biznes prawny od środka. 10 kroków na rozbieg.’’, które sprzedały się w liczbie przeszło 700 egzemplarzy.

Na LinkedIn dzieli się treściami o biznesie z perspektywy prawniczej, oferując uniwersalne wskazówki przydatne w różnych branżach

 

Joanna Malinowska-Parzydło

Joanna Malinowska-Parzydło na LinkedIn: 11 007 obserwujących

Pionierka w dziedzinie budowania marki osobistej w Polsce i ekspertka w zarządzaniu z doświadczeniem w mediach, takich jak „Rzeczpospolita” i Grupa TVN. Pomaga w budowaniu liderów i zaangażowanych zespołów opartych na zaufaniu. Autorka koncepcji marki osobistej premium oraz bestsellera „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą”. Socjolożka, wykładowczyni MBA, mówczyni TEDx.

Na LinkedIn dzieli się wiedzą z zakresu budowania marki osobistej i z obszaru HR.

 

Karolina Marzantowicz

Karolina Marzantowicz na LinkedIn: 6 253 obserwujących 

Pasjonatka technologii zajmuje się digitalizacją firm i tworzeniem strategii biznesowych,opartych o technologie Blockchain, AI, IoT. Jako Dyrektor Technologiczny w IBM CEE lideruje projektom Blockchain. Doceniona prelegentka i autorka artykułów, wykłada także na uczelniach. W 2017 roku znalazła się na liście 20 najbardziej wpływowych Polek w sektorze FinTech.

Na LinkedIn doradza, jak wdrażać rozwiązania AI do firm (IT, finansowych i innych).

 

Dagmara Pakulska

Dagmara Pakulska na LinkedIn: 22 937 obserwujących

Marketerka, przedsiębiorczyni i wykładowczyni akademicka. Autorka Niby-Prasówki. Jedna z Top 25 Liderek Polskiego LinkedIna według magazynu Forbes Women. Szkoli, konsultuje, audytuje i buduje strategie komunikacji w social mediach zarówno dla dużych, jak i małych marek. Współpracowała już m.in. z Lidlem, mBankiem, Żabką, Roche Polska, czy z TVN. Jej konikiem są działania organiczne, a ulubionymi specjalizacjami: employee advocacy, personal branding oraz LinkedIn marketing.

Na LinkedIn publikuje biuletyn - Niby-Prasówkę (która ma już 864 'odcinki'!), w której omawia najważniejsze marketingowe newsy.

Zobacz wywiad z Dagmarą Pakulską

 

Olga Palka

Olga Palka na LinkedIn: 1 997 obserwujących

Przedsiębiorczyni i gospodyni programu "Opal w kamerze" na YouTube, omawiającego życiowe tabu z ekspertami z różnych dziedzin. Organizuje konferencje dla liderów społeczności, promując wymianę doświadczeń i tworzenie nowych możliwości. W latach 2020-2023 pełniła funkcję dyrektora generalnego w ogólnopolskim klubie biznesowym, koncentrując się na networking i budowanie relacji biznesowych.

Na LinkedIn wspiera m.in przedsiębiorców w stawianiu pierwszych kroków w przestrzeni wideo marketingu i budowaniu swojego wizerunku, pewności siebie i pracy ze stresem podczas publicznych wystąpień.

 

Magdalena Pawłowska

Magdalena Pawłowska na LinkedIn: 11 791 obserwujących

Pionierka kursów online w Polsce, autorka bestsellera "Jedna kampania do wolności" i współautorka "Moja Pasja Mój Biznes" z Ewą Chodakowską. Laureatka wielu nagród, w tym Liderki biznesowych kursów online  i Kobiecej Marki Roku 2023 dla kursu WOW Courses Formula. Twórczyni Kampanii WOW, największego szkolenia o kursach online w Polsce, prowadzi też podcast Marketing MasterClass.

Na LinkedIn najczęściej pisze o tajnikach sukcesu w biznesie online.

Zobacz wywiad z Magdaleną Pawłowską

 

Anna Prończuk-Omiotek

Anna Prończuk-Omiotek na LinkedIn: 10 107 obserwujących

AnnaPRO, znana z edukacji w zakresie profesjonalnego marketingu, wspiera przedsiębiorstwa B2B i B2C w zwiększaniu efektywności ich działań marketingowych. Posiada certyfikat trenerski z Grupy SET, ucząc przedsiębiorców skutecznych wystąpień publicznych. Od sierpnia 2023 jest współzałożycielką marki SalesYY, pomagającej rozwiązywać problemy marketingowe i sprzedażowe.

Na LinkedIn edukuje, jak prowadzić nowoczesny marketing i rozwijać sprzedaż, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, m.in. automatyzacji i AI.  

 

Kamila Rowińska

Kamila Rowińska na LinkedIn: 10 279

Trenerka biznesu i kompetencji miękkich, dyplomowany coach i autorka książek biznesowych, związana z przedsiębiorczością od 1999 roku. Założycielka Rowińska Business Coaching, wspierająca osiąganie celów zawodowych i osobistych. Założyła Fundację Kobieta Niezależna, promującą rozwój kobiet. Szkoliła się u światowych ekspertów jak Anthony Robbins i Brian Tracy, co ukształtowało jej metodę pracy. Jej misją jest wspieranie pozytywnych zmian w życiu innych.

Na LinkedIn edukuje, jak inwestować, awansować, stawać się niezależną kobietą i budować kobiecą siłę w biznesie.  

 

Aleksandra Sidorowska

Aleksandra Sidorowska na LinkedIn: 1 442 obserwujących

Specjalistką ds. mediów społecznościowych i CEO agencji Precious Content Agency. Zdobyła pierwszą w Polsce nagrodę Make TikToks Contest, co podkreśla jej innowacyjne podejście do wykorzystania mediów społecznościowych w marketingu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako prelegentka na konferencjach, skupiając się na efektywnym wykorzystaniu platform takich jak Instagram, TikTok, LinkedIn czy YouTube w promocji i komunikacji marki.

Na LinkedIn dzieli się wiedzą, jak tworzyć konto na TikToku z myślą o wynikach biznesowych, a nie o rozrywce.

 

Magdalena Urbaniak

Magdalena Urbaniak na LinkedIn: 5 593 obserwujących

Założycielka agencji MaxTractor i strateg komunikacji marek, współpracująca z firmami jak Bayer, BNP Paribas czy Muzeum Narodowe w Poznaniu. Organizatorka AGROCON, pierwszej konferencji marketingu rolniczego w Polsce, wykładowczyni na uczelniach oraz prelegentka na scenach jak TEDx. Twórczyni pierwszego magazynu dla branży agromarketingowej i autorka blogów o maszynach rolniczych

Na LinkedIn pisze nie tylko o marketingu w branży rolniczej, ale także o budowaniu marki, jej obecności w mediach społecznościowych i wiele więcej.

 

Agnieszka Wnuk

Agnieszka Wnuk na LinkedIn: 22 014 obserwujących

Specjalistka marketingu B2B i Social Selling, oferuje doradztwo i szkolenia z LinkedIn i Sales Navigator. Z doświadczeniem w marketingu online/offline prowadzi warsztaty z Employee Advocacy. Jako prelegentka na konferencjach i organizatorka LinkedIn Local w Poznaniu, uczy efektywnego wykorzystania LinkedIn w budowaniu marki i rozwoju biznesu.

Na LinkedIn edukuje, jak skutecznie wykorzystywać platformę do budowania marki i rozwijania biznesu, zwłaszcza w obszarze B2B.

 

Ewa Wysocka

Ewa Wysocka na LinkedIn: 8 202 obserwujących

Założycielka i CEO Tribe47, agencji specjalizującej się w marketingu i sprzedaży online dla e-commerce. Pasjonuje się budowaniem zespołów marketingowych, założyła również Talent47 i PortalYogi, największą platformę jogi online w Polsce. Wcześniej związana z Mindvalley, jest aktywną prelegentką i trenerką, uczącą na LinkedIn metod zwiększania sprzedaży.

Na LinkedIn uczy m.in., jak zwiększać sprzedaż w e-commerce.

 

Martyna Zastrożna

Martyna Zastrożna na LinkedIn: 7 700 obserwujących

Uczy efektywnego wykorzystania Google Analytics i wizualizacji danych, zmienia liczby w insighty. Zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym, specjalizując się w analizie danych i użyteczności stron internetowych. Jej praca koncentruje się na przekształcaniu danych w użyteczne wnioski, co czyni ją cenionym specjalistą w branży e-commerce. Jest autorką książek "Google Analytics dla marketingowców" i "Google Analytics w biznesie", prelegentką, trenerką i wykładowczynią.

Na LinkedIn na bieżąco dzieli się wiedzą z Google Analytics 4. 

 

Podsumowanie

Zestawienie 25 kobiet marketingu i biznesu na LinkedIn stanowi nie tylko źródło fachowej wiedzy, ale również potężną inspirację do rozwoju osobistego i zawodowego. Każda z nich, dzieląc się swoimi doświadczeniami, strategiami oraz innowacyjnymi pomysłami, przyczynia się do kształtowania przyszłości branży. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym marketerem, doświadczonym przedsiębiorcą, czy po prostu pasjonatem biznesu i marketingu, te profile na LinkedIn z pewnością dostarczą Ci nieocenionej wartości. Zachęcamy do śledzenia ich aktywności, angażowania się w dyskusje i wykorzystywania zgromadzonej wiedzy na drodze do osiągnięcia własnych celów zawodowych. To właśnie one są dowodem na to, że dzielenie się wiedzą i współpraca mogą przenosić góry w świecie biznesu i marketingu.

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
25 inspirujących kobiet marketingu i biznesu na LinkedIn 2024

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 129 głosów

UDOSTĘPNIJ