Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 45
Prowadzimy inspirujące działania social Skuteczne działania i kampanie w mediach społecznościowych
Social

Marketing społecznościowy

Media społecznościowe to narzędzie, z którego korzystają na co dzień miliony użytkowników prywatnych oraz firm. To tu nawiązują się relacje, tu można pozyskiwać sprzedaż, prowadzić biznes i skutecznie budować wizerunek – firmy, marki, pracodawcy lub swój własny.

Poprowadzimy dla Ciebie profile społecznościowe (fanpage) oraz zrealizujemy skuteczne kampanie reklamowe w najpopularniejszych serwisach społecznościowych.

Marketing społecznościowy z widoczni to pełne wykorzystanie potencjału mediów społecznościowych zgodnie z potrzebami Twojej firmy. Media społecznościowe stwarzają nieograniczone możliwości.

artboard

Marketing społecznościowy korzyści

1
budowa sprzedaży i pozyskiwanie leadów
2
budowa wizerunku
3
pozyskiwanie klientów, partnerów biznesowych lub ambasadorów marki
4
nawiązywanie trwałych relacji z przyszłymi i obecnymi klientami
5
możliwość dokładnej segmentacji grupy docelowej
6
szeroki wybór formatów reklamowych i płatnych promocji
Wizerunek

Prowadzenie profili społecznościowych

Oferujemy prowadzenie profili w mediach społecznościowych, które budują pozytywny, ekspercki wizerunek Twojej marki. Nasze działania przynoszą bezpośrednie efekty w postaci zaangażowania użytkowników i wzrostu zainteresowania marką. Docelowo prowadzą do pozyskania większej liczby konwersji na stronie firmowej w kanale społecznościowym lub na stronie www.

Social media marketing obejmuje:

  • Content marketing i copywriting
  • Przygotowywanie i publikacja postów
  • Nawiązywanie dialogu z użytkownikami
  • Aktywność na profilach branżowych
Kampanie social

Kampanie reklamowe

Media społecznościowe oferują różne rodzaje reklam oraz płatnych aktywności (w modelu rozliczenia z kliknięcia). Zakładając, że z social mediów korzysta większość Twoich klientów, inwestycja w reklamę jest efektywnym działaniem. Nasz zespół realizuje kampanie reklamowe w najpopularniejszych serwisach społecznościowych, optymalizując je i wykorzystując do pozyskania sprzedaży.

 

Korzyści kampanii reklamowych w mediach społecznościowych:

 

1
dotarcie do nowych użytkowników
2
prowadzenie kampanii dla ściśle określonej grupy odbiorców
3
optymalizacja działań w zależności od celów
4
dostęp do rozbudowanych statystyk
Artboard
Social media
Dlaczego warto?

Tam są Twoi klienci – z mediów społecznościowych korzysta ponad 70% polskich internautów, dlatego są oczywistą drogą dotarcia do klientów w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach, wykształceniu i pochodzeniu

To wartościowa baza kontaktów – nie wykupujesz anonimowej bazy, ale nawiązujesz trwałe relacje z ludźmi, którzy przyprowadzą do Ciebie swoich znajomych, komunikacja jest dwustronna

Media społecznościowe są wpływowe – social media pełnią ważną funkcję w życiu społecznym, pozwalają być na bieżąco: Twoim klientom z nowościami, Tobie ze zmieniającymi się potrzebami i upodobaniami klientów; jeśli nie można odnaleźć Twojej firmy w mediach społecznościowych, możesz tracić wielu potencjalnych klientów

Pozwalają na natychmiastową interakcję – w mediach społecznościowych możesz dowiedzieć się od razu, czy to, co robisz jest wartościowe i interesujące; Twoi użytkownicy zakomunikują Ci to poprzez komentarze, opinie lub brak reakcji i zainteresowania

widoczni 102
widoczni 51 widoczni 72

Media społecznościowe jak działamy

Chociaż komunikacja w mediach społecznościowych bywa prowadzona swobodnie i sprawia wrażenie spontanicznej, za każdym dobrym postem kryje się praca zespołu specjalistów – copywritera, specjalisty ds. marketingu internetowego i analityka. Zanim rozpoczniemy działania na profilach społecznościowych, dobrze się do tego przygotowujemy. Zobacz, jakie kroki podejmujemy, aby przygotować skuteczną komunikację w mediach społecznościowych:

1

Strategia nawiązania relacji

Istotą marketingu w mediach społecznościowych jest nawiązywanie relacji z użytkownikami. Aby relacja była efektywna, musi opierać się na autentycznym przekazie oraz podobnych wartościach. Przygotowujemy strategię publikacji postów, które będą zawierały informacje o Twojej firmie, produktach i usługach, a jednocześnie będą interesujące dla Twoich potencjalnych klientów.

 

2

Określenie celu

Media społecznościowe stanowią ważny kanał pozyskiwania klientów. Celem naszych działań jest pozyskanie sprzedaży poprzez budowę wizerunku firmy, sprawną komunikację oraz publikację wartościowych treści. Jednak, w zależności od Twoich potrzeb, realizujemy także budowę wizerunku marki, pracodawcy czy też wizerunek eksperta.

3

Research

Określamy grupę docelową, analizujemy Twoją ofertę, oceniamy, co już zostało zrobione w ramach mediów społecznościowych i zawężamy obszar tematyczny działań. Określamy też w jakim obszarze budowa wizerunku będzie najbardziej potrzebna, aby zrealizować wybrany cel. Na tej podstawie dobieramy również kanały społecznościowe, które przyniosą najlepsze efekty.

4

Budowa wizerunku

Tworzymy interesującą treść związaną z Twoim biznesem, a następnie promujemy ją w formie interesujących wpisów w mediach społecznościowych – zdjęć, infografik, krótkiego video.

5

Budowa zaangażowania

Angażujemy użytkowników i nawiązujemy z nimi dialog. Zachęcamy ich do odwiedzin na stronie i do wizyty w Twoim stacjonarnym sklepie lub punkcie usługowym. Wypowiadamy się w Twoim imieniu w grupach tematycznych i pod postami z branży, budując nie tylko relacje, ale również wizerunek eksperta.

6

Zarządzanie opiniami

Śledzimy reakcje użytkowników – komentarze, opinie, udostępnienia i włączamy się do dyskusji. Przygotowujemy wcześniej strategię działania także na wypadek negatywnych opinii. Zbieramy pozytywne opinie od Twoich zadowolonych klientów.

7

Optymalizacja działań

Testowanie skuteczności prowadzonych działań i dostosowywanie strategii w zależności od potrzeb i zainteresowań użytkowników, wciąż jednak kierując się najważniejszym celem – sprzedażą.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Wyślij zapytanie
widoczni 114
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 560 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Widoczni w liczbach

Nasze kampanie finansują się same

Zoom

560+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

70+

pozytywnych opinii na Clutch.co

Zoom

160+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

25+
lat na rynku

Klienci - strony internetowe
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
protan elmark logo
carnet logo
nickel development logo
saint gobain logo
karlik logo czarne
9
3
6
DHL logo
astat logo
pblechbud logo
wadowscy logo
bm cat logo v2
stadion poznan
Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Skuteczność

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS? 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce.