Podpisz z nami umowę w ciągu 2. tygodni od otrzymania oferty i otrzymaj 25% zniżki na SEO!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 45
Prowadzimy inspirujące działania social Skuteczne działania i kampanie w mediach społecznościowych
Social

Marketing społecznościowy

Media społecznościowe to narzędzie, z którego korzystają na co dzień miliony użytkowników prywatnych oraz firm. To tu nawiązują się relacje, tu można pozyskiwać sprzedaż, prowadzić biznes i skutecznie budować wizerunek – firmy, marki, pracodawcy lub swój własny.

Poprowadzimy dla Ciebie profile społecznościowe (fanpage) oraz zrealizujemy skuteczne kampanie reklamowe w najpopularniejszych serwisach społecznościowych.

Marketing społecznościowy z widoczni to pełne wykorzystanie potencjału mediów społecznościowych zgodnie z potrzebami Twojej firmy. Media społecznościowe stwarzają nieograniczone możliwości.

Marketing społecznościowy korzyści

1
budowa sprzedaży i pozyskiwanie leadów
2
budowa wizerunku
3
pozyskiwanie klientów, partnerów biznesowych lub ambasadorów marki
4
nawiązywanie trwałych relacji z przyszłymi i obecnymi klientami
5
możliwość dokładnej segmentacji grupy docelowej
6
szeroki wybór formatów reklamowych i płatnych promocji
Wizerunek

Prowadzenie profili społecznościowych

Oferujemy prowadzenie profili w mediach społecznościowych, które budują pozytywny, ekspercki wizerunek Twojej marki. Nasze działania przynoszą bezpośrednie efekty w postaci zaangażowania użytkowników i wzrostu zainteresowania marką. Docelowo prowadzą do pozyskania większej liczby konwersji na stronie firmowej w kanale społecznościowym lub na stronie www.

Social media marketing obejmuje:

  • Content marketing i copywriting
  • Przygotowywanie i publikacja postów
  • Nawiązywanie dialogu z użytkownikami
  • Aktywność na profilach branżowych
widoczni 138
widoczni 4
Kampanie social

Kampanie reklamowe

Media społecznościowe oferują różne rodzaje reklam oraz płatnych aktywności (w modelu rozliczenia z kliknięcia). Zakładając, że z social mediów korzysta większość Twoich klientów, inwestycja w reklamę jest efektywnym działaniem. Nasz zespół realizuje kampanie reklamowe w najpopularniejszych serwisach społecznościowych, optymalizując je i wykorzystując do pozyskania sprzedaży.

 

Korzyści kampanii reklamowych w mediach społecznościowych:

 

1
dotarcie do nowych użytkowników
2
prowadzenie kampanii dla ściśle określonej grupy odbiorców
3
optymalizacja działań w zależności od celów
4
dostęp do rozbudowanych statystyk
Social media
Dlaczego warto?

Tam są Twoi klienci – z mediów społecznościowych korzysta ponad 70% polskich internautów, dlatego są oczywistą drogą dotarcia do klientów w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach, wykształceniu i pochodzeniu

To wartościowa baza kontaktów – nie wykupujesz anonimowej bazy, ale nawiązujesz trwałe relacje z ludźmi, którzy przyprowadzą do Ciebie swoich znajomych, komunikacja jest dwustronna

Media społecznościowe są wpływowe – social media pełnią ważną funkcję w życiu społecznym, pozwalają być na bieżąco: Twoim klientom z nowościami, Tobie ze zmieniającymi się potrzebami i upodobaniami klientów; jeśli nie można odnaleźć Twojej firmy w mediach społecznościowych, możesz tracić wielu potencjalnych klientów

Pozwalają na natychmiastową interakcję – w mediach społecznościowych możesz dowiedzieć się od razu, czy to, co robisz jest wartościowe i interesujące; Twoi użytkownicy zakomunikują Ci to poprzez komentarze, opinie lub brak reakcji i zainteresowania

widoczni 102
widoczni 51 widoczni 72
widoczni 118
widoczni 31

Media społecznościowe jak działamy

Chociaż komunikacja w mediach społecznościowych bywa prowadzona swobodnie i sprawia wrażenie spontanicznej, za każdym dobrym postem kryje się praca zespołu specjalistów – copywritera, specjalisty ds. marketingu internetowego i analityka. Zanim rozpoczniemy działania na profilach społecznościowych, dobrze się do tego przygotowujemy. Zobacz, jakie kroki podejmujemy, aby przygotować skuteczną komunikację w mediach społecznościowych:

1

Strategia nawiązania relacji

Istotą marketingu w mediach społecznościowych jest nawiązywanie relacji z użytkownikami. Aby relacja była efektywna, musi opierać się na autentycznym przekazie oraz podobnych wartościach. Przygotowujemy strategię publikacji postów, które będą zawierały informacje o Twojej firmie, produktach i usługach, a jednocześnie będą interesujące dla Twoich potencjalnych klientów.

 

2

Określenie celu

Media społecznościowe stanowią ważny kanał pozyskiwania klientów. Celem naszych działań jest pozyskanie sprzedaży poprzez budowę wizerunku firmy, sprawną komunikację oraz publikację wartościowych treści. Jednak, w zależności od Twoich potrzeb, realizujemy także budowę wizerunku marki, pracodawcy czy też wizerunek eksperta.

3

Research

Określamy grupę docelową, analizujemy Twoją ofertę, oceniamy, co już zostało zrobione w ramach mediów społecznościowych i zawężamy obszar tematyczny działań. Określamy też w jakim obszarze budowa wizerunku będzie najbardziej potrzebna, aby zrealizować wybrany cel. Na tej podstawie dobieramy również kanały społecznościowe, które przyniosą najlepsze efekty.

4

Budowa wizerunku

Tworzymy interesującą treść związaną z Twoim biznesem, a następnie promujemy ją w formie interesujących wpisów w mediach społecznościowych – zdjęć, infografik, krótkiego video.

5

Budowa zaangażowania

Angażujemy użytkowników i nawiązujemy z nimi dialog. Zachęcamy ich do odwiedzin na stronie i do wizyty w Twoim stacjonarnym sklepie lub punkcie usługowym. Wypowiadamy się w Twoim imieniu w grupach tematycznych i pod postami z branży, budując nie tylko relacje, ale również wizerunek eksperta.

6

Zarządzanie opiniami

Śledzimy reakcje użytkowników – komentarze, opinie, udostępnienia i włączamy się do dyskusji. Przygotowujemy wcześniej strategię działania także na wypadek negatywnych opinii. Zbieramy pozytywne opinie od Twoich zadowolonych klientów.

7

Optymalizacja działań

Testowanie skuteczności prowadzonych działań i dostosowywanie strategii w zależności od potrzeb i zainteresowań użytkowników, wciąż jednak kierując się najważniejszym celem – sprzedażą.

widoczni 94
widoczni 70
Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

opinie

450 pozytywnych opinii

Ponad 450 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Skala

Widoczni w liczbach

450+

pozytywnych opinii w Google

1100+

obsługiwanych klientów

100+

specjalistów marketingu
internetowego

20+
lat na rynku

Klienci - strony internetowe
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Skuteczność

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS? 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej