SEM

Kampanie Wideo YouTube

Dzięki Adwords Video możesz reklamować się za pomocą spotów reklamowych na YouTube. Reklamy dostępne są w dwóch systemach, różniących się metodą naliczania płatności za reklamę. Połączenie zalet YouTube z wszechstronnymi możliwościami personalizacji grup docelowych w Adwords zagwarantuje Twoim reklamom wysoką skuteczność.

Nasi certyfikowani eksperci Google Adwords zrealizują dla Ciebie skuteczną i opłacalną kampanię wideo.

Wyślij zapytanie 

Certyfikowani eksperci Google Adwords

Nad przebiegiem całej kampanii będą czuwać certyfikowani eksperci Google Adwords. To oni będą dostarczać Tobie niezbędnej wiedzy na temat prowadzonych działań, przesyłać raporty, analizować wpływ kampanii na Twój biznes i wspólnie z Tobą określać kolejne cele.

Kampanie wideo YouTube z widoczni to:
01
Wybór grupy odbiorców

Adwords Video daje szerokie możliwości dopasowania odbiorców do Twoich reklam. Możesz zawęzić grupę docelową w oparciu o wiek, płeć, lokalizację czy też zainteresowania.

02
Pomiar rezultatów

YouTube można połączyć z Google Analytics i dzięki temu możliwe jest śledzenie takich statystyk jak: liczba odwiedzin, liczba obejrzeń całkowitych lub częściowych, źródło ruchu i inne.

03
Szeroki zasięg

Reklamy video mają szeroki zasięg i mogą pojawiać się zarówno w wynikach wyszukiwania video, pośród propozycji video na YouTube, przed filmami oraz w serwisach partnerskich.

04
Remarketing video

Możesz wykorzystać reklamy video, aby zachęcić użytkowników do powrotu na Twoją stronę. Reklamy na YouTube będą wyświetlać się tym, którzy już odwiedzali Twoją witrynę.

Jaką wybrać reklamę na YouTube

TRUEVIEW IN STREAM

Jest to reklama wyświetlana na YouTube przed innym filmem video. Reklama może pojawić się także sieci reklamowej Google przed filmami, grami lub aplikacjami. Użytkownik ma możliwość pominięcia reklamy na YouTube po 5 sekundach. Płatność naliczana jest natomiast dopiero wtedy, gdy obejrzy on 30 sekund reklamy. Nie ma to zastosowania do klipów krótszych niż 30 sekund - tu płatność naliczana jest od razu.

TRUEVIEW IN DISPLAY

Ta reklama wyświetla się użytkownikowi w formie baneru z polem tekstowym. Użytkownik sam decyduje, czy chce uruchomić reklamę. Po kliknięciu w baner jest przenoszony na kanał na YouTube, na którym zamieszczona jest reklama lub bezpośrednio na stronę filmu. Płatność pobierana jest za kliknięcie w reklamę. Reklama In Display może pojawić się na YouTube pośród sugerowanych filmów po prawej stronie lub w wynikach wyszukiwania YouTube. Widoczna jest także w aplikacjach oraz na stronie głównej YouTube i w sieci reklamowej Google.

Storytelling
Opowiedz swoją historię!

Reklama wideo buduje zaangażowanie użytkowników. Daje większe możliwości niż reklama tekstowa czy graficzna, ponieważ może służyć do opowiedzenia historii. Storytelling w reklamach to jedno z najpotężniejszych narzędzi budujących nie tylko zaangażowanie, ale również popularność marki. Reklamy video są materiałem rozprzestrzenianym wirusowo. Użytkownicy mogą przesyłać reklamy video znajomym lub udostępniać je w social mediach. żadna inna forma reklamy nie stwarza takiej szansy.

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Ile zapłacisz za reklamę w Google i jak określić budżet na działania SEO oraz Google Ads?
więcej
Jakie parametry kampanii Google Ads warto śledzić, by zwiększyć konwersje i przychody?
więcej
Przeczytaj nasz poradnik i stań się mistrzem reklamy Google Ads dla sklepu internetowego!
więcej
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO