Dołącz do zespołu Widoczni!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 221
Prowadzenie profilu Instagram
Social

Prowadzenie profilu Instagram

Instagram to sieć społecznościowa, służąca do dzielenia się zdjęciami i nagraniami video z innymi użytkownikami. Serwis należy do Facebooka, dlatego umożliwia połączenie kont na obu serwisach i prowadzenie spójnej komunikacji. Chociaż Instagram bazuje na udostępnianiu zdjęć i filmów, nie ogranicza liczby znaków w postach, dlatego jest tak uniwersalnym serwisem. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na budowę wizerunku na Instagramie?

Prowadzenie profilu Instagram dla biznesu to:

  • możliwość promowania produktów i usług
  • szansa na prezentowanie nieoficjalnego życia firmy
  • miejsce do promocji swoich pracowników
  • sposób na włączenie do promocji marki użytkowników
  • kanał sprzedażowy – dzięki udostępnianiu zniżek
Instagram

Co obejmuje prowadzenie konta Instagram

  • stworzenie i rozbudowę konta,
  • pozyskiwanie nowych użytkowników,
  • aktywne budowanie społeczności,
  • umieszczanie przez użytkowników postów z odniesieniem do oficjalnego profilu firmy na Instagramie,
  • dodawanie komentarzy z odnośnikiem do oficjalnego profilu firmy pod istniejącymi już postami.
widoczni 73
widoczni 88 widoczni 82
1. Zasięg bez ograniczeń 2. Więcej niż oferta 3. Siła hashtagów

Instagram to medium, które świetnie sprawdza się w roli kanału do promocji marki. Jego największą zaletą są duże, nieograniczone organiczne zasięgi postów. Oznacza to, że post wyświetli się każdemu użytkownikowi, który nas obserwuje. Na Facebooku zasięgi ocenia się na około 20%. Dodatkowo na Instagramie użytkownicy chętnie korzystają z hashtagów, co umożliwia dotarcie z postem także do nowych odbiorców i stałe poszerzanie listy obserwujących.

Charakter Instagrama pozwala na większą swobodę w budowaniu komunikacji marki. Najważniejsze jest promowanie swoich produktów i usług, ale obok postów komercyjnych można umieszczać także mniej oficjalne zdjęcia. Warto wykorzystać Instagram do budowy marki pracodawcy, prezentując zdjęcia swoich pracowników zarówno w trakcie pracy, jak i w czasie spotkań integracyjnych czy szkoleń.

 

Dobrze dobrane hashtagi, popularne wśród użytkowników zwiększają zasięg postów. Z drugiej strony można pozyskać nieoficjalnych ambasadorów marki, tworząc swój własny firmowy hashtag i zachęcając użytkowników do publikowania swoich zdjęć z tym hashtagiem. Tym samym materiał związany z naszą marką pojawia się nie tylko na naszym profilu, ale na setkach profili w całych serwisie. Taka akcja zwykle wymaga wsparcia w postaci płatnych reklam, ale może być skutecznym narzędziem do budowy dużej grupy odbiorców.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

opinie

450 pozytywnych opinii

Ponad 450 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Skala

Widoczni w liczbach

450+

pozytywnych opinii w Google

1100+

obsługiwanych klientów

100+

specjalistów marketingu
internetowego

20+
lat na rynku

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej