Integracyjny październik w Widocznych!

IMG 0075

W Widocznych spotkań integracyjnych nigdy za wiele! Dlatego w październiku były ich aż trzy! Dodatkowo w ostatnim czasie do naszego zespołu dołączyło sporo nowych osób. To także był dobry argument do tego, by się spotkać i po pracy i poznać lepiej. Sprawdźcie, jak i gdzie się bawiliśmy.

 

Gokartowe Szaleństwo

Emocje, adrenalina i sportowa rywalizacja, czyli wszystko to co lubimy najbardziej! Nasza niedawna integracja odbyła się w nieco innych okolicznościach niż dotychczas.


Tym razem mogliśmy się wykazać na torze gokartowym E1Gokart Gokarty Poznań! Podzieliliśmy się na dwie grupy. Wyścig był zacięty do samego końca, ale ktoś musiał przegrać, żeby inni mogli wygrać. I tak na podium stanęli:


Grupa I

  • Daniel 
  • Maciek 
  • Czarek 

Grupa II :

  • Damian 
  • Wojciech 
  • Piotr 


Gratulacje chłopaki! Oby, jak najwięcej takich integracji!

 

 

 

Wypad na Kręgle

Wyjście na kręgielnie było spotkaniem dedykowanym dla działu Content Marketingu. Nasza ekipa speców od treści podzieliła się na dwie drużyny - każda na osobnym torze. Część z rywalizujących miała już spore doświadczenie w tej dyscyplinie, ale znaleźli się też tacy, którzy trzymali kulę pierwszy raz ;) Najciekawsze było obserwowanie technik rzutu poszczególnych zawodników - niemal każdy z grających miał na to inny sposób!

Pierwsza drużyna miała mniej więcej wyrównaną ilość punktów, z delikatna przewaga niektórych Agaty i Darii. W drugiej natomiast różnice były dużo większe, a ostatecznie rywalizację wygrała Aneta! Brawa! Na uwagę zasługuje Kamil, który na początku długo miał bardzo mało punktów, a potem nagle wysunął się niemal na prowadzenie! Brawo Kamil!

Turniej Bilardowo - Piłkarzykowy

Nasze ostatnie spotkanie odbyło się w poznańskim Hadesie, w którym nie brak atrakcji i urozmaiceń. Nasza ekipa Widocznych, podzieliła się na kilka osobnych zespołów - jeden rozgrywał pojedynek bilardowy, drugi przejął piłkarzyki, kolejny był aktywny podczas koncertu karaoke, a jeszcze inni woleli spokojną pogawędę :)

 

Chcesz stać się częścią naszego zespołu? Sprawdź aktualne oferty pracy w Widocznych!

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Integracyjny październik w Widocznych!
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ