Ognisko integracyjne Widoczni - lipiec 2021

zespol widoczni 2021 ognisko

To było jedno z bardziej oczekiwanych spotkań integracyjnych w Widocznych! A to za sprawą przeciągającej się pandemii i wielu nowych osób, które niedawno dołączyły do zespołu, i których nie mieliśmy jeszcze okazji bliżej poznać.


Spotkaliśmy się w bardzo licznym gronie! Było nas niemal 2 razy więcej niż w trakcie ostatniego ogniska. Zorganizowanie ogniska dla kilkudziesięciu osób to nie lada wyzwaniem. Na szczęście wszystko przebiegło bardzo sprawnie i w świetnej atmosferze.

 

W przełamaniu pierwszych lodów pomogły zabawy i guizy integracyjne. Cały zespół widoczni został podzielony na 8 grup, w których odpowiadali na quizowe pytania. Pierwsza część pytań dotyczyła wiedzy o zespole, druga część wiedzy o agencji. Po quizie zwycięska drużyna odebrała nagrody od organizatorek konkursu.


 
Kolejną z zabaw był tzw. quiz zapoznawczy. Do gry dołączył nasz niezastąpiony Widoczny, który wspierał osoby biorące udział w grze. Jako że w Widocznych obecnie pracuje ok. 70 osób - część w siedzibie na Złotowskiej, część na Wyszeborskiej, a jeszcze inni zdalnie - taka zabawa pozwoliła nam dowiedzieć się czegoś o sobie nawzajem. Każdy, w którego ręce trafił Widoczny musiał powiedzieć kilka słów o sobie - zarówno ze sfery zawodowej, jak i prywatnej. Następnie prezentujący wręczał Widocznego komuś, z kim na co dzień nie pracuje, a kogo chciałby lepiej poznać i to on kontynuował zabawę.


Dalsza część integracji przebiegała w iście biesiadnej atmosferze! Pyszne jedzenie, gitary, śpiew, rozmowy, wszystko to trwało do późnego wieczoru... Oby jak najwięcej takich spotkań! 


 
Całemu zespołowi serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w formułę ogniska. W szczególności Marcie, za organizację quizów, Michałowi Korduli, za super fotki oraz Danielowi i Michałowi Borzyszkowskiemu za koordynowanie paleniska :) Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom nasza codzienna praca będzie jeszcze bardziej owocna i przyjemna :)

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Adrianna Nowak
Adrianna Nowak

Menadżer Marki w agencji widoczni i trenerka Akademii Widoczni. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocją treści w sieci i kontaktem z mediami branżowymi.

Z wykształcenia jest dziennikarką ze specjalnością reklama i promocja. Doświadczenie zdobyte podczas pracy dziennikarki i copywriterki pozwala jej szerzej widzieć tworzony content i lepiej dostosować go pod wymogi użytkowników, jak i Google.

Od 7 lat pracuje w branży marketingu internetowego. Cyklicznie zajmuje się szkoleniem klientów Agencji z zakresu prowadzenia profili na LinkedIn w ramach cyklu “Oko w Oko z Marketingiem Internetowym”.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Ognisko integracyjne Widoczni - lipiec 2021
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ