SXO bez tajemnic - szkolenie dla klientów

SXO szkolenie 1

To już kolejne szkolenie przeznaczone dla klientów agencji Widoczni. Naszym celem jest dokładne wprowadzenie klientów w podstawy pozycjonowania i UX oraz systematyczne przedstawianie aktualności w branży. Tym razem przedstawiliśmy również nową ofertę - SXO. Szkolenie przeprowadzili Maciej Jeżewski, pełnomocnik zarządu ds. relacji z klientami oraz Daniel Chruściński, Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości.

Prowadzący szkolenie przeprowadzili uczestników przez każdy etap pozycjonowania w sposób szczegółowy. Wskazali konieczne zalecenia, jak i zyski z optymalizacji. Następnie zaprezentowali proces SXO, w tym analizowane obszary analityki, badań zachowań klientów oraz UX.

Dziękujemy naszym specjalistą za podzielenie się swoim doświadczeniem oraz naszym klientom i partnerom za obecność. Mamy nadzieję, że to kolejny krok w stronę jeszcze lepszej współpracy!

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Karolina Dopierała
Karolina Dopierała

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja o specjalizacji Nowe media. Swoją wiedzę uzupełnia na szkoleniach z zakresu copywritingu, strategii marki, SEO, Google Ads i Analytics.

W swojej pracy dba o przejrzysty wizerunek Widocznych i budowanie rozpoznawalności agencji. Zagłębia się w tajniki mediów społecznościowych, optymalizacji strony internetowej oraz marketingu w szerokim tego słowa znaczeniu.

W wolnej chwili Karolina lubi wpaść w wir książek o tematyce fantasy lub fotografować świat i ludzi przez pryzmat starych aparatów analogowych.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
SXO bez tajemnic - szkolenie dla klientów

Średnia ocen użytkowników4.98 na podstawie 142 głosów

UDOSTĘPNIJ