Szkolenie z content marketingu dla studentów WSB w Poznaniu

SEOAds na fyrtlu 1

Rok akademicki rozkręcił się w najlepsze, a na uczelnie ponownie wraca Akademia Widoczni. W rolę prowadzącego wcieliła się nasza menadżerka działu content marketingu, Agata Stasik. Poprowadziła dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, szkolenie onlinez promowania firmy w sieci za pomocą treści. Temat obejmował omówienie zalety content marketingu, wskazówek odnośnie tworzenia i wykorzystania narzędzi, ale również celne przestrogi, czego lepiej unikać.


Szkolenie z content marketingu

Skupienie uwagi przez 90 minut wykładu wydaje się niemożliwe? Nie dla naszej rakiety content marketingu! Agata Stasik zadbała o przygotowanie szkolenia w 100% atrakcyjnego i wartościowego dla studentów. Plan obejmował omówienie:

  • Dlaczego warto tworzyć treść
  • Jakie są największe błędy copywriterów_ek
  • Co sprawia, że treści są dobre
  • Z jakich narzędzi korzystać
  • Jak zrozumieć potrzeby klientów

Powracającym wątkiem był human-first content. Mimo celów marketingowych, optymalizacji SEO i innych wytycznych, Agata podkreślała, że każdy copywriter przede wszystkim powinien myśleć o odbiorcy.

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Karolina Dopierała
Karolina Dopierała

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja o specjalizacji Nowe media. Swoją wiedzę uzupełnia na szkoleniach z zakresu copywritingu, strategii marki, SEO, Google Ads i Analytics.

W swojej pracy dba o przejrzysty wizerunek Widocznych i budowanie rozpoznawalności agencji. Zagłębia się w tajniki mediów społecznościowych, optymalizacji strony internetowej oraz marketingu w szerokim tego słowa znaczeniu.

W wolnej chwili Karolina lubi wpaść w wir książek o tematyce fantasy lub fotografować świat i ludzi przez pryzmat starych aparatów analogowych.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Szkolenie z content marketingu dla studentów WSB w Poznaniu
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ