Widoczni wystąpią z prelekcją na Festiwalu SEO w Katowicach

festiwal seo katowice 2018 publicznosc2

10 maja 2019 Widoczni wystąpią z prelekcją w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na Festiwalu SEO! Katowicka konferencja jest najważniejszym wydarzeniem branżowym w Polsce. Jest to już 7, edycja Festiwalu, na który rokrocznie przybywają setki pasjonatów pozycjonowania. 

 

Temat

Agencję widoczni reprezentować będą Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz z wystąpieniem pt. "Jak szybko i skutecznie przetwarzać i analizować dane z Google Search Console?". Nasi prelegenci podpowiedzą, jak za pomocą narzędzia Supermetrics tworzyć niestandardowe zestawienia danych z Google Search Console. Uczestnicy poznają także wzory raportów, dzięki którym można w pełni wykorzystać potencjał GSC oraz przeprowadzić szybką analizę efektów SEO. 

 

Prelegenci

Pełną listę prelegentów, którzy wystąpią na katowickiej scenie można znaleźć na stronie organizatora.

Artboard Artboard
artur wojczal zdjecie glowne poziom

Artur Wojczal

Artur Wojczal w branży marketingu internetowego działa od 1999 roku. Specjalizuje się w pozycjonowaniu i optymalizacji konwersji stron. Zawsze zgodnie z mottem: „Nasze kampanie finansują się same”. Założył agencję widoczni w czasach, kiedy do internetem łączyliśmy się przez modem. Do dziś rozwija ją z sukcesem, zwiększając zasięg działań z rynku lokalnego na ogólnopolski.

Artboard Artboard
IMG 7456

Cezary Urbanowicz

Menadżer działu pozycjonowania w agencji widoczni. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę techniczną na temat budowy stron. W pozycjonowaniu zwraca uwagę także na aspekt optymalizacji konwersji i użyteczności. Z powodzeniem pozycjonuje strony w różnych branżach i o różnym zasięgu. Zwolennik prostych i skutecznych rozwiązań.

 

Bilety

Sprzedaż biletów na konferencję trwa! Gorąco zachęcamy za uczestnictwa w wydarzeniu. 

Zdobądź bilet na Festiwal SEO w Katowicach 

 


Niespodzianki od widoczni.com!

Po wystąpieniu naszych prelegentów na uczestników czekać będą niespodzianki! Chętne osoby, które zapiszą na naszą listę newsletterową otrzymają 20% zniżki na zakup narzędzia Supermetrics!

Ponadto wśród uczestników zostanie rozlosowanych kilka egzemplarzy najnowszej książki Randa Fishkina, której widoczni są oficjalnym Patronem Medialnym! 

Więcej o książce "Zagubiony Przedsiębiorca" dowiecie się z wywiadu z samym autorem:

Marketing Festival - widoczni

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Widoczni wystąpią z prelekcją na Festiwalu SEO w Katowicach
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ