Widoczni wystąpią z prelekcją na Festiwalu SEO w Katowicach

festiwal seo katowice 2018 publicznosc2

10 maja 2019 Widoczni wystąpią z prelekcją w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na Festiwalu SEO! Katowicka konferencja jest najważniejszym wydarzeniem branżowym w Polsce. Jest to już 7, edycja Festiwalu, na który rokrocznie przybywają setki pasjonatów pozycjonowania. 

 

Temat

Agencję widoczni reprezentować będą Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz z wystąpieniem pt. "Jak szybko i skutecznie przetwarzać i analizować dane z Google Search Console?". Nasi prelegenci podpowiedzą, jak za pomocą narzędzia Supermetrics tworzyć niestandardowe zestawienia danych z Google Search Console. Uczestnicy poznają także wzory raportów, dzięki którym można w pełni wykorzystać potencjał GSC oraz przeprowadzić szybką analizę efektów SEO. 

 

Prelegenci

Pełną listę prelegentów, którzy wystąpią na katowickiej scenie można znaleźć na stronie organizatora.

Artur Wojczal

Artur Wojczal w branży marketingu internetowego działa od 1999 roku. Specjalizuje się w pozycjonowaniu i optymalizacji konwersji stron. Zawsze zgodnie z mottem: „Nasze kampanie finansują się same”. Założył agencję widoczni w czasach, kiedy do internetem łączyliśmy się przez modem. Do dziś rozwija ją z sukcesem, zwiększając zasięg działań z rynku lokalnego na ogólnopolski.

Cezary Urbanowicz

Menadżer działu pozycjonowania w agencji widoczni. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę techniczną na temat budowy stron. W pozycjonowaniu zwraca uwagę także na aspekt optymalizacji konwersji i użyteczności. Z powodzeniem pozycjonuje strony w różnych branżach i o różnym zasięgu. Zwolennik prostych i skutecznych rozwiązań.

 

Bilety

Sprzedaż biletów na konferencję trwa! Gorąco zachęcamy za uczestnictwa w wydarzeniu. 

Zdobądź bilet na Festiwal SEO w Katowicach 

 


Niespodzianki od widoczni.com!

Po wystąpieniu naszych prelegentów na uczestników czekać będą niespodzianki! Chętne osoby, które zapiszą na naszą listę newsletterową otrzymają 20% zniżki na zakup narzędzia Supermetrics!

Ponadto wśród uczestników zostanie rozlosowanych kilka egzemplarzy najnowszej książki Randa Fishkina, której widoczni są oficjalnym Patronem Medialnym! 

Więcej o książce "Zagubiony Przedsiębiorca" dowiecie się z wywiadu z samym autorem:

Marketing Festival - widoczni

 

Oceń ten artykuł:
Widoczni wystąpią z prelekcją na Festiwalu SEO w Katowicach
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ