Widoczni wystąpią z prelekcją na Festiwalu SEO w Katowicach

autor: Adrianna Nowak

10 maja 2019 Widoczni wystąpią z prelekcją w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na Festiwalu SEO! Katowicka konferencja jest najważniejszym wydarzeniem branżowym w Polsce. Jest to już 7, edycja Festiwalu, na który rokrocznie przybywają setki pasjonatów pozycjonowania. 

 kolor poziom bialetlo 19 620x326

Temat

Agencję widoczni reprezentować będą Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz z wystąpieniem pt. "Jak szybko i skutecznie przetwarzać i analizować dane z Google Search Console?". Nasi prelegenci podpowiedzą, jak za pomocą narzędzia Supermetrics tworzyć niestandardowe zestawienia danych z Google Search Console. Uczestnicy poznają także wzory raportów, dzięki którym można w pełni wykorzystać potencjał GSC oraz przeprowadzić szybką analizę efektów SEO. 

 

Prelegenci

Pełną listę prelegentów, którzy wystąpią na katowickiej scenie można znaleźć na stronie organizatora.

Artur Wojczal

Artur Wojczal w branży marketingu internetowego działa od 1999 roku. Specjalizuje się w pozycjonowaniu i optymalizacji konwersji stron. Zawsze zgodnie z mottem: „Nasze kampanie finansują się same”. Założył agencję widoczni w czasach, kiedy do internetem łączyliśmy się przez modem. Do dziś rozwija ją z sukcesem, zwiększając zasięg działań z rynku lokalnego na ogólnopolski.

Cezary Urbanowicz

Menadżer działu pozycjonowania w agencji widoczni. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę techniczną na temat budowy stron. W pozycjonowaniu zwraca uwagę także na aspekt optymalizacji konwersji i użyteczności. Z powodzeniem pozycjonuje strony w różnych branżach i o różnym zasięgu. Zwolennik prostych i skutecznych rozwiązań.

Bilety

Sprzedaż biletów na konferencję trwa! Gorąco zachęcamy za uczestnictwa w wydarzeniu. 

Zdobądź bilet na Festiwal SEO w Katowicach 

 

widoczni silesia sem

Niespodzianki od widoczni.com!

Po wystąpieniu naszych prelegentów na uczestników czekać będą niespodzianki! Chętne osoby, które zapiszą na naszą listę newsletterową otrzymają 20% zniżki na zakup narzędzia Supermetrics!

Ponadto wśród uczestników zostanie rozlosowanych kilka egzemplarzy najnowszej książki Randa Fishkina, której widoczni są oficjalnym Patronem Medialnym! 

Więcej o książce "Zagubiony Przedsiębiorca" dowiecie się z wywiadu z samym autorem:

Przeczytaj wywiad z Randem Fishkinem! 

Autor
adrianna nowak widoczni
Adrianna Nowak

Specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO