Wykład Akademii Widoczni dla słuchaczy studiów MBA

autor: Adrianna Nowak

W niedzielę 16 lutego Akademia Widoczni ponownie spotkała się ze słuchaczami studiów Executive MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Spotkanie odbyło się w Concordia Design. Wykład poprowadził Artur Wojczal, CEO agencji widoczni. O czym opowiadał i czego dotyczyły zajęcia? Sprawdźcie!

Marketing i zarządzanie sprzedażą - Wykład #akademiaWidoczni na studiach MBA

Tym razem spotkaliśmy się z kolejną grupą. Na salę wykładową przybyło kilkanaście osób - właścicieli firm, a także managerów i dyrektorów działów sprzedaży, czy marketingu. Na każdego czekały materiały szkoleniowe, który uzupełniały prezentację.

Prowadzący wykład - Artur Wojczal podzielił się własnym doświadczeniem zawodowym i przekazał sporą dawkę wiedzy podpartą licznymi przykładami i realnymi case study. Jednym z nich był przykład naszego klienta Protan Elmark, dla którego agencja widoczni 20-krotnie zwiększyła dynamikę sprzedaży.

artur wojczal widoczni mba
Zdjecie 16.02.2020 08 36 38
  • artur wojczal widoczni mba
  • Zdjecie 16.02.2020 08 36 38
Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google

Czego dotyczył wykład?

#akademiawidoczni szkoli na MBA

Na wstępie prowadzący opowiedział o tym dokąd zmierza Google i jakie zagrożenia w związku z tym czekają, zarówno na użytkowników Google, jak i specjalistów SEO. Artur Wojczal podpowiedział, jakie strategie i kanały marketingu internetowego warto zastosować, aby skutecznie wypromować swój biznes w sieci. Poruszył takie kanały jak: SEO, PPC, e-mail marketing, social marketing i content marketing.

W czasie wykładu omówione zostały także najbardziej przydatne narzędzia analityczne, wykorzystywane w pracy marketerów:

  • Surfer SEO,
  • Senuto,
  • Google Trends,
  • Buzzsumo,
  • Google Analytics

Nie zabrakło także informacji na tematu budowy wizerunku w sieci. Artur Wojczal skupił sie przede wszystkim na LinkedIn, jako narzędziu do skutecznego personal brandingu. 

Już wkrótce kolejne zajęcia #akademiaWidoczni dla słuchaczy studiów MBA. Szczegóły niebawem :) 

Autor
adrianna nowak widoczni
Adrianna Nowak

Specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO