Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 kadr
Skuteczny content marketing Tworzymy treści, które przyciągają ruch, ale przede wszystkim wspierają konwersje i sprzedaż.
SEO

Content Marketing - Marketing Treści

W ramach usługi content marketingu tworzymy efektywne treści na Twoją stronę internetową. Realizowany przez nas marketing treści jest istotną częścią strategii pozycjonowania i optymalizacji konwersji.

Dlaczego stawiamy na Content Marketing:

 • pozytywnie wpływa na pozycje strony w wynikach wyszukiwania
 • buduje zaangażowanie użytkowników i zachęca do dokonania konwersji
 • zwiększa szanse na budowę popularności strony między użytkownikami
 • tworzy wizerunek Twojej firmy jako eksperta w branży
 • pozwala na nawiązywanie pozytywnych relacji z użytkownikami

 

Sprawdź korzyści z content marketingu

Content marketing to nie tylko teksty, które wspierają pozycjonowanie strony. Tworzenie atrakcyjnych treści na stronę internetową przynosi znacznie więcej korzyści – od budowy wizerunku po rozwój sprzedaży. Zobacz, dlaczego inwestycja w bogate treści na stronę jest taka opłacalna!

 

widoczni 10
widoczni 11 widoczni 130
Premium

Sprzedawaj dzięki usłudze content marketing premium

Skuteczny tekst to ten, który dociera do właściwego odbiorcy i odpowiednio motywuje go do podjęcia działania. Prowadzimy działania, które pozwalają na pozyskanie szerokiego zasięgu dla treści na Twojej stronie internetowej. Docieramy również do redakcji i portali internetowych, pozyskując dla Ciebie wartościowe publikacje. Efekt? Silny wizerunek Twojej marki i rosnąca liczba potencjalnych klientów.

Realizujemy kompleksowy content marketing

Działamy kompleksowo, dzięki temu dostarczymy Ci teksty niezbędne do pozycjonowania strony, budowania sprzedaży internetowej oraz nawiązywania relacji z klientami i użytkownikami. Teksty na strony internetowe tworzy zespół doświadczonych copywriterów, a nad ich optymalizacją czuwają pozycjonerzy. Zobacz, jakie treści realizujemy!

Dowiedz się więcej
widoczni 8

Tworzymy skuteczne strategie content marketingowe

Sekretem skuteczności naszych treści jest dobra strategia. Praca z nami nad content marketingiem przebiega wieloetapowo od researchu po tworzenie wysokiej jakości treści na strony internetowe. Nasz proces można opisać w 4 punktach:

 • profilowanie lingwistyczne
 • audyt treści
 • analiza konkurencji
 • generowanie tematów z wykorzystaniem narzędzi
opinie

440 pozytywnych opinii

Ponad 440 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

To oni tworzą wartościowe treści dla naszych klientów!

widoczni 6

Zespół Content Marketingu

Content

Content marketing i pozycjonowanie

Pozycjonowanie z wykorzystaniem content marketingu polega na budowie wartości strony dla użytkownika. Strony, które dostarczają użytkownikom unikalne, odpowiednie dla typu witryny teksty zyskują wyższą ocenę Google. Celem Google jest podpowiadanie w wynikach wyszukiwania stron, które z dużym prawdopodobieństwem odpowiedzą na potrzeby użytkowników. Ocena treści odbywa się na kilku poziomach, m.in. sprawdzane są:

1
unikalność treści względem podobnych stron
2
spójność tematyczna określana na podstawie fraz
3
zgodność tematyki tekstu z tematyką całej witryny
4
budowa tekstu – podział na akapity, wypunktowania, pogrubienia
5
reakcje użytkowników – np. komentowanie, udostępnianie treści w mediach społecznościowych
6
zawartość fraz oraz ich nasycenie
Treści

Content marketing proces

W trosce o jak najwyższą efektywność content marketingu w zakresie pozycjonowania oraz budowy wizerunku marki realizujemy content marketing kilkuetapowo:

Research i opracowanie strategii Tworzenie treści Dystrybucja i pomiar

Doświadczenie copywriterów to za mało, aby tworzyć wartościowe teksty. Poświęcamy dużo czasu na badanie Twojej branży i konkurencji, a także poznajemy wnikliwie działalność Twojej firmy. Analizujemy także dotychczasową treść na stronie i zaangażowanie użytkowników.

W oparciu o potrzeby Twoich odbiorców budujemy strategię działania – planujemy odpowiednią częstotliwość publikacji, oceniamy, jaki typ tekstów przyniesie najlepsze rezultaty i określamy trafnie tematykę treści.

Dodatkowo przeprowadzamy profilowanie lingwistyczne, które pozwala wyłonić frazy i tematy tekstów, które już są wyszukiwane przez potencjalnych klientów. I cieszą się dużym zainteresowaniem w sieci.

Każda witryna realizuje cele biznesowe w inny sposób, dlatego długość, typ i zawartość tekstów musi odpowiadać potrzebom Twojego biznesu. W zależności o tego możemy zaproponować:

 • opisy kategorii i produktów w sklepie internetowym
 • teksty ofertowe o funkcji sprzedażowej
 • artykuły eksperckie i poradnikowe
 • infografiki
 • atrakcyjne filmy (video content)

Jeśli na stronie są już teksty, przeprowadzamy niezbędne modyfikacje, aby one również spełniały cele pozycjonowania i optymalizacji konwersji. Najczęściej polega to na rozbudowie treści, dodaniu brakujących informacji, przebudowie graficznej oraz wzbogaceniu o wybrane frazy.

Dzięki pozostałym działaniom SEO publikowane regularne treści docierają do odpowiednich użytkowników. Ich skuteczność mierzymy za pomocą narzędzi analitycznych, a także efektów w postaci rosnącej wartości strony oraz większej liczbie konwertujących użytkowników. Dla wzmocnienia efektu prowadzimy także działania promocyjne w mediach społecznościowych oraz na forach branżowych.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Skala

Widoczni w liczbach

od 1999 roku w branży

Ponad 100 specjalistów

Ponad 440 opinii

100% polski kapitał

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej