Skuteczny Content Marketing
Tworzymy treści które przyciągają ruch, ale przede wszystkim wspierają konwersje i sprzedaż.
SEO

Content Marketing - Marketing Treści

W ramach usługi content marketingu tworzymy efektywne treści na Twoją stronę internetową. Realizowany przez nas marketing treści jest istotną częścią strategii pozycjonowania i optymalizacji konwersji.

Dlaczego stawiamy na Content Marketing:

 • pozytywnie wpływa na pozycje strony w wynikach wyszukiwania
 • buduje zaangażowanie użytkowników i zachęca do dokonania konwersji
 • zwiększa szanse na budowę popularności strony między użytkownikami
 • tworzy wizerunek Twojej firmy jako eksperta w branży
 • pozwala na nawiązywanie pozytywnych relacji z użytkownikami

Wyślij zapytanie o cenę

 

Content

Content marketing i pozycjonowanie

Pozycjonowanie z wykorzystaniem content marketing'u polega budowie wartości strony dla użytkownika. Strony, które dostarczają użytkownikom unikalne, odpowiednie dla typu witryny teksty zyskują wyższą ocenę Google. Celem Google jest podpowiadanie w wynikach wyszukiwania stron, które z dużym prawdopodobieństwem odpowiedzą na potrzeby użytkowników. Ocena treści odbywa się na kilku poziomach, m.in. sprawdzane są:

 • unikalność treści względem podobnych stron
 • spójność tematyczna określana na podstawie fraz
 • zgodność tematyki tekstu z tematyką całej witryny
 • budowa tekstu – podział na akapity, wypunktowania, pogrubienia
 • reakcje użytkowników – np. komentowanie, udostępnianie treści w mediach społecznościowych
Treści

Content Marketing Proces

W trosce o jak najwyższą efektywność content marketingu w zakresie pozycjonowania oraz budowy wizerunku marki realizujemy content marketing kilkuetapowo:

01
Research i opracowanie strategii

Doświadczenie copywriterów to za mało, aby tworzyć wartościowe teksty. Poświęcamy dużo czasu na badanie Twojej branży i konkurencji, a także poznajemy wnikliwie działalność Twojej firmy. Analizujemy także dotychczasową treść na stronie i zaangażowanie użytkowników.

W oparciu o potrzeby Twoich odbiorców budujemy strategię działania – planujemy odpowiednią częstotliwość publikacji, oceniamy, jaki typ tekstów przyniesie najlepsze rezultaty i określamy trafnie tematykę treści.

Dodatkowo przeprowadzamy profilowanie lingwistyczne, które pozwala wyłonić frazy i tematy tekstów, które już są wyszukiwane przez potencjalnych klientów. I cieszą się dużym zainteresowaniem w sieci.

02
Tworzenie treści

Każda witryna realizuje cele biznesowe w inny sposób, dlatego długość, typ i zawartość tekstów musi odpowiadać potrzebom Twojego biznesu. W zależności o tego możemy zaproponować:

 • opisy kategorii i produktów w sklepie internetowym
 • teksty ofertowe o funkcji sprzedażowej
 • artykuły eksperckie i poradnikowe
 • infografiki
 • atrakcyjne filmy (video content)

Jeśli na stronie są już teksty, przeprowadzamy niezbędne modyfikacje, aby one również spełniały cele pozycjonowania i optymalizacji konwersji. Najczęściej polega to na rozbudowie treści, dodaniu brakujących informacji, przebudowie graficznej oraz wzbogaceniu o wybrane frazy.

03
Dystrybucja i pomiar

Dzięki pozostałym działaniom SEO publikowane regularne treści docierają do odpowiednich użytkowników. Ich skuteczność mierzymy za pomocą narzędzi analitycznych, a także efektów w postaci rosnącej wartości strony oraz większej liczbie konwertujących użytkowników. Dla wzmocnienia efektu prowadzimy także działania promocyjne w mediach społecznościowych oraz na forach branżowych.

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
21-07-2017
Poniżej przedstawiamy listę kobiet, które każdego dnia udowadniają sobie i światu, że przedsiębiorczość jest rodzaju żeńskiego.Tym, co je łączy jest odwaga, pro...
więcej
28-12-2016
Strona główna to wizytówka naszej firmy. Jeśli jej zawartość nie przyciągnie uwagi internauty, stracimy potencjalnego klienta. Jak napisać dobry tekst na stronę...
więcej
22-12-2016
Dobrze sformułowane wezwanie do działania wpływa na wzrost konwersji na stronie czy w sklepie internetowym. Jak skłonić użytkownika do pożądanego przez nas dzia...
więcej
 • 21-07-2017
  Poniżej przedstawiamy listę kobiet, które każdego dnia udowadniają sobie i światu, że przedsiębiorczość jest rodzaju żeńskiego.Tym, co je łączy jest odwaga, profesjonalizm i nieustanna chęć rozwoju.
  więcej
 • 28-12-2016
  Strona główna to wizytówka naszej firmy. Jeśli jej zawartość nie przyciągnie uwagi internauty, stracimy potencjalnego klienta. Jak napisać dobry tekst na stronę główną?
  więcej
 • 22-12-2016
  Dobrze sformułowane wezwanie do działania wpływa na wzrost konwersji na stronie czy w sklepie internetowym. Jak skłonić użytkownika do pożądanego przez nas działania za pomocą content marketingu?
  więcej
Zadaj nam pytanie