Rekrutujemy - zostań jednym z widocznych.
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni zespol
Skuteczny content marketing Tworzymy treści, które przyciągają ruch, ale przede wszystkim wspierają konwersje i sprzedaż.
SEO

Content Marketing - Marketing Treści

W ramach usługi content marketingu tworzymy efektywne treści na Twoją stronę internetową. Realizowany przez nas marketing treści jest istotną częścią strategii pozycjonowania i optymalizacji konwersji.

Dlaczego stawiamy na Content Marketing:

 • pozytywnie wpływa na pozycje strony w wynikach wyszukiwania
 • buduje zaangażowanie użytkowników i zachęca do dokonania konwersji
 • zwiększa szanse na budowę popularności strony między użytkownikami
 • tworzy wizerunek Twojej firmy jako eksperta w branży
 • pozwala na nawiązywanie pozytywnych relacji z użytkownikami

 

Sprawdź korzyści z content marketingu

Content marketing to nie tylko teksty, które wspierają pozycjonowanie strony. Tworzenie atrakcyjnych treści na stronę internetową przynosi znacznie więcej korzyści – od budowy wizerunku po rozwój sprzedaży. Zobacz, dlaczego inwestycja w bogate treści na stronę jest taka opłacalna!

 

widoczni 10
widoczni 11 widoczni 130
Premium

Sprzedawaj dzięki usłudze content marketing premium

Skuteczny tekst to ten, który dociera do właściwego odbiorcy i odpowiednio motywuje go do podjęcia działania. Prowadzimy działania, które pozwalają na pozyskanie szerokiego zasięgu dla treści na Twojej stronie internetowej. Docieramy również do redakcji i portali internetowych, pozyskując dla Ciebie wartościowe publikacje. Efekt? Silny wizerunek Twojej marki i rosnąca liczba potencjalnych klientów.

Realizujemy kompleksowy content marketing

Działamy kompleksowo, dzięki temu dostarczymy Ci teksty niezbędne do pozycjonowania strony, budowania sprzedaży internetowej oraz nawiązywania relacji z klientami i użytkownikami. Teksty na strony internetowe tworzy zespół doświadczonych copywriterów, a nad ich optymalizacją czuwają pozycjonerzy. Zobacz, jakie treści realizujemy!

Dowiedz się więcej
widoczni 8

Tworzymy skuteczne strategie content marketingowe

Sekretem skuteczności naszych treści jest dobra strategia. Praca z nami nad content marketingiem przebiega wieloetapowo od researchu po tworzenie wysokiej jakości treści na strony internetowe. Nasz proces można opisać w 4 punktach:

 • profilowanie lingwistyczne
 • audyt treści
 • analiza konkurencji
 • generowanie tematów z wykorzystaniem narzędzi
opinie

380 pozytywnych opinii

Ponad 380 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Sukces

Historie Sukcesów

Ponad 22 lata skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

To oni tworzą wartościowe treści dla naszych klientów!

widoczni 6

Zespół Content Marketingu

Content

Content marketing i pozycjonowanie

Pozycjonowanie z wykorzystaniem content marketingu polega na budowie wartości strony dla użytkownika. Strony, które dostarczają użytkownikom unikalne, odpowiednie dla typu witryny teksty zyskują wyższą ocenę Google. Celem Google jest podpowiadanie w wynikach wyszukiwania stron, które z dużym prawdopodobieństwem odpowiedzą na potrzeby użytkowników. Ocena treści odbywa się na kilku poziomach, m.in. sprawdzane są:

1
unikalność treści względem podobnych stron
2
spójność tematyczna określana na podstawie fraz
3
zgodność tematyki tekstu z tematyką całej witryny
4
budowa tekstu – podział na akapity, wypunktowania, pogrubienia
5
reakcje użytkowników – np. komentowanie, udostępnianie treści w mediach społecznościowych
6
zawartość fraz oraz ich nasycenie
Treści

Content marketing proces

W trosce o jak najwyższą efektywność content marketingu w zakresie pozycjonowania oraz budowy wizerunku marki realizujemy content marketing kilkuetapowo:

Research i opracowanie strategii Tworzenie treści Dystrybucja i pomiar

Doświadczenie copywriterów to za mało, aby tworzyć wartościowe teksty. Poświęcamy dużo czasu na badanie Twojej branży i konkurencji, a także poznajemy wnikliwie działalność Twojej firmy. Analizujemy także dotychczasową treść na stronie i zaangażowanie użytkowników.

W oparciu o potrzeby Twoich odbiorców budujemy strategię działania – planujemy odpowiednią częstotliwość publikacji, oceniamy, jaki typ tekstów przyniesie najlepsze rezultaty i określamy trafnie tematykę treści.

Dodatkowo przeprowadzamy profilowanie lingwistyczne, które pozwala wyłonić frazy i tematy tekstów, które już są wyszukiwane przez potencjalnych klientów. I cieszą się dużym zainteresowaniem w sieci.

Każda witryna realizuje cele biznesowe w inny sposób, dlatego długość, typ i zawartość tekstów musi odpowiadać potrzebom Twojego biznesu. W zależności o tego możemy zaproponować:

 • opisy kategorii i produktów w sklepie internetowym
 • teksty ofertowe o funkcji sprzedażowej
 • artykuły eksperckie i poradnikowe
 • infografiki
 • atrakcyjne filmy (video content)

Jeśli na stronie są już teksty, przeprowadzamy niezbędne modyfikacje, aby one również spełniały cele pozycjonowania i optymalizacji konwersji. Najczęściej polega to na rozbudowie treści, dodaniu brakujących informacji, przebudowie graficznej oraz wzbogaceniu o wybrane frazy.

Dzięki pozostałym działaniom SEO publikowane regularne treści docierają do odpowiednich użytkowników. Ich skuteczność mierzymy za pomocą narzędzi analitycznych, a także efektów w postaci rosnącej wartości strony oraz większej liczbie konwertujących użytkowników. Dla wzmocnienia efektu prowadzimy także działania promocyjne w mediach społecznościowych oraz na forach branżowych.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Skala

Widoczni w liczbach

22 lata doświadczenia w branży

Ponad 80 specjalistów

Ponad 380 opinii

100% polski kapitał

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej