AtomStore - największe zestawienie platform e-commerce

atomstore okladka

AtomStore to, jak określają jego twórcy, system e-commerce klasy premium przeznaczony dla wymagających użytkowników i sklepów internetowych oraz sprzedaży B2B. Sprawdzi się dla sklepów internetowych, które wciąż chcą się rozwijać - jeśli zainwestujesz w AtomStore platform będzie rosła i rozwijała się razem z Tobą. Sprawdź, jakie funkcjonalności oferuje platforma e-commerce AtomStore.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54

 

AtomStore - dlaczego warto?

Chcesz wiedzieć, co wyróżnia AtomStore na rynku? Według jego twórców są to:

 • skalowalność, czyli możliwość dopasowania dostępnych rozwiązań do rosnącego sklepu internetowego,
 • multifunkcjonalność, czyli duża liczba wbudowanych funkcji,
 • elastyczność, czyli możliwość dopasowania oprogramowania do indywidualnych potrzeb - dodania potrzebnych funkcji,
 • proste i szybkie wdrożenie sprzedaży wielokanałowej oraz zagranicznej,
 • dedykowana wersja systemu AtomStore dla hurtowni, producentów i dystrybutorów, która pozwoli im otworzyć się na e-commerce i zbudować dodatkowe źródło dochodu,
 • struktura strony przystosowana do pozycjonowania sklepu.

 

Platforma e-commerce AtomStore - skorzystaj z wersji demo

AtomStore oferuje bezpłatną, 30-dniową wersję demonstracyjną, która pozwala zapoznać się z funkcjonalnościami dostępnymi w pełnej wersji platformy. By otrzymać dostęp do platformy, wystarczy odwwedzieć stronę demo.atmstore.pl/admin i wypełnić formularz. Hasło do panelu administracyjnego otrzymasz poprzez wiadomość sms na podany numer telefonu.

 

Funkcjonalności sprzedażowe platformy e-commerce AtomStore

Jakie możliwości w zakresie sprzedaży produktów i zarządzania nią oferuje platforma e-commerce AtomStore? Są to:

 • tworzenie promocji i wyprzedaży za pomocą przeznaczonego do tego modułu (w tym promocji wiązanych, uzależnionych od spełnienia konkretnych warunków),
 • tworzenie zaawansowanych strategii cenowych dla określonych grup klientów,
 • rozbudowane możliwości wyszukiwania klientów po różnych parametrach (numer telefonu, nazwa, adres e-mail itp.),
 • możliwość wystawiania faktur w panelu administracyjnym,
 • zarządzania formami dostawy i płatności,
 • zarządzanie stanami magazynowymi i dostawcami,
 • wdrożenie płatności wieloma walutami oraz sklepu w różnych językach.

 Karta dodawania promocji w panelu administracyjnym AtomStore, źródło: atomstore.pl

 

Funkcjonalności AtomStore w zakresie sprzedaży wielokanałowe

Jak wdrożyć omnichannel na platformie AtomStore? To bardzo proste! Platforma zawiera gotowe, wbudowane rozwiązania, które pozwolą sprzedawać produkty nie tylko we własnym sklepie online, ale także na portalach aukcyjnych czy w mediach społecznościowych. Warto wyróżnić:

 • zaawansowaną integrację z Allegro,
 • rozbudowaną integrację z eBay, Kup na Ceneo,
 • integrację z Google Merchant Center.

Myślisz o reklamie sklepu?

 

Obsługa klientów na platformie AtomStore

AtomStore dba też o wygodę obsługi klienta. Dlatego też panel administracyjny został wyposażony w zaawansowany CRM, który pozwala przechowywać dane klientów w jednym miejscu. Pracownicy działu obsługi klienta mogą otrzymywać automatyczne powiadomienia i przypomnienia, a także tworzyć treść powiadomień wysyłanych mailowo do klienta. Moduł FAQ umożliwia stworzenie w sklepie profesjonalnej bazy wiedzy dla użytkownika, a moduł RMA umożliwia zarządzanie reklamacjami.

 

Jak prowadzić działania marketingowe dla sklepu na platformie AtomStore?

Twórcy platformy AtomStore zadbali także o funkcjonalności, które pozwolą realizować skuteczny marketing internetowy, w tym pozycjonowanie. W systemie można tworzyć inteligentne listy produktów (ostatnio oglądane, ostatnio kupione, nowości i promocje). Zaawansowany newsletter pozwala na precyzyjne targetowanie i wysyłanie spersonalizowanych komunikatów marketingowych. Za pomocą narzędzia stworzysz także landing page’e na potrzeby kampanii Google Ads, skonfigurujesz zestawy produktów, rabaty, promocje i kupony rabatowe, co może zwiększyć sprzedaż w biznesie e-commerce. W zakresie pozycjonowania AtomStore oferuje m.in.:

 • wdrożenie Breadcrumbs,
 • edycja meta tagów oraz adresów URL, w tym tworzenie szablonów meta tagów,
 • możliwość wdrożenia przekierowań.

 Moduł do edycji meta tagów w AtomStore, źródło: Atomstor.pl

 

AtomStore - cena i wsparcie techniczne

Jak korzystać z AtomStore? Możesz to zrobić poprzez dzierżawę systemu wraz z hostingiem opłacany miesięcznym abonamentem albo wykupić licencję za jednokrotną opłatą. Ceny miesięcznego abonamentu w systemie dzierżawy wahają się od 499 do 13 999 złotych miesięcznie i obejmują różne warunki w zakresie:

 • parametrów hostingowych,
 • dostępnych integracji w pakiecie,
 • dostępnego wsparcia.

Jednorazowy zakup licencji to koszt od 24 900 do 149 900 złotych.
Niezależnie od wybranego pakietu abonamentowego w cenie otrzymujesz wsparcie techniczne. Możesz także dodatkowo wykupić projekt graficzny oraz wdrożenie sklepu przez specjalistów AtomStore.

 

Poznaj historie sukcesu naszych klientów:

 

 

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
AtomStore - największe zestawienie platform e-commerce

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 105 głosów

UDOSTĘPNIJ