Ebexo - największe zestawienie platform e-commerce

ebexo okladka

Ebexo to polska platforma e-commerce do zarządzania sklepem internetowym. Jej twórcy chwalą się najprostszym sposobem rozliczeń wśród wszystkich dostępnych rozwiązań. Czy tak jest naprawdę, dla kogo sprawdzi się Ebexo i jakie funkcjonalności oferuje? Czy pozycjonowanie sklepu Ebexo sprawia trudności? Sprawdźmy.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54

Obszerne zestawienie platform e-commerce dla sklepów

Którą platformę wybrać i dlaczego?

We współpracy z przedstawicielami platform e-commerce, które są często wyszukiwane w wyszukiwarce Google, przygotowaliśmy największe zestawienie platform e-commerce w Polsce obejmujące 22 rozwiązania. Każde z nich uzupełniliśmy o krótki opis, a dane o platformach zestawiliśmy w czytelnej tabeli.

 

Sprawdź, jaką platformę e-commerce wybrać.

Zobacz zestawienie!
19 technicznych bledow SEO w sklepie internetowym jak ich uniknac

 

Jak zacząć korzystać z platformy Ebexo?

Przez 14 dni możesz korzystać z wersji testowej - wystarczy podać imię i nazwisko oraz adres email. Po upłynięciu 14 dni wersja demo samoistnie wygasa. Jeśli stwierdzisz, że platforma Ebexo spełnia Twoje potrzeby, możesz zdecydować się na wykupienie płatnej wersji. Postawienie sklepu z pomocą Ebexo zajmuje zaledwie kilka dni i nie wymaga skomplikowanych procedur. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj usługi (Standard lub Premium), ewentualne dodatkowe elementy (projekt RWD, projekt wizerunku, domenę, certyfikat SSL), podasz dane firmy i opłacisz dostęp na miesiąc lub za rok (z rabatem).

 

Zarządzanie produktami na platformie Ebexo

Platforma e-commerce Ebexo oferuje kilka ciekawych i przydatnych funkcjonalności dotyczących zarządzania produktami. Są to:

 • atrakcyjna prezentacja produktów (możliwość dodawania zdjęć, w tym zdjęć panoramicznych i 360, dodawania opisów i grafik),
 • korzystanie z systemu magazynowego, który pozwoli kontrolować dostępność produktów,
 • dodawanie parametrów produktów (kolor, rozmiar, producent, pojemność, waga i inne),
 • wdrożenie zaawansowanych opcji filtrowania,
 • tworzenie landing page’y z poziomu systemu e-commerce.

 

Efektywna sprzedaż internetowa z platformą Ebexo

Jak zapewniają twórcy platformy, z Ebexo można korzystać łatwo i szybko. W narzędziu znajdziesz intuicyjny panel administracyjny do zarządzania zamówieniami, a także zwrotami i reklamacjami. Na platformie będziesz mógł sprzedawać produkty dostępne w wielu hurtowniach, w systemie dropshippingu,, a także produkty wirtualne w postaci plików multimedialnych, plików PDF, ebooków itp. Dzięki platformie Ebexo zarówno sprzedający, jak i kupujący są automatycznie informowani o stanie realizacji zamówienia poprzez email i sms. Jako właściciel sklepu możesz także analizować dane dotyczące sprzedaży dzięki przejrzystym raportom.

Chcesz zainwestować w pozycjonowanie sklepu?

 

Obsługa wysyłek i płatności z Ebexo

Platforma e-commerce Ebexo oferuje liczne integracje z systemami zewnętrznymi, które umożliwiają zlecenie wysyłki zamówienia bezpośrednio w systemie i wdrożenie płatności dla klientów. W Ebexo możesz:

 • szybko i łatwo generować dokumenty przewozowe dla kurierów,
 • śledzić przesyłkę,
 • zbiorczo wysyłać zamówienia,
 • wystawiać faktury i paragony dzięki integracją z systemami księgowymi (iFirma, Subiekt GT, Wapro Mag, Enova),
 • przyjmować wiele rodzajów płatności dzięki interakcjom z Ebexo Płatności, DotPay, PayU, Przelewy24, tPay.com, PayByNet, PayLane, PayPal, Skrill.

System oferuje także integrację z takimi firmami kurierskimi, jak UPS, DPD, K-EX, DHL, GLS, Siódemka, FedEx, Kurier InPost, Paczkomaty, Poczta Polska, Paczka W Ruchu.

 

Jak optymalizować konwersje na platformie Ebexo?

Twórcy platformy e-commerce Ebexo zadbali także o wdrożenie funkcjonalności, które pozwalają pracować nad współczynnikiem konwersji. Obejmują one:

 • generowanie kodów rabatowych dla potencjalnych i obecnych klientów,
 • zaawansowany system rabatów,
 • wdrażanie zniżek wraz ze wzrostem wartości koszyka zakupowego,
 • tworzenie ofert ograniczonych czasowo i ilościowo,
 • wdrażanie programów lojalnościowych,
 • wdrażanie darmowej dostawy na konkretne produkty lub grupy produktów,
 • udostępnianie produktów ze sklepu w porównywarkach cenowych - Allegro, Ceneo, Skąpiec, Nokaut, Domodi i inne (dzięki integracjom),
 • tworzenie sieci afiliacyjnej (dzięki interakcjom),
 • analizowanie efektów marketingu internetowego (dzięki integracji z Google Analytics),
  pozyskiwanie opinii.

 

Jak pozycjonować sklep internetowy na platformie Ebexo?

Czy platforma Ebexo oferuje funkcje i wtyczki, które ułatwiają pozycjonowanie sklepu internetowego? Możliwości SEO dla Ebexo obejmują:

 • edycję meta danych, nagłówków i opisów alternatywnych zdjęć bez konieczności zmian w kodzie HTML strony,
  wdrożenie przekierowań 301 i linków kanonicznych,
 • edycję i optymalizację strony 404,
 • edycje adresów URL,
 • automatyczne generowanie sitemapy,
 • dostęp do edycji kodu HTML strony oraz pliku robots.txt.

Myślisz o reklamie sklepu internetowego?

 

Marketing internetowy dla sklepów online Ebexo

Na platformie e-commerce Ebexo znajdują się także wbudowane funkcje i wtyczki, które umożliwiają realizowanie innych działań z zakresu marketingu online, nie tylko pozycjonowania. Wbudowany system Emelo ułatwi marketing poprzez pocztę email oraz sms’y. Jako zachętę do zapisu do newslettera możesz proponować vouchery i wysyłać je do klientów. Relacje z klientami zbudujesz poprzez newsletter i personalizację wiadomości.

 

Ile kosztuje platforma Ebexo?

Za dostęp do platformy Ebexo płacisz w formie miesięcznych rat. Do wyboru masz dwa pakiety - Standard oraz Premium. Aktualne ceny znajdziesz na stronie producenta https://www.ebexo.pl/platforma. W cenie otrzymujesz możliwość korzystania z platformy i brak jakichkolwiek limitów (adresów e-mail, zamówień, klientów, transferu). Nie płacisz także prowizji od sprzedaży ani nie ponosisz żadnych ukrytych opłat. W cenie otrzymujesz ponad 130 integracji oraz pomoc techniczną w postaci dedykowanego systemu do obsługi zgłoszeń. Umowę na korzystanie z platformy Ebexo podpisujesz na czas nieokreślony i w każdej chwili możesz ją wypowiedzieć - z zachowaniem dwumiesięcznego wypowiedzenia.

 

Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Ebexo - największe zestawienie platform e-commerce

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 105 głosów

UDOSTĘPNIJ