Widoczni w nowym sezonie ligi piłkarskiej Futbolsport

1666075188473 1

Widoczni nie odpuszczają w nowym sezonie lokalnej ligi Futbolsport! Za nami już 9 rozegranych meczy, a na tym nie zamierzamy się zatrzymać. Agencję reprezentuje zgrana drużyna z Przemysławem Majerem na czele, w roli kapitana. Sprawdź relację z nowego sezonu piłkarskiego.

W nowym sezonie pojawiły się małe zmiany i powitaliśmy w zespole nowe osoby - Cezarego Kupczyka i Mateusza Siemińskiego. Życzymy dużo zapału i mało kontuzji ;)

Chociaż początek sezonu nie wróżył dobrze to zespół Widocznych nie daje za wygraną! 13 października rozegraliśmy mecz z AIRPRESS FC. Obie drużyny dały z siebie wszystko i zażarcie walczyły o tytuł zwycięzcy. Zakończył się kompromisem i zremisowaliśmy 3:3. Podczas ostatniego meczu, 25 października, nasza drużyna wykazała się jeszcze większą determinacją. Z zespołem #PekabexSquad wygraliśmy 3:2!

Mimo chłodnej jesienno-zimowej pogody zespół Widocznych śmiga na boisku. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację i życzymy jak najwięcej wygranych.

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Karolina Dopierała
Karolina Dopierała

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja o specjalizacji Nowe media. Swoją wiedzę uzupełnia na szkoleniach z zakresu copywritingu, strategii marki, SEO, Google Ads i Analytics.

W swojej pracy dba o przejrzysty wizerunek Widocznych i budowanie rozpoznawalności agencji. Zagłębia się w tajniki mediów społecznościowych, optymalizacji strony internetowej oraz marketingu w szerokim tego słowa znaczeniu.

W wolnej chwili Karolina lubi wpaść w wir książek o tematyce fantasy lub fotografować świat i ludzi przez pryzmat starych aparatów analogowych.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Widoczni w nowym sezonie ligi piłkarskiej Futbolsport
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ