Widoczni na SEO Poland On Tour w Lublinie

299976329 168377545717116 4075317620514032845 n

Widoczni ponownie mieli okazję pojawić się na barcampie SEO Poland On Tour organizowanym przez Linkhouse i papaSEO. Dojechaliśmy, aż do Lublina, aby w luźniejszej atmosferze wymienić się wiedzą i doświadczeniem z zakresu marketingu internetowego. Naszym reprezentantem był Michał Borzyszkowski, ekspert ds. pozycjonowania. Czego tym razem mogliśmy się od niego dowiedzieć?


SEO barcamp, czyli wiedza w parze z luźną atmosferą

11 sierpnia odbyła się w Lublinie konferencja wchodząca w skład cyklu 16 barcampów poświęconych SEO. Odhaczając kolejne województwa organizatorzy objeżdżają całą Polskę! To jedyne w swoim rodzaju połączenie luźnej atmosfery i merytorycznej treści. W maju mieliśmy okazję pojawić się na wydarzeniu w Poznaniu, a teraz również w Lublinie. Jak relacjonuje nasz reprezentant - mimo że konferencja była zorganizowana na mniejszą skalę, to została zachowana na wysokim poziomie. Był to pierwszy barcamp prowadzony przez Sławka Borowego, a kogo mieliście szansę posłuchać?


Indeksuje czy nie indeksuje? - Michał podpowiada

Widoczni chętnie dzielą się wiedzą, dlatego nie mogło nas zabraknąć! Nasz prelegent, Michał Borzyszkowski, przygotował wykład “Indeksuje czy nie indeksuje? Powiedz mi jak zrobić by indeksowało?”. Rozwiał wszelkie wątpliwości omawiając problemy z indeksowaniem serwisów, przede wszystkim wskazał sposoby jak sobie z nimi skutecznie poradzić.


Kto jeszcze pojawił się w roli prelegenta?

Uczestnicy wsłuchali się jeszcze w trzy inne, lecz równie wartościowe prelekcje.

Dariusz Szpakowski przedstawił “6 kilerów Twojego SEO". W odświeżonym ujęciu przedstawił elementy, które rujnują kampanie SEO.

 

Maciej Cherubin odpowiedział na tytułowe pytanie swojej prelekcji - "Jak wykorzystać taksonomie w SEO firm usługowych?" Notatniki uczestników płonęły od ilości cennych wskazówek. Maciej poprowadził słuchaczy od strony z ruchem na kilkaset wejść miesięcznie do serwisu z wartościowym ruchem na poziomie kilkuset tysięcy, a to wszystko przy użyciu taksonomii.

 

Krzysztof Stoła poruszył zagadnienie "Headless Commerce przyszłość, czy już nowa rzeczywistość?" Wyróżnił się nieco innym spojrzeniem na marketing, a mianowicie holistycznym podejściem do interakcji klienta z firmą, zarówno w formie offline oraz online. Uczestnicy otrzymali złote rady jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i zachować wizerunek profesjonalisty na każdej linii kontaktu.

 

Atmosfera wydarzenia pozwoliła na integrację specjalistów, wymianę doświadczenia, a nawet zabawę. Wisienką na torcie okazał się konkurs dla uczestników, który nie obył się bez zażartej rywalizacji ;) Gratulujemy każdemu prelegentowi oraz organizatorom za dopięcie konferencji na ostatni guzik. Czekamy na kolejne spotkanie!

 

 

Fot. źródło: https://www.facebook.com/events/310548361178639/?post_id=408445898055551&view=permalink

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Karolina Dopierała
Karolina Dopierała

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja o specjalizacji Nowe media. Swoją wiedzę uzupełnia na szkoleniach z zakresu copywritingu, strategii marki, SEO, Google Ads i Analytics.

W swojej pracy dba o przejrzysty wizerunek Widocznych i budowanie rozpoznawalności agencji. Zagłębia się w tajniki mediów społecznościowych, optymalizacji strony internetowej oraz marketingu w szerokim tego słowa znaczeniu.

W wolnej chwili Karolina lubi wpaść w wir książek o tematyce fantasy lub fotografować świat i ludzi przez pryzmat starych aparatów analogowych.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Widoczni na SEO Poland On Tour w Lublinie

Średnia ocen użytkowników4.83 na podstawie 79 głosów

UDOSTĘPNIJ