Widoczni dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

camera 1056816 960 720

Do angażowania się w pomoc dla tych, którzy najbardziej jej potrzebują nie trzeba nas długo przekonywać. Robimy to bezinteresownie i z potrzeby serca. Szczególnie jeśli w grę wchodzi wsparcie najmłodszych, ciężko chorych dzieci.

Przedstawiciele Fundacji poprosili nas o przygotowanie audytu SEO, dzięki któremu nowa strona internetowa hospicjum (http://www.hospicjum.wroc.pl) będzie lepiej widoczna w wyszukiwarce Google. Zrobiliśmy to, na czym znamy się najlepiej. Mamy nadzieję, że poświęcony czas i praca wypłynie jak najlepiej na szlachetną i wielkoduszną działalność Fundacji.

logo wersja podstawowa poziom cmyk300dpi

Opinia Prezes Fundacji o widoczni.com

Współpraca z agencją Widoczni to czysta przyjemność! W Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci przede wszystkim pomagamy, ale bywa, że sami też potrzebujemy pomocy. Tym razem otrzymaliśmy ją od tej wspaniałej załogi. Agencja poświęciła swój czas, swoje doświadczenie oraz wiedzę i wsparła nas charytatywnie, przygotowując audyt SEO fundacyjnej strony, tym samym odciążając nas z kosztów. Jesteśmy naprawdę wdzięczni. Serce rośnie, kiedy można pracować z takimi ludźmi!

Beata Hernik – Janiszewska 

Prezes Zarządu

1 js 5708. logo

 

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google Zobacz więcej

 

 

O Fundacji

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci istnieje od 2007 roku i jest hospicjum domowym, działającym na terenie Dolnego Śląska.

Hospicjum Wrocław

POMÓŻ PÓKI JESTEM – to słowa, które widzimy w oczach naszych dzieci. Słowa, które nam – cywilnym pomagaczom – każą dobrze wykorzystywać każdą chwilę. Nie zwlekaj. Nie rozdrabniaj się. Nie odkładaj. Działaj. Celem naszej fundacji jest holistyczna opieka nad dziećmi nieuleczalnie chorymi. W ich własnych domach. Jesteśmy dla nich w ciągłym ruchu: jeździmy, docieramy, dowozimy, organizujemy, edukujemy, jednym słowem – pomagamy.

Fundacja to organizacja pożytku publicznego, a to znaczy, że można nam przekazać 1% podatku dochodowego, z czego wpływ pozwala na zakup drogiego sprzętu oraz opłacenie leczenia i rehabilitacji naszych podopiecznych.

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Oceń ten artykuł:
Widoczni dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ