Widoczni wspierają Szlachetną Paczkę

IMG 2412

Ten rok był bardzo magiczny i przepełniony masą pomysłów, które postanowiliśmy wcielić w życie i zrealizować. Jednym z nich było zaangażowanie się w Szlachetną Paczkę - inicjatywę, której celem jest pomoc osobom potrzebującym i dostarczenie im darów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu. 

 

Lubimy Ludzi!

Przygotowania do całej akcji zaczęliśmy w połowie listopada, kiedy tylko została uruchomiona lista rodzin, zgłoszonych do akcji. Nasz wybór padł na osobę samotną z pobliskich okolic, której historia życiowa bardzo nas poruszyła. Po zapoznaniu się z listą niezbędnych potrzeb podzieliliśmy się miedzy sobą produktami, które trzeba było dostarczyć. Wśród najpotrzebniejszych darów znalazły się m.in: kurtka, buty, pościel, żywność sucha, konserwy środki czystości, firany i... meble kuchenne. Cała akcja przebiegła bardzo sprawnie. Każdy z nas zaangażował się, na tyle ile mógł, tak aby, każda rzecz z listy pojawiła się w paczce. 

20171208 184637

 

Weekend cudów

Wszystkie dary spakowaliśmy w jedenaście wypełnionych po brzeg kartonów. Nawet wolontariuszka, która opiekowała się wybraną przez nas osobą była zaskoczona ilością przygotowanych przez nas paczek. 

Finał Szlachetnej paczki przypadł w weekend 9-10 grudnia. Wtedy też wszystkie nasze podarunki przewieźliśmy we wskazane miejsce do pobliskiego magazynu Szlachetnej Paczki.

IMG 2413

 

Warto pomagać!

W całej Polsce co roku potrzebujących jest kilkadziesiąt tysięcy rodzin. Często brakuje tak podstawowych potrzeb, jak żywność, czy ubrania. Cieszymy się, że tym razem mogliśmy być jednym z darczyńców i sprawić, by te święta dla jednej z rodzin były piękniejsze.  Jedno jest pewne - dobro wraca...

IMG 2403

 

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google Zobacz więcej

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Widoczni wspierają Szlachetną Paczkę
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ