Widoczni dla Kobiety w Roli Głównej - prelekcja

autor: Adrianna Nowak

We środę (24 stycznia) Anna Zalewska z naszej agencji uczestniczyła w kobiecym networkingu jako prelegentka. "Kobieta w roli głównej" to cykliczne spotkania z ekspertami organizowane z myślą o przedsiębiorczych paniach, chcących rozwijać się zawodowo i poszukujących biznesowych inspiracji.

W ramach naszego projektu Akademia Widoczni zostaliśmy poproszeni przez organizatorki wydarzenia o wygłoszenie prelekcji na temat marketingu internetowego. 

Czy marketing internetowy jest dla każdego? Tak!

"Czy marketing internetowy jest dla każdego?" - na to pytanie próbowaliśmy odpowiedzieć podczas spotkania z uczestniczkami. Naszą prelekcję poprzedzało wystąpienie doktorów z Uniwersytetu Ekonomicznego: dr Marcina Gołembskiego i dr Grzegorza Wojtkowiaka.  Panowie opowiedzieli o pracy zespołowej oraz technikach zarządzania zespołem.

Anna Zalewska przybliżyła różne formy działań e-marketingowych. Uczestniczki dowiedziały się o plusach i minusach:

  • kampanii AdWords,
  • pozycjonowania,
  • kampanii w mediach społecznościowych.

Nasza prelegenta podpowiedziała także działania, które można realizować samodzielnie, nie posiadając budżetu. Mowa oczywiście o content marketingu:

  • Jak edukować klienta poprzez bloga?
  • Budowa wizerunku eksperta poprzez tworzone treści.

Całą prezentację można znaleźć TUTAJ

Frekwencja podczas spotkania dopisała. W sali wykładowej prestiżowej kamienicy Młyńska 12, udział brało blisko 120 Pań. Uczestniczki były niesamowicie zainteresowane prezentowanym tematem, o czym najlepiej świadczy ilość pytań zadawanych podczas prelekcji

 

Promujemy przedsiębiorczość wśród kobiet

Kobieta w roli głównej to jedna z wielu inicjatyw dedykowanym kobietom biznesu, w jaką się zaangażowaliśmy. Wcześniej wsparliśmy #DigitalGirlsAcademy oraz Lady Business Club, prowadząc warsztaty online. Naszym celem jest edukowanie uczestniczek na temat podstaw marketingu internetowego i doradzanie jak najbardziej efektywnych działań, które pozwolą rozwinąć ich biznesy.

Kolejne spotkanie w ramach Kobiety w roli głównej już 21 marca.Nie możemy się doczekać! 

Bardzo dziękujemy Kalinie Modlińskiej (Hey Black Rabbit) za przepiękne zdjęcia!

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google

Skutecznie wypromujemy Cię w sieci.

 

Wyślij zapytanie
Poleć ten artykuł znajomym:

Autor
adrianna
Adrianna Nowak

Głównymi zadaniami Adrianny jest prowadzenie kanałów społecznościowych, promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą. W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Godziny pracy spędzone przez komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach.

Autor
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Dlaczego nie masz odwiedzin z Google? Zobacz zaskakujące badanie!

Masz pytania?

Zadzwoń do Nas

61 224 83 26