Agencja Widoczni i Szlachetna Paczka 2023

20231216 171825

Agencja Widoczni po rocznej przerwie powróciła do wspierania inicjatywy Szlachetna Paczka. Tym razem nasz zespół postanowił wesprzeć Panią Elżbietę, samotną kobietę, zmuszoną do zmiany swojego życia po stracie męża. Zmagająca się z codziennymi wyzwaniami i problemami zdrowotnymi, Pani Elżbieta jest przykładem wytrwałości i odwagi.


Pani Elżbieta, po śmierci męża, stara się radzić sobie samodzielnie, jednak z wiekiem i problemami zdrowotnymi, takimi jak źle dopasowana proteza, codzienne zadania stają się coraz trudniejsze. Jej jedynym towarzystwem są koty i sporadyczne wizyty sąsiadki oraz opiekunki. Życie ze skromnym budżetem i wysokimi wydatkami na leki i utrzymanie, nie pozostawia Pani Elżbiecie wiele na inne potrzeby. Nasz zespół, wzruszony jej historią, zdecydował się na zakup różnych prezentów oraz zebranie pieniędzy (udało się zgromadzić 720 zł!), które przeznaczyliśmy na karmę dla kotów, ubrania i kartę podarunkową na obuwie, tak aby choć trochę ułatwić jej codzienne życie.


Inicjatywa Szlachetna Paczka pokazuje, jak ważne jest wsparcie i empatia wobec osób potrzebujących. Nasza szybka reakcja i zaangażowanie w zaledwie półtora tygodnia pokazuje, że razem możemy dokonać wielkiej zmiany. Wszystkie prezenty zostały zapakowane przez naszą specjalistkę z działu HR, Olę, i jej rodzinę, a następnie dostarczone do magazynu Szlachetnej Paczki. Ta akcja jest dowodem na to, że każdy gest, nawet najmniejszy, może przynieść wielką radość i sprawić, że świat staje się lepszym miejscem dla nas wszystkich.

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Agencja Widoczni i Szlachetna Paczka 2023
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ