Wigilia firmowa 2023. Zobacz relację!

Wigilia 23 www 93

Nowy Rok już nastał, a my wciąż rozgrzewamy się wspomnieniami z naszej firmowej wigilii! To nasze kolejne spotkanie, w jeszcze większym gronie. Jak zawsze, stanowiło ono fantastyczną okazję do integracji i niesamowitej zabawy. To wydarzenie z pewnością na długo zapisze się w naszej pamięci. Zajrzyj i zobacz, jak świetnie się bawiliśmy! :)

Tegoroczną wigilię firmową zorganizowaliśmy w klasycznym wydaniu z naszym własnym twistem – były zarówno barszcz z uszkami oraz pierogi z kapustą i grzybami, jak i wspólne tańce przy ulubionych hitach. Świąteczny klimat towarzyszył nam od samego wejścia. Była choinka z prezentami dookoła, stoły z obrusami, mandarynki i pierniczki tak dobrze znane z klasowych wigilii, świąteczne dekoracje i piosenki.

Zaczęliśmy jednak od uroczystych przemówień naszego CEO, Artura Wojczala, oraz menadżerów i menadżerek wszystkich działów. Później, korzystając z okazji, nasz kolega Michał Kordula, który prywatnie tworzy świetne fotografie, zrobił nam wspólne zdjęcie. Było nas jeszcze więcej niż w zeszłym roku, ale znowu się udało!

Po przemówieniach był czas na przepyszne jedzenie, które przygotowała dla nas Tośka Cantine, gry oraz wspólną zabawę na parkiecie przy znanych i lubianych niemal przez wszystkich hitach.

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Wigilia firmowa 2023. Zobacz relację!
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ