Wigilia firmowa 2022

Wigilia Widoczni www 29

Na tegoroczną wigilię wyszukiwaliśmy znacznie dłużej niż rok. Po pandemicznej przerwie w końcu mogliśmy ponownie spotkać się w świątecznym klimacie. Dla niektórych była to pierwsza taka możliwość do integracji, nawet pomimo kilkuletniego stażu w naszej agencji. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby obecna wigilia pozostawiła po sobie dużo pozytywnych wspomnień.

Spotkanie rozpoczęliśmy od uroczystego przemówienia szefa, Artura Wojczala, który pokrótce podsumował tegoroczne starania i osiągnięcia firmy. Następnie przeszliśmy do części rozrywkowej. Pierwszą okazją do rywalizacji był świąteczny quiz oraz konkurs na najciekawszy świąteczny sweter. Wśród rozrywek nie zabrakło rozgrywek billarda, meczy piłkarzyków i konkursu karaoke. Na chętnych czekała ścianka zdjęciowa w świątecznym wydaniu.

Dla każdego był to przede wszystkim czas zabawy, śmiechu i rozmowy w luźnej atmosferze. Od ostatniej wigilii zespół widocznych bardzo się powiększył, liczymy już ponad 100 osób. Spotkania takie jak wigilia pozwalają nam poznać osoby, których nie widujemy w pracy. Sprawdźcie jak świętowaliśmy!

 

 

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Karolina Dopierała
Karolina Dopierała

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja o specjalizacji Nowe media. Swoją wiedzę uzupełnia na szkoleniach z zakresu copywritingu, strategii marki, SEO, Google Ads i Analytics.

W swojej pracy dba o przejrzysty wizerunek Widocznych i budowanie rozpoznawalności agencji. Zagłębia się w tajniki mediów społecznościowych, optymalizacji strony internetowej oraz marketingu w szerokim tego słowa znaczeniu.

W wolnej chwili Karolina lubi wpaść w wir książek o tematyce fantasy lub fotografować świat i ludzi przez pryzmat starych aparatów analogowych.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Wigilia firmowa 2022
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ